• Projektor OPTOMA W501

Symbol: E1P1F081E0Z1
6990.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 225600000

 W501
Potężny prezenter
  • Extensive features - Full 3D, PC-Free / LAN Presentations
  • 5000 Lumens, WXGA resolution
  • Ultimate Control - Full support for Crestron, Extron, AMX, PJ-Link and Telnet LAN commands
  • Installation flexibility – Vertical lens shift and 1.5x zoom
Wysoka jasność, doskonałe możliwości podłączeń i niesamowite kolory zapewniają, że panoramiczny projektor Optoma W501 jest idealnym wyborem dla każdego większego pomieszczenia lub sali konferencyjnej.

Przekraczając wymagania XXI wieku, W501 jest wyposażony w szeroki wachlarz funkcji, by prezentacje były łatwiejsze i bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek...

Przyjazny środowisku W501 posiada funkcje oszczędzania energii, włącznie z zarządzaniem zasilaniem lampy Eco+, trybem czuwania <0,5 W i automatycznym wyłączaniem, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasza wyjątkowa gwarancja koloru zapewnia bezproblemową, długotrwałą projekcję.
 


Bezproblemowe prezentacje

Ciesz się bezproblemowymi prezentacjami dzięki funkcji USB Reader, aby wyświetlić prezentację w plikach JPEG z dysku USB.

Możesz także wyświetlić sąsiadująco do 4 obrazów z PC/Laptopów równocześnie wykorzystując darmowe oprogramowanie Optoma Presenter...

...lub nawet przesłać przez sieć przewodową lub bezprzewodową aż do 8 projektorów równocześnie.

Obsługa bezprzewodowa wymaga opcjonalnego adaptera Optoma mini-WiFi dongle sprzedawanego oddzielnie.

Technologia 3D

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP®, projektory Optoma Full 3D mogą wyświetlać video i obrazy z zaskakującym odświeżaniem 120Hz, umożliwiając pełnoekranowe, pełnokolorowe, stereoskopowe pokazy 3D. Efekt 3D jest generowany poprzez podział sygnału na dwa standardowe strumienie video, po jednym dla każdego oka. Za sprawą technologii DLP® Link™ okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie filtrując każdy strumień do odpowiedniego oka. Twój mózg składa oba strumienie umożliwiając zobaczenie 3D na żywo.

W501 obsługuje wiele formatów 3D z różnych źródeł jak PC, Blu-ray 3D™, Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 lub systemy 3D TV.

Prawdziwa rozdzielczość WXGA

Dokumenty i prezentacje będą tak ostre i szczegółowe jak widzisz je na ekranie panoramicznego laptopa w rozdzielczości WXGA (1280x800), co daje ci także o 30% więcej pikseli niż porównywalny projektor XGA.

XGA
WXGA

Szeroka gama podłączeń

Ten projektor Full HD akceptuje szeroką gamę sygnałów komputerowych i wideo. Złącza obejmują: HDMI, DVI-D, podwójne VGA (Component przez adapter), S-Video, Composite, USB Reader, VGA-Out, RS232, RJ45 i trigger +12V. Dodatkowo opcjonalne akcesorium Wi-Fi można bezpiecznie podłączyć do dedykowanego, ukrytego portu USB.

Pięć wejść audio dla HDMI, PC, wideo i mikrofonowe umożliwiają wykorzystanie W501 nie tylko jako przełącznika audio i kontrolera głośności, ale także jako podstawowy system PA do większych sal konferencyjnych, eliminując w ten sposób skomplikowany i kosztowny dodatkowy sprzęt audio i okablowanie.

Źródło HD
Odtwarzacz DVD
2 x PC/Laptop

Wspaniałe kolory

W501 wykorzystuje technologię BrilliantColor™ by wyświetlać zachwycająco jasne obrazy, z idealnie zbalansowanymi, niemal jak żywymi kolorami.

Łatwa instalacja - 1.5x zoom i lens shift

W501 może wyświetlać obraz o przekątnej 100" z każdej odległości między 3.12m a 4.67m. System lens shift można używać do regulacji pionowego położenia wyświetlanego obrazu w zakresie przedstawionym szczegółowo na rysunkach poniżej.

Podczas podmiany już zamontowanych projektorów, 1.5x zoom i lens shift systemy znakomicie zwiększa elastyczność instalacji.

+132% offset
Lens Shift
+112% offset
Tryb symulacji DICOM

Zaprojektowany specjalnie dla większych sal konferencyjnych i wykładowych, W501 posiada specjalny tryb symulacji DICOM, który został specjalnie dostrojony do oglądania obrazów w odcieniach szarości, idealne do oglądania zdjęć i skanów rentgenowskich podczas zajęć medycznych.*

*W501 nie nadaje się do stosowania w diagnostyce medycznej.

Wyraźne, ostre obrazy

Technologia DarkChip3™ od Texas Instruments w połączeniu z dynamiczną technologią lampy Eco+ wytwarza zachwycający 15 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń sprawiają, że obrazy ożywają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania - idealne dla biznesowych i edukacyjnych prezentacji.

 
Kontrast 15 000:1

Integracja z systemami i sterowanie

Wykorzystując darmowe oprogramowanie Crestron RoomView, można monitorować wiele projektorów W501 przez sieć LAN. Oferuje ono użytkownikowi także powiadomienia e-mail w przypadku błędu lub awarii lampy. Oszczędź nawet do 30% kosztów rachunków za energię dzięki użyciu 24-godzinnego automatycznego programowania włączeń, aby być pewnym, że projektor pozostaje wyłączony gdy nie jest w użyciu.

Interfejs przeglądarki internetowej i pełna obsługa protokołów Extron IP Link, AMX dynamic device discovery oraz PJ-Link umożliwia sterowanie prawie wszystkimi aspektami W501 przez sieć, redukując koszty instalacji dając Ci możliwość sprawowania kontroli gdziekolwiek jesteś. RS-232 zapewnia wsparcie dla istniejących starszych systemów kontroli.

Globalny monitoring wszystkich urządzeń AV
Śledzenie żywotności lampy projektora
Powiadomienia email i błyskawiczne zgłoszenia do działu pomocy, przypomnienia o serwisach, informacje o usterkach urządzenia lub kradzieży
Planowanie zdarzeń
Projektor 1
Projektor 2
Projektor 3
Laptop
Zcentralizowane zarządzanie z PC
Pobierz oprogramowanie Crestron RoomView® Express: 
www.crestron.com/getroomview

Łatwa wymiana lampy

W zastosowaniach wymagających sprawnej, ciągłej pracy, niezbędne jest zminimalizowanie czasu serwisowania. Lampa W501 może być szybko wymieniona bez konieczności zdejmowania projektora, w którym jest ona zainstalowana.

+12V trigger

Włącz zarówno projektor jak i ekran za dotknięciem jednego przycisku. Dla pełnej wygody, podłącz elektryczny ekran Optoma bezpośrednio do Twojego W501.Aby uzyskać więcej informacji o ekranach Optoma odwiedź www.optomaeurope.com

Dodatkowe funkcje

Direct Power On i Signal Power On - Czas startu można znacząco zmniejszyć, jeśli pominiemy tryb Czuwania, eliminując potrzebę naciśnięcia przycisku 'Power' na pilocie lub klawiaturze.
<div style="border: 0px; padding: 0px; margin: 0px 0px 10px; font-family: inherit; font-si
  • Ostatnio oglądane produkty