• Producent - Panasonic

Supernowoczesny model umożliwiający uzyskanie niezwykle pięknego obrazu Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD UB820 prezentuje obraz zgodnie z zamierzeniami reżysera. Unikatowa technologia przetwarzania chromatycznego maksymalizuje piękno treści 4K/HDR. Funkcje sieciowe umożliwiają korzystanie z różnych rodzajów treści 4K.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
„PressIT" to bezprzewodowy system prezentacji Panasonic, który umożliwia łatwą współpracę na ekranie za jednym naciśnięciem przycisku. To eleganckie rozwiązanie, zap...
Znakomite funkcje i doskonała mobilność są idealne dla szerokiego grona użytkowników - od biznesu po edukację
Wysyłka w ciągu Do 7 dni
Dostępność Produkt dostępny
4299.00
Zaprojektowany, by ograniczyć pracę menedżerów ds. sprzętu audiowizualnego w firmach i na uczelniach.
Projektor o krótkim rzucie do prezentacji o dużym natężeniu. Zaprojektowany dla środowisk edukacyjnych i korporacyjnych.
Dostępność Produkt dostępny
4199.00
Wspaniale żywe kolory są odporne na rozpad
Wysyłka w ciągu Do 7 dni
Dostępność Produkt dostępny
10989.00
Projektor Panasonic PT-TX440 Tylko teraz z d
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Znakomita moc wyjściowa wideo w jakości Full HD. Skorzystaj z wyjść 3G-SDI i IP, aby uzyskać niezawodny obieg produkcji wideo na żywo. Idealny dodatek do arsenału PRO PTZ.
Kamera AW-HN38 obrotowo-uchylna z zoomem zawiera nowo opracowane czujniki MOS Full HD typu 1 / 2,3 i cyfrowe procesory sygnałowe (DSP) zapewniające wysoką czułość, wysoką rozdzielczość i doskonałe przechwytywanie wideo w szerokim zakresie warunków fotografowania.
Kamera Full HD ze zintegrowaną głowicą obrotowo-uchylną