• Projektor DELL S300wi

Symbol: S300wi
Kontrast 2300:1, 2400:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1280 x 800
23092.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Bezprzewodowy projektor interaktywny krótkiego rzutu Dell S300WI
+ Widok z bliska
Skupienie. Zainteresowanie. Interaktywność.

Bezprzewodowy projektor interaktywny krótkiego rzutu DellTM  S300WI to kompletne rozwiązanie zapewniające interakcję z uczestnikami! Urządzenie działa na dowolnych powierzchniach lub nawet bez nich. Nowy projektor pozwala przykuć uwagę publiczności i zwiększyć interaktywność zajęć w klasach lub salach konferencyjnych.

Interakcja na żywo: oprogramowanie do obsługi projekcji oraz specjalne pióro umożliwiają interaktywne korzystanie z prezentacji w odległości 30 stóp (10 metrów) od ekranu. Intuicyjna elastyczność: oprogramowanie INTERWRITEWORKSPACE®  umożliwia obsługę dowolnych materiałów cyfrowych dzięki ponad 4000 zasobów edukacyjnych i przeszło 600 interakcyjnym lekcjom. Zaawansowane funkcje: obsługa technologii 3D1, podłączanie przez USB typu plug and play, przeglądarka USB, konwerter PTG oraz napisy.


Projektor krótkiego rzutu Dell S300wi


Projektor Dell S300WI Projector — narzędzie ułatwiające interakcję Oto narzędzie ułatwiające interakcję.
Bezprzewodowy projektor interaktywny krótkiego rzutu Dell S300WI umożliwia wzbogacenie informacji wizualnych graficznymi elementami wprowadzanymi na żywo, co zmienia sposób komunikacji ze studentami i współpracownikami. System
Oprogramowanie do obsługi prezentacji interaktywnych umożliwia pełne współdziałanie komputera, projektora i pióra interaktywnego, co pozwala utrzymać uwagę uczestników i zwiększa ich aktywność.

Pióro
Zasilane baterią pióro interaktywne z trzema przyciskami i fotodiodą jest obsługiwane jak inne przybory do pisania lub rysowania i działa jako mysz bezprzewodowa na dowolnej powierzchni w odległości 30 stóp.

Otoczenie
Projekcja krótkiego rzutu pozwala uzyskać duży rozmiar obrazu z niewielkiej odległości: 60" z odległości 2,2 stopy i 90" z odległości 3,3 stopy.

Prezentacja
Technologie DLP®  i BrilliantColorTM  oraz macierzysta rozdzielczość WXGA (1280 x 800) zapewniają znakomitą głębię i nasycenie kolorów, czytelny tekst oraz wyjątkową jakość obrazu. (Obsługa rozdzielczości HD 720p).

 

Wrażenia nie do opisania.


Bezprzewodowy projektor interaktywny krótkiego rzutu Dell S300WI jest oferowany wraz z rozwiązaniem eInstruction INTERWRITEWORKSPACE® , dzięki czemu może być stosowany w dowolnych pomieszczeniach. Pozwala on przykuć uwagę publiczności, a jednocześnie zachęcić do aktywnego udziału w zajęciach i zwiększyć atrakcyjność wykładów.
Pojedyncza aplikacja umożliwia łatwą integrację różnych symulacji i lekcji interaktywnych, a także materiałów z cyfrowego systemu ocen ExamView i odpowiedzi uczestników. Otwarta struktura oprogramowania Workspace umożliwia dodawanie i używanie materiałów dydaktycznych w różnych formatach i z dowolnych źródeł — w tym materiałów i banków pytań od różnych wydawców w formacie programu ExamView® , materiałów z Internetu oraz programów innych firm Technologia INTERWRITEWORKSPACE®  jest zgodna ze wszystkimi starszymi programami i materiałami INTERWRITETM. Ponadto oferuje ona ponad 50 narzędzi do tworzenia, porządkowania i udostępniania materiałów edukacyjnych.
Bezprzewodowy projektor interaktywny krótkiego rzutu Dell S300WI oraz dołączone rozwiązanie INTERWRITEWORKSPACE®  do zarządzania klasą zapewniają wysoką jakość i atrakcyjność zajęć zarówno na podstawowym, jak i średnim poziomie. Pozwalają one korzystać z dowolnych powierzchni, w tym tablic wycieranych na sucho, ekranów projekcyjnych i ścian, co zapewnia niższy całkowity koszt użytkowania i maksymalny zwrot z wcześniejszych inwestycji.
Projektor Dell S300WI — wrażenia nie do opisania

Łatwa obsługa i konserwacja.


Bezprzewodowy projektor interaktywny krótkiego rzutu Dell S300WI zgodny z technologią Crestron RoomView ma rozmiar zbliżony do tradycyjnych projektorów, a jego łatwe w obsłudze funkcje są objęte znakomitą pomocą techniczną i serwisem firmy Dell.
Projektor Dell S300WI — proste wdrożenie Proste wdrożenie
Konfiguracja jest łatwa i szybka, podobnie jak w przypadku projektorów nieinteraktywnych.Projektor Dell S300WI — długi okres eksploatacji lampy Duża żywotność lampy
Wymieniana przez użytkownika lampa o żywotności 5000 godzin2 (standardowo) pozwala obniżyć wydatki na wyposażenie i wydłużyć okres eksploatacji bez przerw.
Projektor Dell S300WI — bezprzewodowa wygoda Bezprzewodowa wygoda
Zintegrowane, zaawansowane funkcje bezprzewodowe3 umożliwiają sterowanie konferencjami, obsługę 4 widoków na jednym ekranie oraz sesje z wieloma komputerami (maks. 30).

Projektor Dell S300WI — serwis światowej klasy Serwis światowej klasy
Zakup jest chroniony 2-letnią ograniczoną gwarancją na sprzęt firmy Dell z zaawansowaną usługą wymiany4 i możliwością wydłużenia do 3–5 lat.
  • Ostatnio oglądane produkty