• Projektor EPSON EH-TW6100

Symbol: V11H501040LW
Kontrast 40 000:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1920 x 1080
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
4629.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
 

Technologia 3LCD firmy Epson, a także skala kontrastu na poziomie 40 000:1 gwarantują wysoką jakość wyświetlanych obrazów. Moc światła białego i barwnego 2300 lumenów zapewnia odpowiednią jasność i ostrość obrazu zarówno w ciemnych pomieszczeniach jak i przy świetle dziennym.

Do wyboru mamy pięć trybów kolorystycznych wybieranych automatycznie przez inteligentny optymalizer, co dodatkowo zwiększa nasz komfort korzystania z urządzenia. Projektor wyposażony jest w pionową i poziomą korekcję geometrii obrazu dzięki czemu można go dopasować nawet do nierównych powierzchni wyświetlania. Natomiast funkcja podziału obrazu umożliwia projekcję obrazów z dwóch różnych źródeł.


Układ wentylacji wraz z niemal niesłyszalnym został zamontowany w przedniej części projektora, aby ciepła powietrze wydostające się z urządzenia nie powodowało u widzów uczucia dyskomfortu. Urządzenie posiada wbudowane dwa głośniki o mocy 10W, a także funkcje pokazu slajdów, która umożliwia na przykład oglądanie zdjęć.


Dzięki opracowanej przez firmę Epson technologii zwiększania iluminacji wyświetlany obraz trójwymiarowy jest odpowiednio jasny. Urządzenie posiada możliwość konwersji filmów i gier wysokiej rozdzielczości z 2D na 3D przy użyciu jednego przycisku. Opcja regulacji głębi znacznie poprawia jakość obrazu i sprawia, że jest jeszcze bardziej realistyczny. Do zestawu z urządzeniem dodawane są kompaktowe, zasilane akumulatorem okulary 3D wyposażone w funkcję łączności radiowej.

Okulary spełniają wszystkie standardy branżowe co pozwala na ich późniejsze użytkowanie w połączeniu nawet z urządzeniami innych marek. EH-TW6100 jest doskonałym rozwiązaniem dla fanatyków gier, filmów i sportu, ponieważ pozwala on delektować się wszystkimi szczegółami tego co dzieje się na ekranie i to w jakości Full HD. Projektor zapewnia wysoką satysfakcję z oglądanie zarówno obrazów 2D jak i 3D, ponieważ łączy w sobie wszystkie cechy charakterystyczne dla modeli projektorów z górnej półki, przy tym jest prosty w obsłudze i konfiguracji. Wysoka skala kontrastu, bo aż 40 000:1 daje gwarancję idealnej jakości.

 • Idealna jasność wyświetlania
  Moc światła białego i barwnego na poziomie 2300 lumenów

 • Rzetelny obraz
  Technologia 3LCD Full HD

 • Prosta obsługa
  Pionowa i pozioma korekcja geometrii obrazu

 • Doskonały obraz 2D i 3D
  Częstotliwość odświeżania 480 Hz

 • Okulary 3D w zestawie
  Okulary łączą się radiowo
 • Ostatnio oglądane produkty