• Projektor OPTOMA HD33 Czarny

Symbol: 95.8KZ01GC0E
Kontrast 10 000:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1920 x 1080
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
4695.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Niesamowite wrażenia 3D


Jak powszechnie wiadomo, im większy obraz tym lepszy efekt 3D - najlepsze wyniki osiągnąć można wypełniając całe pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, podczas gdy efekt głębi i emocje oferowane przez przez ogromny 150" ekran projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!

Telewizor 3D 50"
Projektor Optoma 120"

Z uwagi na spadek jasności obrazu przy użyciu wszelkich okularów aktywnych 3D, maksymalizacja wydajności światła jest priorytetem dla wyświetlaczy 3D. Dlatego opracowaliśmy "PureD" - automatyczny system zaawansowanego przetwarzania obrazu wraz z dynamicznymi trybami lampy, które zdecydowanie polepszają oglądanie, zapewniając parametry obrazu 3D podobne do oferowanych przez istniejące projektory 2D. Nie musisz nawet kiwnąć palcem - po prostu usiądź i ciesz się pokazem!

Jedyną pozostałą rzeczą są okulary...


 

Zestaw 3D-RF System i okulary

  • Krystalicznie czysty obraz 3D
  • Łatwa instalacja
  • Ładowalne

  Okulary na podczerwień (IR)

  • Problemy z zakłócaniem
  • Trudna instalacja
  • Interferencja z pilotami

Dla bezproblemowej projekcji 3D, wprowadzamy pierwsze na świecie radiowe okulary 3D. Rozwijane równolegle z HD33 okulary 3D-RF zostały zoptymalizowane do zapewniania wyższego kontrastu i jasności obrazu niż przedtem, eliminując uciążliwe problemy z umieszczeniem emitera, jego ograniczony zasięg i potencjalne zakłócenia jakich powszechnie można doświadczyć wykorzystując podczerwień. Nasze okulary 3D-RF są również ładowalne dając pewność, że sama instalacja oraz ich używanie będzie zupełnie bezproblemowe.

Technologia DLP i 3D – idealne partnersto

W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii DLP® od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować dostępny strumień światła. Naturalna szybkość i wysoki ANSI kontrast optyczny perfekcyjnie ze sobą harmonizują eliminując zakłócenia, aby stworzyć najbardziej żywe i wciągające wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek.

DLP                                               Inne

Filmy 3D:
Teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz cieszyć się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.
Gry 3D:
Weź na cel HD33, aby doświadczyć najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Oddaj idealny strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie, oglądaj z oddali płonące statki, rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, by maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.
Sport 3D:
Nie mogłeś dostać biletów na wielki mecz? HD33 przenosi wielkie wydarzenia do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz wielkich momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.SUPER PROMOCJA!!! - RABAT NA DOWOLNY EKRAN OPTIKA -15%  • Ostatnio oglądane produkty