• Projektor CANON LV-X7

Symbol: LV-X7
Technologia LCD
Zapytaj o możliwość zamówienia!
3112.00
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon
Projektor klasy podstawowej, następca popularnego modelu LV-X6. Oferuje wysoką jakość projekcji XGA łącząc praktycznie bezgłośną pracę z jasnością optymalną dla sal szkolnych. Aktywny panel TFT o przekątnej 0.6 cala i rozdzielczości natywnej XGA (1024X768 pikseli) daje wyjątkowo przejrzyste obrazy. Dzięki zaawansowanej technologii kompresji obrazu projektor może nawet wyświetlać z rozdzielczością UXGA (1600x1200 pikseli). Jasność projekcji wynosi 1500 lumenów, co jest zgodne z zaleceniami BECTA ograniczającymi zbyt jasne projekcje w salach lekcyjnych. Kontrast 500:1 pomaga wzmocnić obrazy o żywe kolory i mocne czernie.

Projektor LV-X7 w trybie pracy "Quiet" działa praktycznie bezgłośnie emitując jedynie dźwięk o natężeniu 25dB. Jest to idealna cecha, zwłaszcza w salach lekcyjnych, uwagi nauczyciela i uczniów nie odwraca bowiem uciążliwy szum.

Projektor LV-X7 wyposażono w precyzyjny szerokokątny zoom 1.6x. Ten skonstruowany przez Canona obiektyw umożliwia projekcję obrazu o przekątnej 2.54 m (100 cali) z odległości jedynie 2.9 m, co ułatwia stosowanie projektora w salach lekcyjnych, gdzie ilość wolnego miejsca jest zawsze niewystarczająca.

Projektor został zaprojektowany tak, by łatwość obsługi nie wymagała kompromisu w kwestii jakości obrazu. Rozstawianie projektora jest łatwe a obraz jest wyraźny nawet, jeśli niemożliwe jest jego ustawienie prostopadle do ekranu. Korekcja optyczna Keystone pozwala na zachowanie równoległości krawędzi obrazu przy odchyleniu projektora o +/- 30 stopni. Funkcja korekcji koloru ekranu pozwala skompensować kolor tła. Dostępnych jest osiem różnych ustawień, w tym "czarna tablica" i "zielona tablica".

Dziękifunkcji szybkiego rozruchu Quick Start projektor jest gotowy do użycia już 9 sekund po włączeniu, co pozwala wykładowcom i nauczycielom na maksymalne wykorzystanie czasu lekcji. Po wyłączeniu projektora – funkcja szybkiego chłodzenia Quick Cooling umożliwia jego złożenie i zapakowanie już po 30 sekundach. Niewielki i lekki projektor LV-X7 może być łatwo przenoszony między salami lekcyjnymi.

Wyceniony na poziomie odpowiednim dla szkół i innych uczelni projektor pozwala na oszczędności również po jego zakupie. Zastosowana tu lampa ma w trybie cichej pracy trwałość do 4000 godzin pracy.
  • Ostatnio oglądane produkty