• Projektor CANON LV-7275

Symbol: LV-7275
Kontrast 500:1
Technologia LCD
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1024 x 768
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
4562.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Projektor XGA klasy podstawowej zapewnia wysoką jasność 2600 lumenów i współczynnik kontrastu 500:1, co pozwala na wyświetlanie wysokiej jakości obrazów. Łatwe w obsłudze elementy sterujące sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla firm, instytucji edukacyjnych i zastosowań mobilnych.
Funkcje

* Macierzysta rozdzielczość XGA
* 2600 lumenów
* Współczynnik kontrastu: 500:1
* 29 dBA w trybie cichym
* Obiektyw Canon o 1,2-krotnym współczynniku zbliżenia
* Automatyczna korekcja trapezowa
* Wbudowany głośnik 7 W
* Złącze DVI
* Port sieciowy RJ-45
* Większa łatwość obsługi

Projektor biznesowy XGA o doskonałej wartości, wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje.

 

Macierzysta rozdzielczość XGA i bardzo jasne, żywe obrazy
W przypadku projekcji w macierzystej rozdzielczości XGA (1024 x 768 pikseli) projektor LV-7275 oferuje niespotykanie wysoką jakość oraz atrakcyjne, żywe i dokładne obrazy. Poziom jasności 2600 lumenów i współczynnik kontrastu 500:1 gwarantują wysoką jakość i wierne odwzorowanie kolorów przez cały czas, co pozwala uzyskać znakomite rezultaty w większości zastosowań firmowych.

Bardzo cicha praca
Podczas spotkań w średnich i małych pomieszczeniach bardzo ważna jest możliwość skutecznego i efektywnego porozumiewania się. Ponieważ projektor LV-7275 emituje dźwięk o natężeniu zaledwie 29 dBA w trybie cichym, uczestnicy mogą z łatwością skupić się na zawartości prezentacji.

Szerokokątny obiektyw o 1,2-krotnym współczynniku zbliżenia
Szerokokątny obiektyw o 1,2-krotnym współczynniku zbliżenia zapewnia wyjątkowy obraz, niezależnie od odległości rzutowania. Projektor LV-7275 pozwala rzutować duże obrazy z niewielkiej odległości. Na przykład obraz o przekątnej 100 cali (203 x 152 cm) można uzyskać z odległości zaledwie 3,1 metra.

Automatyczna korekcja trapezowa
Projektor LV-7275 jest wyposażony w funkcję automatycznej korekcji trapezowej, która automatycznie kompensuje zniekształcenia obrazu spowodowane przechyleniem projektora. Możliwa jest kompensacja pionowego nachylenia do +/- 30 stopni. Kolejną opcją ustawień jest funkcja kompensacji koloru ekranu z dziewięcioma ustawieniami, włącznie z trybami białej i zielonej tablicy, która pomaga skorygować nienaturalne kolory spowodowane przez podstawowy kolor powierzchni projekcji.

Wbudowany głośnik o mocy 7 W RMS
Moc wyjściowa 7 W RMS wbudowanego głośnika projektora jest w zupełności wystarczająca, aby nagłośnić klasę szkolną, salę konferencyjną lub biuro firmy. Złącze wyjścia liniowego umożliwia podłączenie wyjścia audio do zewnętrznego wzmacniacza (jeśli zachodzi taka potrzeba).

Zaawansowana funkcjonalność
Inteligentna konstrukcja oznacza łatwość wymiany lampy projektora poprzez otwór na górze urządzenia. Jest to łatwe, nawet jeśli projektor jest zamontowany pod sufitem. Specjalnie zaprojektowana pokrywa obiektywu zapobiega przedostawaniu się kurzu do urządzenia, natomiast nowy uchwyt sprawia, że projektor LV-7275 jest prawdziwie przenośny.

Opcje połączeń DVI i RJ-45
Port RJ-45 ułatwia sterowanie projektorem LV-7275 (i monitorowanie jego pracy) przez sieć komputerową, dzięki czemu idealnie współpracuje on z systemami sterowania audio-wideo. Złącze DVI z obsługą standardu HDCP pozwala odwzorowywać ostre obrazy ze źródeł cyfrowych.

  • Ostatnio oglądane produkty