• Projektor OPTOMA X307UST

Symbol: 95.8UP01GC0E
Kontrast 15 000:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1024 x 768
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
5249.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie
X307UST
X307UST projektor ultra krótkiego rzutu Full 3D
 • Natywny XGA - wielkie obrazy aż do 100”
 • Obrazy bez cieni na tablicach interaktywnych
 • Super jasne obrazy, żywe, wierne kolory – 3300 ANSI Lumenów
 • Niskie koszty eksploatacji - długa żywotność lampy do 4000h
Oczaruj swoich słuchaczy, zwiększ ich potencjał uczenia się i pomóż poprawiać wyniki podczas lekcji w niesamowitym 2D lub 3D.

X307UST, projektor XGA ultra-krótkiego rzutu z 3300 ANSI lumenami jasności został zaprojektowany, by wyświetlać jasne, bogate, kolorowe obrazy zarówno w środowiskach edukacyjnych jak i biznesowych. Idealny do zainstalowania i ekranami, czy tablicami interaktywnymi zapewnia, że nauczanie i biznes mają odpowiednie narzędzia, by zainteresować odbiorców i prezentować bez cieni na ekranie i odblasków.

Wykorzystując specjalnie zaprojektowany uchwyt ścienny* i sprytny system zarządzania okablowaniem X307UST jest prosty w instalacji. Liczne funckje zabezpieczeń zapewniają, że projektor jest bezpieczny, gdy już jest zainstalowany.

Zaprojektowany z myślą o użytkowniku, X307UST posiada szerokie możliwości podłączeń, mocne 10W głośniki stereo oraz sterowanie Crestron RoomView® do konserwacji i kontrolowania projektora przez sieć.

Przyjazny środowisku X307UST wyposażono w funkcje oszczędzania energii włącznie z trybeczm czuwania <0,5W i funkcję autowyłączania, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Nasza unikalna gwarancja jakości kolorów Optoma zapewnia bezproblemową, długotrwałą projekcję.

*akcesorium opcjonalne

Obiektyw ultra krótkiego rzutu

Umieść X307UST jeszcze bliżej do ściany tak, że wiązka światła nie razi w oczy. Wyświetlaj imponujący obraz o przekątnej 60 cali z zaledwie 52cm od ekranu. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie, X307UST eliminuje cienie na ekranie i pozwala ci prezentować z łatwością.

Jasna, szczegółowa i pełna kolorów projekcja

Przykuj uwagę swojego audytorium za sprawą jasnych, żywych obrazów wyświetlanych dzięki technologii BrilliantColor™ w jaką wyposażono X307UST.

Gdy zakupiłeś projektora DLP® Optoma gwarantujemy, że w porównaniu do innych wiodących technologii projekcji kolory nie wyblakną przez co najmniej 5 lat.

Predefiniowane tryby wyświetlania pozwalają Ci uzyskać perfekcyjny obraz na różnych powierzchniach, z ekranami i tablicami interaktywnymi tablicami włącznie.

Wyraźne, ostre obrazy

Lekcje w klasie i prezentacje w sali konferencyjnej wymagają ostrych, nieskazitelnych obrazów. Technologia DarkChip3™ od Texas Instruments oferuje zachwycający współczynnik kontrastu 15 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania.

Aby zachować czystość obrazu, projektory Optoma są zaprojektowane w technologii DLP®, która zapobiega degradacji w czasie, oferując spójne działanie pikseli.

Niski kontrast
DarkChip3

Ekonomiczny - długa żywotność lampy

X307UST posiada funckje oszczędzania energii, aby ograniczyć pobór mocy i wydłużyć żywotność lampy:

Aby móc osiągnąć maksymalne 4000h żywotności lampy projektor powinien pracować w trybie Eco i mieć uruchomiony timer, który automatycznie wyłączy projektor jeśli przez przypadek pozostał on nadal włączony a nie jest już potrzebny.

Tryb czuwania Optoma z niskim poborem mocy znacząco zmniejsza zużycie energii, umożliwiając przyjazne dla środowiska zarządzanie energią i niższe koszty eksploatacji.

Creston Roomview® - sterowanie przez sieć

Oprogramowanie RoomView® oferuje konfigurowalny przez użytkownia interfejs do włączania/wyłączania, monitorowania, zarządzania i kontroli aż do 250 projektorów w tym samym czasie, z dowolnego komputera.
 • Stwórz harmonogram włączania/wyłączania oszczędzając czas, pieniądze i przedłużając żywotność lampy.
 • Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora łącznie z menu z poziomu przeglądarki internetowej.
 • Wysyłaj alerty dla komunikatów ostrzegawczych.
 • Zmniejsz czas konserwacji poprzez automatyczne odbieranie e-maili odnośnie wymiany lamp.
Pobierz oprogramowanie Crestron RoomView® Express z:
www.crestron.com/getroomview

Sterowanie RS232

Szeroka lista komend RS232 sprawia, że kontrola X307UST jest łatwa z każdego systemu sterowania.

AMX Compatibility - Dynamic Discovery

Protocol jest wbudowany w X307UST. Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Łatwa wymiana lampy

Bezpośredni i łatwy dostęp do lampy projektora na miejscu.

Łatwo dostępna pokrywa lampy

Kompatybilność z PJ-Link

Zainspiruj swoich uczniów

Nauczanie w 3D jest najnowszą innowacją w technologiach edukacyjnych, otwierającą nowe możliwości nauczania zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Zachęć i zainspiruj studentów lekcjami w 3D - poznawaj świat, podróżuj w przestrzeni, zaglądnij w głąb ciała, realizuj nowe idee. Projektory Optoma 3D przenoszą nauczanie na zupełnie inny poziom zaangażowania i zadowolenia... bez dodatkowych kosztów!

Jak działa 3D?

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP®, projektory Optoma 3D mogą wyświetlać video i obrazy z zaskakującym odświeżaniem 120Hz umożliwiając pełnoekranowe, pełnokolorowe, stereoskopowe pokazy 3D.

Efekt 3D jest generowany poprzez podział sygnału na dwa standardowe strumienie video, po jednym dla każdego oka. Wykorzystując technologię DLP® Link™ okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie filtrując każdy strumień do odpowiedniego oka. Twój mózg następnie składa oba strumienie umożliwiając zobaczenie 3D na żywo.

X307UT obsługuje wiele formatów 3D z różnych urządzeń jak PC, Blu-ray 3D™, Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 lub sytemy 3D TV.

Format 3D X307UST
Side-by-Side Tak
Top-and-Bottom Tak
Frame Packing Tak
Frame Sequential Tak

Czego potrzebujesz

 1. Optoma X307UST
 2. Okulary 3D Optoma DLP-Link
 3. Kompatybilne źródło 3D i oprogramowanie

Prawdziwe HDMI

Wyświetlaj krystalicznie czyste obrazy za pomocą wejścia HDMI v1.4. Bezproblemowa projekcja z panoramicznego komputera/źródła HD za pomocą jednego kabla HDMI - nie potrzeba oddzielnych kabli audio.

Moc audio

Używaj mikrofonu i mocnych, wbudowanych 10W głośników z dowolnego miejsca w swojej klasie lub w sali konferencyjnej, by zwrócić uwagę publiczności.

Wyeliminowano potrzebę kosztownego dodatkowego sprzętu audio i okablowania. Cztery wejścia audio z jednego komputera i urządzeń video umożliwiają wykorzystanie X307UST jako przełącznika audio wraz z kontrolą głośności.

Auto Power Off

Jeśli po pewnym, zaprogramowanym czasie projektor nie otrzymuje sygnału ze źródła, wyłączy się automatycznie oszczędzając energię i wydłużając żywotność lampy.

Powiększ swoje obrazy

Użyj cyfrowego zoom'u, aby przedstawić wyświetlane obrazu w sposób bardziej szczegółowy.

Idealna projekcja

Szybko dostosuj nierówno wyświetlane obrazy dzięki pionowej korekcji Keystone'a.

Wychylona projekcja

Projekcja do stosowania na stole, ścianie oraz i podłodze.

Wiemy, że ulepszanie naszych produktów jest najlepszym sposobem na zmniejszenie naszego wpływu na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty, tak aby posiadały długą żywotność, wykorzystując przy tym mniej materiałów, transportując je w najmniejszych z możliwych opakowań i dbając, by były pozbawione wielu toksycznych substancji. Naturalnie wydajność energetyczna i maksymalizacja możliwości reckyklingu są wkomponowane już na etapie projektowania. Z każdym nowym produktem staramy się minimalizować nasz wpływa na środowisko. Aby dowiedzieć się więcej o Polityce Proekologicznej Optoma odwiedź naszą stronę internetową.

 • Ostatnio oglądane produkty