• Projektor Full HD JVC HD550

Symbol: HD550
Kontrast 30 000:1
Technologia D-ILA
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1920 x 1080
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
17036.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność

 

Projektory JVC serii D-ILA wykorzystują technologię LCoS która jest bezkompromisowym rozwiązaniem zapewniającym kontrast rzędu 30,000:1 przy zachowaniu soczystych, żywych kolorów i całkowitym braku "efektu tęczy". Chipy D-ILA są w stanie wyświetlić w tym samym momencie punkt maksymalnie biały oraz maksymalnie czarny dzięki czemu obraz ma dużo większy zakres dynamiki niż obraz uzyskiwany z projektorów o podobnym kontraście lecz z pomocą dynamicznej przesłony.

 

Dzięki Clear Motion Drive 100Hz, technologii interpolacji klatek spotykanej dotychczas jedynie w telewizorach, możemy cieszyć się idealnie ostrym obrazem nawet szybko poruszających się obiektów nie zależnie od tego czy źródło podaje obraz z częstotliwością 50 czy 24 klatek na sekundę.

Zoptymalizowany proces konwersjii kolorów CMY (zapiswyane na filmach) na RGB (wyświetlane przez projektory) oraz tryb regulacji kolorów w zależności od typu ekrany pozwalają na uzyskanie neutralnych pełnych szczegółów kolorów.

Również optyka jest klasą samą dla siebie, świadczy o tym olbrzymi zoom (x2 przy standardowych wartościach rzędu x1,2-x1,5) oraz niespotykany w innych urządzeniach zakres regulacji lens-shift dochodzący do 80% wielkości obrazu w pionie oraz 34% wielkości obrazu w poziomie. Taki układ optyczny pozwala na olbrzymią swobodę przy wyborze miejsca na montaż projektora oraz uzyskanie obrazu o przekątnej 100" z odległości zaledwie 3 metrów! Dodatkowo dla bezpieczeństwa soczewek są one automatycznie przesłaniane po zakończeniu projekcji.

O perfekcjoniźmie twórców może świadczyć poziom hałasu pracującego projektora, wynosi on zaledwie 19dB! Co przekłada się na to, że w warunkach domowych projektor jest zupełnie niesłyszalny!

Dodatkowo dla wygody użytkownika pilot wyposażony jest w podświetlaną klawiaturę.

Wszystkie nowatorskie rozwiązania pozwalają uzyskać niesamowitą jakością wyświetlanego obrazu.

 

  • Ostatnio oglądane produkty