• Projektor OPTOMA EH7700

Symbol: OPTOMA EH7700
Kontrast 5000:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1920 x 1200
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
52519.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Spektakularna jakość obrazu, wybitna jasność i najwyższa niezawodność


  • 7000 Lumenów, rozdzielczość WUXGA, dwulampowy
  • Elastyczność instalacji - 5 opcjonalnych zmotoryzowanych obiektywów i możliwość projekcji 360˚
  • Przygotowany do pracy scenicznej - mechaniczna przesłona, punkty bezpiecznego montażu i opcje klatek montażowych
  • Wszechstronna kontrola - pełna obsługa: Crestron, Extron, AMX, PJ-Link, komendy Telnet LAN
  • Zaawansowane sterowanie blendingiem - 3-osiowy system dopasowania kolorów i 8x stopni pracy lamp


ProScene EH7700 jest kwintesencją naszego doświadczenia w projekcji, z którego wyewoluował produkt zaprojektowany wyłącznie do profesjonalnych, wymagających zastosowań.

Dwulampowy, WUXGA i 7000 lumenów zapewnia jasne, krystalicznie czyste obrazy, najwyższą niezawodność i pracę 24/7, aby zapewnić, że jest to projektor, na którym możesz polegać.

Uszczelniona przed pyłem bezfiltrowa konstrukcja chroni przez wpływem kurzu i pyłu na system, zapewniając optymalną jakość obrazu przy minimum konserwacji.

Motoryczny lens shift, ostrość i zoom w połączeniu z szerokimi wariantami obiektywów, możliwość projekcji 360' oraz wymienne koła kolorów zapewniają pełną elastyczność w celu zapewnienia prostych, bezproblemowych instalacji.

Doskonała jakość obrazu jest sercem i podstawą konstrukcji każdego produktu linii ProScene. Na każdym kroku, poczynając od bardzo niezawodnego układu wysokiej rozdzielczości DLP® WUXGA , gdzie powstaje obraz, przez technologię pulsacji lampy P-VIP, która dostraja kolory do obowiązujących standardów, aż do precyzyjnej optyki wyostrzającej obraz na ekranie, gdzie dokładność i czystość obrazu są najważniejsze.

ProScene wybiera technologię DLP®, za jej jakość obrazu i niespotykaną niezawodność. Refleksyjny charakter technologii DLP® opartej na mikro-lusterkach zapewnia wysoką efektywność jasnych obrazów z wspaniałym kontrastemprzy jednoczesnym zachowaniu wiernego odwzorowania kolorów co daje naturalną, rzeczywistą reprodukcję barw. Dla wymagających, profesjonalnych zastosowań sprawdzona niezawodność technologii DLP® czyni ją oczywistym wyborem.


Lampy P-VIP

Dwie lampy Osram 350W P-VIP zapewniają najwyższą możliwą luminancję, niezbędny warunek wszystkich wysoce wydajnych projektorów. Lampy te dłużej utrzymują jasność, zapewniają długą żywotność oraz małe straty strumienia świetlnego w całym cyklu życia. Ponadto, sterowniki lamp są specjalnie dostrojone do lamp, zapewniając nie tylko optymalne warunki pracy dla każdej sytuacji, ale także wyszukane tryby pulsacji lampy oraz gwarancję, że kolor może być dostrajany w zależności od zastosowania.Kolor obrazu i kontrola rozmiaru

Tam gdzie szczegóły są naprawdę ważne, pełna rozdzielczość WUXGA (1920x1200) oferuje 15% więcej pikseli niż 1080p i 60% więcej niż SXGA+. Umożliwia to wyświetlanie nieprzeskalowanego sygnału Full HD wraz z dodatkowymi szczegółami. Kody czasowe mogą być wyświetlane na ekranie w tym samym czasie - idealne do nagrywania ścieżki dźwiękowej i edycji video, gdzie dokładny harmonogram czasowy może być krytyczny.Precyzyjna optyka

Asferyczne elementy optyczne oraz wykorzystanie szkło o niskiej dyspersji (LD) utrzymyją optymalną wyrazistość i jednorodność ostrości w całym obrazie. Nacisk ProScene na bezkompromisową jakości optyki zapewnia wyjątkowo niskie refleksy kolorystyczne i aberrację chromatyczną, dając w rezultacie krystalicznie czyste obrazu o wysokim kontraście.


Wszystkie projektory z linii ProScene przeznaczone są do ciągłej pracy 24/7. W celu zapewnienia najwyższej niezawodności wykorzystywane są tylko najbardziej niezawodne, sprawdzone komponenty. Ta ciężko wypracowana "umiejętność" była starannie rozwijana przez ponad dekadę projektowania i wspierana milionów projektorów na całym świecie. Klienci ProScene mogą więc być pewni, że dzisiaj Optoma, jako jedna z najbardziej niezawodnych marek projektorów w branży, ma zasłużoną reputację świadczenia doskonałego serwisu i usług.


  • Ostatnio oglądane produkty