• AMPLITUNER O MOCY 120W Cambridge Audio CXR120

Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
6590.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

CXR120

AMPLITUNER O MOCY 120W

MOC, PRECYZJA I MOŻLIWOŚĆ PRACY W SIECI CXR120 to kompletne centrum kina domowego. Przy jego tworzeniu wykorzystaliśmy całe nasze ogromne doświadczenie z zakresu systemów hi-fi by Wasz system kina domowego oferował wyjątkowe, niepowtarzalne i wciągające doznania. Przy projektowaniu uwzględniliśmy także fakt, że w dzisiejsze erze cyfrowego audio nasze urządzenie powinno zaspokajać także i te potrzeby, w związku z czym wyposażyliśmy nasz nowy amplituner w wielokrotnie nagradzany moduł Audio StreamMagic, ten sam który pracuje w streamerze CXN. Kupując CXR120 stajecie się właścicielem znakomitego wzmacniacza stereofonicznego, doskonałego amplitunera, ale także wybornego streamera - a wszystko mieści się w jednej obudowie.

CXR120CXR120CXR120CXR120
imageimageimageimage
BRZMIENIE CAMBRIDGE AUDIO

Tworząc CXR mieliśmy to samo założenie co przy każdym urządzeniu z linii hi-fi - chcieliśmy osiągnąć doskonałe brzmienie. Stopień wzmacniający CRX120 pracuje w klasie AB dzięki czemu poziom szumów i zakłóceń jest wyjątkowo niski przy mocy 120W w trybie stereo i 60W gdy do urządzenie wysterowuje wszystkie siedem kanałów. Zasilanie oparte jest o audiofilski transformator toroidalny wsparty sporym radiatorem, dzięki któremu nasz amplituner dostarcza gładki, precyzyjny dźwięk. CXR120 sprawi, że nie będziesz potrzebować dwóch osobnych systemów do stereofonicznej muzyki i do wielokanałowego kina domowego. 120Tka oferuje równie potężne, energetyczne, ale i wyrafinowane brzmienie zarówno przy odsłuchu muzyki jak i w trakcie oglądania filmów.

OSZAŁAMIAJĄCA JAKOŚĆ OBRAZU

Nasz amplituner to nie tylko znakomita jakość dźwięku, ale również fantastyczna jakość obrazu. Wyposażyliśmy go w złącza HDMI w standardzie 2.0 (poza wejściem MHL pracującym w standardzie 1.4), obsługującymi standardy 4K i 3D. CXR120 potrafi także skalować każdy sygnał 1080p do rozdzielczości 4K. Nasz amplituner obsługuje również technologię Deep Colour co sprawia, że zawsze zobaczysz obraz najwyższej jakości o niezwykle żywych kolorach.

 

KRÓL POŚRÓD STREAMERÓW

Zdajemy sobie sprawę, że użytkownicy przechowują swoją muzykę w wielu różnych miejscach i formatach oraz używają mnogich serwisów streamujących muzykę. By nasz amplituner mógł spełnić oczekiwania każdego z nich wyposażyliśmy go w naszą własną platformę StreamMagic umożliwiającą streamowanie muzyki z NASów i serwerów UPnP, Spotify Connect, tysięcy radiowych stacji internetowych, a także odtwarzanie niemal każdego formatu pliku muzycznego począwszy od MP3 aż po pliki wysokiej gęstości, poprzez domową sieć LAN, z dysków USB, czy przez sieć bezprzewodową Wi-Fi, za każdym razem oferując wyjątkowe brzmienie. Nasza darmowa aplikacja Cambridge Connect na urządzenia z Androidem lub iOS to zupełnie nowa jakość, nowe doświadczenie dla użytkownika. Obsługa jest intuicyjna, a aplikacja pozwala wybierać ustawienia, a także przeglądać albumy czy tworzyć playlisty korzystając z wszystkich bibliotek plików muzycznych jakie masz do dyspozycji. Za pomocą aplikacji możesz także włączać i wyłączać CXR120, wybrać aktywne źródło bądź ustawić pożądaną głośność odtwarzania.

KOMPLET POTRZEBNYCH ZŁĄCZY

Niezależnie od tego z jakich urządzeń korzystać jesteśmy pewni, że będziesz mógł je podłączyć do naszego amplitunera CXR120. Siedem wejść HDMI powinno wystarczyć by podłączyć wszystkie urządzenia video, zwłaszcza że jedno z nich, umieszczone na froncie, to port MHL umożliwiający wyświetlanie zawartości z smartfona na dużym ekranie. Na froncie amplitunera umieszczono także port USB oraz wejście aux-in do podłączania przenośnych odtwarzaczy.

Urządzenie wyposażyliśmy także w wejścia cyfrowe - dwa koaksjalne i dwa optyczne. Po dodaniu odbiornika bluetooth, BT100, dodatkowo będzie można parować amplituner z każdym urządzeniem wyposażonym w nadajnik BT i odtwarzać zawartość z niego wykorzystując kodek aptX. Zadbaliśmy także o użytkowników urządzeń analogowych oferując trzy wejścia liniowe, jedno wyjście do nagrywania, oraz wejścia w układzie 7.1 do zastosowań wielokanałowych. Amplituner obsługuje nawet format Direct Stream Digital (DSD), co umożliwia odtwarzanie płyt Super Audio CD z wieloformatowych odtwarzaczy. Lista możliwości jest naprawdę długa, a ujmując rzecz krócej - możesz korzystać z dowolnego źródła by słuchać muzyki bądź oglądać filmy!

image

2 WYJŚCIA HDMI

Amplituner CXR120 jest wyposażony w dwa wyjścia HDMI. Dzięki temu może być podłączony do dwóch wyświetlaczy równocześnie co jest doskonałym rozwiązaniem jeśli posiadasz drugi telewizor w innym pokoju, albo chcesz na co dzień korzystać z telewizora, ale do wyświetlania filmów używać projektora.

UNIWERSALNOŚĆ KONFIGURACJI

120tka może pracować w jednym z kilku trybów. Umożliwia ona także przetwarzanie górnych kanałów efektowych, stąd gdy używana jest konfiguracja 5.1, nieużywane kanały - 6 i 7 - mogą zostać wykorzystane do podłączenia kanałów efektowych umieszczonych pod sufitem. Amplituner jest także przystosowany do pracy w konfiguracji 7.1 bądź nawet 7.2 dzięki dwóm wyjściom na subwoofer.
  • Ostatnio oglądane produkty