• Projektor OPTOMA HD25

Symbol: 95.8RV01GC1E
Zapytaj o możliwość zamówienia!
2799.00
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefonFull HD 1080p

Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, idealna do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół lub kompresji.


Full 3D

Za sprawą naturalnej prędkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma HD25 może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D)


Dynamic Black

Dynamic Black płynnie dostosowuje dostępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, żeby stworzyć zachwycający kontrast 20 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową ilość jasnych i cieniowanych detali.

Gwarancja kolorów

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów HD25 pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma gwarantuje to przez 5 lat.


24p

Większość filmów jest kręcona z prędkością 24 klatek na sekundę. Aby zachować wierność z naturalnym obrazem HD25 akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą prędkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak jak zaplanował to reżyser.


Wspaniałe kolory

HD25 wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby otrzymać wspaniałe, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić kolory z największą precyzją.
BrilliantColor™Stwórz najbardziej żywe i przekonujące wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować dostępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, podczas gdy naturalna szybkość całkowicie eliminuje zakłócenia synchronizacji.

Dlaczego do 3D używać projektora?

Jak powszechnie wiadomo, im większy obraz tym lepszy efekt 3D - aby osiągnąć najlepsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, podczas gdy efekt głębi i emocje oferowane przez przez ogromny 150" ekran projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!Filmy 3D:

Teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz cieszyć się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.


Mocne audio

Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki mocnemu, wbudowanemu głośnikowi 10W. Oferując wyjątkową jakość dźwięku HD25 jest łatwy w instalacji, bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.Szybkie ponowne włączenie

Oszczędzaj czas, nie czekając na projektor ostygnie, zanim będzie go można włączyć ponownie. Jeśli projektor zostanie przypadkowo wyłączony, funkcja ta pozwala natychmiast ponownie włączyć projektor w ciągu 100 sekund.

Długa żywotność lampy

Nowa technologia lamp, w którą wyposażono HD25 wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 8000 godzin [2]. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 10 lat.Jedyną pozostałą rzeczą są okulary...

Aby cieszyć się bezproblemowymi wrażeniami 3D, skorzystaj z naszej drugiej generacji bezprzewodowych okularów 3D.

Rozwijane równolegle z naszymi projektorami "Full 3D" okulary i ZF2100 System zostały zoptymalizowane do zapewniania wyższego kontrastu i jaśniejszego obrazu niż przedtem, eliminując uciążliwe problemy z umieszczeniem emitera, jego ograniczony zasięg i potencjalne zakłócenia jakich powszechnie można doświadczyć wykorzystując podczerwień.

Nasze w pełni ładowalne okulary ZF2100 dają pewność, że sama instalacja oraz ich używanie będzie całkowicie bezproblemowe.  • Ostatnio oglądane produkty