• Projektor CANON LV-X7

Symbol: LV-X7
Technologia LCD
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1024 x 768
Zapytaj o możliwość zamówienia!
3112.00
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm (w opakowaniu) 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm (w opakowaniu) za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon
Projektor klasy podstawowej, następca popularnego modelu LV-X6. Oferuje wysoką jakość projekcji XGA łącząc praktycznie bezgłośną pracę z jasnością optymalną dla sal szkolnych. Aktywny panel TFT o przekątnej 0.6 cala i rozdzielczości natywnej XGA (1024X768 pikseli) daje wyjątkowo przejrzyste obrazy. Dzięki zaawansowanej technologii kompresji obrazu projektor może nawet wyświetlać z rozdzielczością UXGA (1600x1200 pikseli). Jasność projekcji wynosi 1500 lumenów, co jest zgodne z zaleceniami BECTA ograniczającymi zbyt jasne projekcje w salach lekcyjnych. Kontrast 500:1 pomaga wzmocnić obrazy o żywe kolory i mocne czernie.

Projektor LV-X7 w trybie pracy "Quiet" działa praktycznie bezgłośnie emitując jedynie dźwięk o natężeniu 25dB. Jest to idealna cecha, zwłaszcza w salach lekcyjnych, uwagi nauczyciela i uczniów nie odwraca bowiem uciążliwy szum.

Projektor LV-X7 wyposażono w precyzyjny szerokokątny zoom 1.6x. Ten skonstruowany przez Canona obiektyw umożliwia projekcję obrazu o przekątnej 2.54 m (100 cali) z odległości jedynie 2.9 m, co ułatwia stosowanie projektora w salach lekcyjnych, gdzie ilość wolnego miejsca jest zawsze niewystarczająca.

Projektor został zaprojektowany tak, by łatwość obsługi nie wymagała kompromisu w kwestii jakości obrazu. Rozstawianie projektora jest łatwe a obraz jest wyraźny nawet, jeśli niemożliwe jest jego ustawienie prostopadle do ekranu. Korekcja optyczna Keystone pozwala na zachowanie równoległości krawędzi obrazu przy odchyleniu projektora o +/- 30 stopni. Funkcja korekcji koloru ekranu pozwala skompensować kolor tła. Dostępnych jest osiem różnych ustawień, w tym "czarna tablica" i "zielona tablica".

Dziękifunkcji szybkiego rozruchu Quick Start projektor jest gotowy do użycia już 9 sekund po włączeniu, co pozwala wykładowcom i nauczycielom na maksymalne wykorzystanie czasu lekcji. Po wyłączeniu projektora – funkcja szybkiego chłodzenia Quick Cooling umożliwia jego złożenie i zapakowanie już po 30 sekundach. Niewielki i lekki projektor LV-X7 może być łatwo przenoszony między salami lekcyjnymi.

Wyceniony na poziomie odpowiednim dla szkół i innych uczelni projektor pozwala na oszczędności również po jego zakupie. Zastosowana tu lampa ma w trybie cichej pracy trwałość do 4000 godzin pracy.
  • Ostatnio oglądane produkty