• Projektor Epson EB-982W

Symbol: V11H987040

Zoptymalizuj potencjał swojej prezentacji dzięki temu jasnemu projektorowi WXGA, który może wyświetlać duży i skalowalny rozmiar ekranu. Dłuższe przestoje to przeszłość dzięki temu niezawodnemu projektorowi, który może służyć przez lata, zanim konieczna będzie wymiana lampy lub filtr powietrza będzie wymagał uwagi. Posiada szereg rozwiązań w zakresie łączności i jest łatwy w konfiguracji.

Jasność ANSI (lumen) 4200
Rozdzielczość natywna (px) 1280 x 800
4198.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Produkt dostępny

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Zostaw telefon

Projektor Epson EB-982W

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Doskonała widoczność dla każdego prezentera

Dzięki temu projektorowi WXGA treści będą jasne, żywe i wyraźne, dzięki czemu każdy będzie mógł nawiązać kontakt z publicznością. Zapewniając doskonałą widoczność, ten projektor jest skalowalny do 280 cali i jest jasny nawet w warunkach dużego oświetlenia otoczenia. To wszystko dzięki wysokiej jasności 4200 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000: 1.

Minimalna konserwacja

Nasze niezawodne projektory i trwałe lampy pomagają wyeliminować przestoje i niepotrzebne koszty serwisu. Wyobraź sobie, co możesz osiągnąć przy minimalnych przerwach - nasze projektory zapewniają lata użytkowania, zanim konieczna będzie wymiana lampy.

Łatwe ustawienie

Każde środowisko pracy jest inne, więc potrzebujesz rozwiązania wyświetlającego, które jest łatwe w konfiguracji i ustawieniu. Dzięki naszemu szerokiemu 1,6-krotnemu zoomowi optycznemu i pionowej / poziomej korekcji zniekształcenia trapezowego, łatwo jest szybko rozpocząć pracę.

Korzystaj z wielu urządzeń

Przyciągnij uwagę widzów i pielęgnuj środowisko współpracy dzięki bezproblemowym rozwiązaniom w zakresie łączności. Dzięki aplikacji iProjection1 można łatwo wyświetlać treści z komputerów i urządzeń inteligentnych. Funkcji podzielonego ekranu można używać do jednoczesnego wyświetlania treści z wielu urządzeń, podczas gdy funkcja moderatora umożliwia przeglądanie treści przed ich wyświetleniem.

 


Projektor Epson EB-980W

Podstawowe parametry

Jasność: 4200 ANSI Lumenów
Kontrast: 16000:1
Rozdzielczość: WXGA 1280 x 800
Żywotność lampy: do 17000 godzin 


Ważne cechy

  • Elastyczna instalacja
  • Długa żywotność lampy
  • Łatwa konserwacja
  • Ostatnio oglądane produkty