• Głośnik Emotiva Airmotiv E2+

Symbol: Airmotiv E2+

Airmotiv E2 + to niezwykle elastyczny, montowany na ścianie, dwukierunkowy głośnik z efektami dźwięku przestrzennego, zaprojektowany w celu poprawy wrażeń odsłuchowych w kinie domowym.

Kolor obudowy biały (2)
Zapytaj o możliwość zamówienia!
2200.00
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Głośnik Emotiva AIRMOTIV E2+

Airmotiv E2 + to niezwykle elastyczny dwudrożny głośnik z efektami dźwięku przestrzennego, zaprojektowany w celu poprawy wrażeń odsłuchowych w kinie domowym. E2 + potrafi odwzorować każdy szczegół, od najbardziej dynamicznych przejść po najsubtelniejsze efekty dźwiękowe z dokładnością i realizmem. Poczuj się przeniesiony do swojego ulubionego filmu lub koncertu dzięki niesamowitej zdolności E2 + do odtwarzania holograficznego pola dźwiękowego. Możesz skonfigurować każdy głośnik wysokotonowy indywidualnie, umożliwiając użycie E2 + w konfiguracji dwubiegunowej, dipolowej lub odwróconej. Ta funkcja umożliwia optymalizację aparatu E2 + do pracy w wielu różnych systemach i lokalizacjach w pomieszczeniach oraz zapewnia lustrzane wzorce dyspersji.

Ustawienie dwubiegunowe działa najlepiej w większych pomieszczeniach, w których głośniki surround znajdują się kilka stóp od najbliższego słuchacza, co zapewnia najbardziej precyzyjną lokalizację obiektu. Ustawienia dipolowe i odwrócone bipole często działają lepiej w małych pomieszczeniach, w których słuchacze znajdują się bardzo blisko głośników surround, tworząc bardziej rozproszone pole dźwiękowe, naturalnie rozmieszczone efekty i wrażenia, które nie są przytłaczające. Poeksperymentuj i wybierz wzór dyspersji, który najlepiej pasuje do Twojego pomieszczenia i systemu.

image

Ważne cechy

  • Głośnik surround
  • 2-drożna konstrukcja


 

Dane Techniczne

 

Ilość sztuk w komplecie 2
Przetwornik wysokotonowy 25 × 32 mm wstęgowy tweeter składany Airmotiv
Głośniki niskotonowe membrana z włókna tkanego 5-1 / 4 "
Skuteczność 87 dB (2,83 V / 1 m)
Obsługa mocy 70 W ciągła / 150 W szczytowa
Zalecana moc wzmacniacza 50 W - 150 W / kanał
Nominalna impedancja 8 omów
Pasmo przenoszenia 65 Hz - 28 kHz (+ 3 / -3 dB)
Waga 5,0 kg
  • Ostatnio oglądane produkty