• Projektor OPTOMA HD30

Symbol: 95.8RV01GC2E
Zapytaj o możliwość zamówienia!
4260.00
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon


Wciągający projektor kina domowego 1080p Full 3D

Fantastyczna jakość obrazu Full 3D 1080p
  • Krystaliczna czystość - kontrast 25 000:1
  • Żywe kolory
  • 16W głośniki stereo z przetwarzaniem audio SRS WOW HD
 
Doświadcz naturalnej wielkości filmów i gier z projektorem HD30 Full HD 1080p 3D.

Kino domowe zawsze polegało na odtworzeniu wielkoekranowych emocji w swoim własnym domu i HD30 nie jest tutaj wyjątkiem.

Wyświetlając doskonale zbalansowane kolory, żywe obrazy i wyjątkową szczegółowość światłocieni, dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście, HD30 oferuje zachwycającą jakość Full HD i wciągające wrażenia 3D.

Wykorzystując najnowszą technologię DLP® DarkChip3, możesz wyświetlać obrazy nawet 150" wielkości, sprawiając, że jest to doskonały wybór dla odtworzenia tych kinowych wrażeń w domu, ale także idealny, aby zaprosić znajomych na oglądanie meczu. Za sprawą wbudowanych głośników i technologii przetwarzania audio SRS WOW HD możesz wygodnie słuchać ścieżki dźwiękowej filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników.


HD30 jest dostarczany z 2 sztukami ultrawydajnych, bezprzewodowych okularów 3D ZF2100 dla bezkompromisowej jakości obrazu 3D i ponadprzeciętnej wygody. Dla pełnego spokoju umysłu dostarczany jest z 3-letnią gwarancją obejmującą zarówno projektor jak i lampę.*

Czy masz ochotę na odprężający wieczór filmowy lub na zanurzenie się w pełnych adrenaliny gier 3D, HD30 jest idealnym wyborem.
Ożyw filmy i gry

Wspaniałe kolory

HD30 wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby otrzymać wspaniałe, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić kolory z największą precyzją.
BrilliantColor™
 

Gwarancja kolorów

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów HD30 pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma gwarantuje to przez 5 lat.

Full HD 1080p

Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, idealna do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół lub kompresji.
 

Dynamic Black

Dynamic Black płynnie dostosowuje dostępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, żeby stworzyć zachwycający kontrast 25 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową ilość jasnych i cieniowanych detali.
Ożyw filmy i gry z projektorem HD30 - Full HD 1080p 3D

Audio WOW - SRS WOW HD™ - dźwięk surround

Doświadcz WOW dzięki przetwarzaniu audio surround SRS WOW HD, by stworzyć jeszcze bardziej naturalne wrażenia dźwiękowe, z głębokim, bogatym basem. Łatwy w konfiguracji, bez potrzeby kosztownych zewnętrznych głośników, HD30 oferuje wyjątkową jakość dźwięku dzięki potężnemu, wbudowanemu 16W stereo audio.

Funkcje SRS WOW HD

  • Rozszerzenie stereo, które poprawia jakość dynamiczną wydajność dźwięku
  • Wyprofilowana reakcja basów, by zmaksymalizować uderzenie dźwięku z wbudowanych głośników
  • Bardziej naturalne audio z poszerzonym polem stereo

Długa żywotność lampy

Nowa technologia lamp, w którą wyposażono HD30 wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6000 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 8 lat.Dołączone okulary 3D

Aby cieszyć się bezproblemowymi wrażeniami 3D, HD30 dostarczany jest z 2 sztukami super wydajnych radiowych okularów 3D - ZF2100.

Rozwijane równolegle z naszymi projektorami "Full 3D" okulary i ZF2100 System zostały zoptymalizowane do zapewniania wyższego kontrastu i jaśniejszego obrazu niż przedtem, eliminując uciążliwe problemy z umieszczeniem emitera, jego ograniczony zasięg i potencjalne zakłócenia jakich powszechnie można doświadczyć wykorzystując podczerwień.

Nasze w pełni ładowalne okulary ZF2100 dają pewność, że sama instalacja oraz ich używanie będzie całkowicie bezproblemowe.

Technologia DLP® – najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym
Stwórz najbardziej żywe i przekonujące wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować dostępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, podczas gdy naturalna szybkość całkowicie eliminuje zakłócenia synchronizacji. 

Dlaczego do 3D używać projektora?

Jak powszechnie wiadomo, im większy obraz tym lepszy efekt 3D - aby osiągnąć najlepsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, podczas gdy efekt głębi i emocje oferowane przez przez ogromny 150" ekran projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!

 

Filmy 3D:

Teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz cieszyć się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

Sport 3D:

Nie mogłeś dostać biletów na wielki mecz? HD30 przenosi wielkie widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz wielkich momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.Gry 3D:

Weź na cel HD30, aby doświadczyć najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać idealny strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, by maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

Warunki współpracy
1 Jasność i żywotność lampy będą się zmieniać w zależności od wybranego trybu pracy projektora, warunków otoczenia oraz sposobu użytkowania. We wszystkich projektorach wykorzystujących lampy powszechny jest spadek jasności wraz z upływem żywotności lampy. 2 Rzeczywista żywotność może się zmieniać w zależności o użytkowania i warunków otoczenia. 6000h bazuje na cyklu filmowym Dynamic Black. Więcej informacji na naszej stronie. *Warunki mają zastosowanie do 3 letniej gwarancji na projektor i lampę. Sprawdź gwarancję na naszej stronie. Gwarancja na lampę jest ograniczona do 3 lat i 2000h w zależności co wystąpi wcześniej. **"ANSI kontrast" jest uznaną techniką mierzenia kontrastu jak opisano w standardzie IEC 61947-1. DLP®, BrilliantColor™ i logo DLP logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi Texas Instruments. Wszystkie inne nazwy produktów i firm użyte powyżej służą tylko do celów identyfikacji i mogą być zarejestrowanymi znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli. Wszystkie obrazy symulowane. Możliwe błędy i przeoczenia, specyfikacja może ulec zmianie bez powiadomienia. Copyright © 2013, Optoma Europe Ltd.
  • Ostatnio oglądane produkty