• Projektor OPTOMA EX784

Symbol: E1P1D0F1E031
Kontrast 3000:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1024 x 768
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
4944.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
 EX784
Zrób jasne wrażenie
 • Sprawdzona wydajność
 • XGA - 5000 Lumenów
 • Doskonały monitoring i kontrola przez sieć - obsługa Crestron Roomview
 • Szerokie możliwości podłączeń - HDMI, DVI, 2x VGA
Wyjątkowa jasność, doskonałe możliwości podłączeń i zachwycające kolory zapewniają, że projektor XGA Optoma EX784 jest idealnym wyborem dla dużych pomieszczeń lub sal konferencyjnych.

W pełni zintegrowane wsparcie dla Crestron RoomView ® zapewnia konfigurowalny przez użytkownika interfejs do monitorowania, zdalnego zarządzania i kontroli aż do 250 projektorów z dowolnego komputera za pośrednictwem sieci lokalnej (LAN).

Przyjazny środowisku EX784 posiada funkcje oszczędzania energii łącznie z trybem czuwania <1W i automatycznym wyłączaniem co oszczędza Twój czas i pieniądze. Nasze unikalne gwarancje jakości kolorów i obrazu zapewniają bezproblemową, długotrwałą projekcję.
 

Crestron RoomView® - sterowanie przez sieć

Oprogramowanie RoomView® oferuje dowolnie konfigurowalny interfejs to zdalnego monitorowania, zarządzania i kontroli każdego urządzenia w każdym pomieszczeniu z dowolnego komputera.
 • Zarządzaj aż 250 projektorami w tym samym czasie (z głównego komputera)
 • Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora włącznie z menu OSD za pomocą prostej strony www
 • Podaj adres email by otrzymywać komunikaty ostrzegawcze
 • Idealny do dużych instalacji zarówno w środowisku edukacyjnym jak i biznesowym

Sterowanie przez RS232

Szeroka lista komend RS232 sprawia, że EX779i można w łatwy sposób kontrolować za pomocą dowolnego systemu sterowania.
Kompatybilność z AMX – Dynamic Discovery Protocol
Protokół jest wbudowany w EX784. Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Szerokie możliwości podłączeń

Ten projektor XGA akceptuje szeroką gamę sygnałów komputerowych i video.
Możliwości podłączenia zawierają: HDMI, DVI-D, podwójne VGA (SCART/Component przez adaptery), S-Video, Composite, wyjście VGA, RS232, RJ45, +12V do ekranu
Dwa wejścia audio do osobnego podłączenia do PC i video umożliwiają wykorzystanie EX779i jako przełącznika audio wraz z kontrolą głośności, eliminując w ten sposób dodatkowe, skomplikowane i kosztowne urządzenia audio i okablowanie.

Wyraźne, ostre obrazy

Ostre jak brzytwa grafiki i krystalicznie czysty tekst to zasługa technologii DarkChip3™ od Texas Instruments, która oferuje zaskakujący współczynnik kontrastu 3000:1. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania.

 • Idealne rozwiązanie dla biznesowych i edukacyjnych prezentacji.

kontrast 1000:1
kontrast 3000:1

Dodatkowe cechy

 • Łatwa wymiana lampy z górnego panelu
 • Direct Power On – czas uruchomienia jest znacznie zmniejszony, ponieważ pomijany jest tryb czuwania w momencie podpięcia kabla zasilającego do działąjącego gniazdka. Eliminuje to konieczność korzystania z przycisku 'Power' na pilocie lub klawiaturze projektora.
 • Signal Power On – projektor włącza się po otrzymaniu sygnału. Eliminuje to konieczność korzystania z przycisku 'Power' na pilocie zdalnego sterowania lub klawiaturze projektora.
 • Auto Power Off – jeśli po pewnym, ustalonym czasie projektor nie odbiera sygnału, wyłączy się wtedy automatycznie, oszczędzając energię i wydłużając żywotność lampy.
 • Blokada klawiatury, gdy jest włączona zapobiega nieautoryzowanej zmianie ustawień, zapewniając, że projektorem można sterować tylko za pomocą pilota zdalnego sterowania.
 • Złącze +12V – sterowanie ekranem elektrycznym
 • Przechwytywanie logo – dostosuj własny ekran startowy
 • Łatwy w użyciu pilot z wskaźnikiem laserowym, myszą i bezpośrednim wyborem źródła

Praktycznie nie wymaga konserwacji = niższe koszty eksploatacji

EX784 zapewnia niższe całkowite koszty eksploatacji, dłuższą żywotność i lepszą niezawodność. Bezfiltrowa konstrukcja projektora nie wymaga regularnego czyszczenia lub wymiany filtrów oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Praktycznie nie wymaga konserwacji = niższe koszty eksploatacji

EX784 zapewnia niższe całkowite koszty eksploatacji, dłuższą żywotność i lepszą niezawodność. Bezfiltrowa konstrukcja projektora nie wymaga regularnego czyszczenia lub wymiany filtrów oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Gwarancja jakości kolorów

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów EX784 pozostanie tak dobra jak w chwili zakupu, że Optoma gwarantuje to przez 5 lat.

Technologia 3D

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP® Optoma EX779i może wyświetlać video i obrazy z zaskakującym odświeżaniem 120Hz umożliwiając pełnoekranowe, pełnokolorowe, stereoskopowe pokazy 3D. Efekt 3D jest generowany poprzez podział sygnału na dwa standardowe strumienie video, po jednym dla każdego oka. Za sprawą technologii DLP® Link™ okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie filtrując każdy strumień do odpowiedniego oka. Twój mózg składa oba strumienie umożliwiając zobaczenie 3D na żywo.
Funkcje 3D w EX784 mogą być wykorzystane tylko z kompatybilnymi treściami 3D. Typowe zastosowania to programy 3D dla edukacji lub oprogramowanie do projektowania i modelowania przestrzennego. Obsługa systemów telwizji 3D (np. n, czy SKY w UK), Blu-ray 3D™ czy gier 3D na Playstation® 3 wymaga adaptera Optoma 3D-XL, który jest sprzedawany oddzielnie. Sprawdź stronę www po najświeższe informacje

Przyjazny środowisku

EX784 posiada funkcje oszczędzania energii aby ograniczyć pobór mocy i wydłużyć żywotność lampy:
Aby móc osiągnąć maksymalne 3000h** żywotności lampy projektor powinien pracować w trybie STD i mieć uruchomiony timer, który automatycznie wyłączy projektor jeśli przez przypadek pozostał on nadal włączony po zakończeniu pokazu, a nie jest już potrzebny. Uruchomienie trybu czuwania < 0,5W zapewni minimalny pobór energii, gdy projektor nie jest w użyciu. **Typowa żywotność lampy osiągnięta w testach. Będzie się różnić w zależności od warunków użytkowania i otoczenia.
1 Jasność i żywotność lampy będą się zmieniać w zależności od wybranego trybu pracy projektora, warunków otoczenia oraz sposobu użytkowania. We wszystkich projektorach wykorzystujących lampy powszechny jest spadek jasności wraz z upływem żywotności lampy. 2 Typowa żywotność osiągnięta w testach. Będzie się zmieniać w zależności o użytkowania i warunków otoczenia. 3 Optoma zapewnia, że przy normalnym użytkowaniu, jakość kolorów projektora Optoma DLP® będzie niemożliwa do rozróżnienia w porównaniu z tymi na początku. Wyłączenia: (a) Gwarancja traci ważność, jeśli projektor jest uszkodzony z powodu niewłaściwego użytkowania. (b) Gwarancja może utracić ważność, gdy projektor jest wykorzystywany komercyjnie lub przemysłowo ze szczególnym narażeniem na działanie dymu lub kurzu. (c) Gwarancja nie ma zastosowania jeśli jasność lampy wynosi poniżej 50% z powodu zużycia, lub gdy projektor nie działa z innego powodu. (d) Zużyte lampy we wszystkich typach projektorów będą powodować lekkie odchylenia kolorów. Copyright © 2011, Optoma Europe Ltd. Wszystkie inne nazwy produktów i firm użyte powyżej służą tylko do celów identyfikacji i mogą być zarejestrowanymi znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli. Crestron® i logo Crestron RoomView® są zarejestrowanymi znakami towarowymi Crestron Electronics inc. DLP®, BrilliantColor™ i logo DLP logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi Texas Instruments. Możliwe błędy i przeoczenia, specyfikacja może ulec zmianie bez powiadomienia.
 • Ostatnio oglądane produkty