• Projektor OPTOMA ZX210ST

Symbol: 95.8NP01GC0E
Kontrast 100 000:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1024 x 768
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
6450.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
ZX210ST
Przyszłość edukacji
 • Najbardziej intuicyjny sposób nauczania – prezentuj wprost ze smartfona czy tabletu
 • Dłuższa żywotność i mniej konserwacji - bezlampowa technologia LED+
 • Oszczędność dzięki wydajnym funkcjom Eco+
 • Rozbudowane funkcje sieciowe i brak potrzeby zewnętrznych głośników

Bezlampowy projektor LED+

Intuicyjna technologia prezentacji bez wysiłku, za dotknięciem palcem, oddaje klasę w Twoje ręce.

Innowacyjny układ świetlny zwiększa wydajność, zmniejszając pobór energii, koszty eksploatacji oraz minimalizując wpływ na środowisko.

Wszyscy razem możemy oczekiwać jaśniejszej przyszłości.NAJBARDZIEJ INTUICYJNY SPOSÓB NAUCZANIA BEZLAMPOWE LED+ - DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ I MNIEJ KONSERWACJI Prezentuj wprost ze swojego smartfona lub tabletu dzięki aplikacji WiFi-Doc. Dostępna zarówno dla systemu Android jak i urządzeń z iOS, WiFi-Doc daje ci swobodę poruszania się po klasie, dzielenia się pomysłami i interakcji z uczniami jak nigdy dotąd, by współpraca nauczania była jeszcze lepsza dla każdego. Najnowocześniejsza technologia LED+ o wyjątkowej żywotności całkowicie eliminuje konieczność stosowania drogich lamp zamiennych. Oszczędzając czas i pieniadze jednocześnie zapewnia, że twój projektor będzie w pełni sprawny przez wiele lat. Używaj ekranu dotykowego swojego urządzenia do przechodzenia między slajdami i dwóch palców do powiększania.


WYSOKA JASNOŚĆ

Dzięki wyjątkowej wierności kolorów tworzone przez technologię LED+, w wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED+ może być nawet dwukrotnie wyższa od porównywalnego projektora wykorzystującego lampę.
ZESKANUJ KOD ABY POBRAĆ WIFI-DOC ŻYWE KOLORY
Jako, że znacznie więcej wytwarzanego światła dociera do ekranu, mniej światła jest marnowana, co oznacza, że ​​projektory LED+ są nie tylko bardziej wydajne, ale oferują również niewiarygodnie bogate i żywe kolory.


Bądź na bieżąco z najnowszymi konspektami lekcji i materiałów - po prostu wyślij te pliki emailem do urządzenia, otwórz załącznik w WiFi-Doc i możesz w kilka sekund możesz zaczynać.

CO TO JEST LED+?

Łącząc w sobie zalty wyższej wydajności i większej jasności, nasze bezlampowe projektory LED+ / hybrodywe projektory laserowe wykorzystują diody LED dla tworzenia koloru czerwonego i niebieskiego, zielony natomiast powstaje z wykorzystanie lasera świecącego przez fosfor.

Wifi-Doc i inne rozszerzone funkcje wymagają opcjonalnego adaptera Optoma mini-WiFi dongle.

NATYCHMIASTOWE WŁĄCZANIE I WYŁĄCZANIE

Po włączeniu projektora z normalną lampą, do osiągnięcia pełnej jasności zazwyczaj potrzeba kilku minut. Technologia LED+ osiąga pełną jasność zaledwie kilka sekund po naciśnięciu przycisku zasilania, dzięki czemu można od razu zacząć prezentację.

FUNKCJE ECO+

 WIELKIE OBRAZY W MAŁYCH POMIESZCZENIACH

Projektory LED+ mogą wyświetlić imponujący obraz 60" z zaledwie 68cm od ekranu, eliminując cienie na ekranie i umożliwiając prezentację z łatwością.

Technologia Eco+ łączy doskonałą wydajność, lepsze żywotność i funkcje oszczędzania energii, które są łatwe w obsłudze, oszczędzając czas i pieniądze.

Pobierając tylko ułamek mocy i mniej niż 0.5W w trybie czuwania projektory LED+ są dużym krokiem naprzód w zmniejszaniu naszego oddziaływania na środowisko a brak lampy powoduje, że projektory LED+ są również całkowicie pozbawione rtęci.

 KONTROLA W ZASIĘGU RĘKI

Utrzymuj uwagę skupioną na właściwych rzeczach używając prostego, ale bogatego w funkcje pilota z wskaźnikiem laserowymi i wirtualną myszą USB.
ECO+ DYNAMICZNE PRZYCIEMNIANIE  PODŁĄCZ I PREZENTUJ

Jeśli nie masz smartfona lub tabletu nie martw się... po prostu skopiuj swoje dokumenty, obrazy i pliki wideo na dysk USB lub kartę SD i wyświetlaj je za pomocą wbudowanego odtwarzacza mediów...bez konieczności ich konwersji!Łatwo nawiguj po przyjaznym interfejsie, który automatycznie sortuje pliki, więc możesz szybko je znaleźć

Dynamicznie ściemniając źródło światła Twojego projektora, technologia Eco+ redukuje zużycie energii do zaledwie 30%* obniżając całkowite koszty eksploatacji i wydłużając żywotność projektora.  NIECH CIĘ USŁYSZĄ

Wytwarzając mniej ciepłą, projektory LED+ mogą dłużej działać nienagrzane... a z mniejszą ilością potrzebnych wentylatorów, nie tylko zużywają mniej energii ale pracują ciszej..... więc wbudowane, mocne 10W głośniki potrafią naprawdę wypełnić pokój dźwiękiem. 
 

          Jasne sceny                              Ciemne sceny
~ 100% poboru mocy                     ~ 30% poboru mocy
 RETRO-FIT

Jeśli Twoja szkoła, czy uniwersytet chce zastąpić starsze projektory ale ma już tablice interaktywne, nie ma potrzeby inwestować sporych środków w nowe tablice.
Optoma przygotowała szereg rozwiązań montażowych, w tym kompatybilnych z Promethean, aby zapewnić, że istniejąca infrastruktura może pozostać nienaruszona.
   
 AUTO POWER OFF

Mogą wystąpić przypadki, gdy projektor jest nadal uruchomiony ale nie jest już używany. Aby pomóc oszczędzać energię, jeśli projektor jest nadal uruchomiony a nie zostanie wykryty źródło, funkcja "Auto Power Off" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie.

 CRESTRON ROOMVIEW

Oprogramowanie RoomView® oferuje dowolnie konfigurowalny interfejs do zdalnego monitorowania, zarządzania i kontroli każdego urządzenia w każdym pomieszczeniu z dowolnego komputera.

 • Zarządzaj aż 250 projektorami w tym samym czasie (z głównego komputera).
 • Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora za pomocą prostej strony www, łącznie z menu.
 • Podaj adres email, by otrzymywać powiadomienia i komunikaty ostrzegawcze.
 • Idealny do dużych instalacji zarówno w środowisku edukacyjnym jak i biznesowym.
 WYCISZENIE ECO AV

Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eco AV. Przenieś uwagę uczniów poza ekran zaciemniając obraz gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do nawet 10%.

 Łatwy w użyciu interfejs umożliwia ci zarządzanie wszystkimi urządzeniami podłączonymi do sieci z jednego miejsca.


 TRYB ECO+

Tryb Eco+ może być z łatwością włączony z pilota.

 NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Przy tak dużej ilości technologii upakowanej do tak małej obudowy, aż trudno uwierzyć, że wszystko to może prowadzić do ogromnych, długoterminowych oszczędności. Oto jak:

 • Brak wymian lampy
 • Brak czyszczenia filtrów
 • Zmniejszony pobór mocy
 • Łatwiejsza instalacja i konserwacja
 • Zautomatyzowane plany włączania i wyłączania
 • Monitoring w czasie rzeczywistym
 MIEJ POD KONTROLĄ

Nie tylko proste w instalacji projektory LED+ mogą być monitorowane i kontrolowane na wiele sposobów, aby zapewnić, że są także bezproblemowe w eksploatacji.
Znacznie zmniejsz koszty eksploatacji - skorzystaj z darmowego oprogramowania do zarządzania siecią (Crestron RoomView™), aby automatycznie włączać/wyłączać do 250 projektorów z jednego miejsca.
 Technologia wyświetlania Pojedynczy układ 0.55” XGA DC3 DMD w technologii DLP® od Texas Instruments
Natywna rozdzielczość Natywna XGA 1024 x 768
Jasność1 2000 ANSI lumenów
Kontrast 100 000:1
Poziomu szumu 28dB (tryb Eco)
Proporcje obrazu 4:3 natywne, 16:9 kompatybilne
Waga 4.5 kg
Wejścia/Wyjścia Wejścia: PC/Video: HDMI, VGA 15 Pin D-sub (RGB/YPbPr/SCART/ Wireless), S-Video, Composite, Audio In (Mini Jack), USB-B (USB Display i zdalna mysz), USB-A (multimedia i Mini WiFi dongle), slot kart SD (multimedia)
Wyjścia VGA Out, Audio Out (Mini Jack)
Sterowanie: RS232, RJ45
Max. Rozdzielczość UXGA 1600 x 1200 Kompatybilność z komputerem UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac Kompatybilność video PAL SECAM 576i/p, NTSC 480i/p, HD 720p/1080i/1080p Ilość wyświetlanych kolorów 1.07 miliarda Obiektyw F/2.8; f=7.02mm, stały zoom Proporcje projekcji 0.626:1 Wielkość ekranu 0.99 - 4.89m (39.3” - 196.5”) przekątna 4:3 Odległość 0.5 - 2.5 metra Odświeżanie poziome: 15 - 91kHz Odświeżanie pionowe 24 - 120Hz Lamp Type/Lamp Life2 źródło światła LED+ / 20 000h Korekcja Keystone'a ± 40° pion Audio 10W Wymiary (Sz x Gł x Wy) 321 x 240 x 95mm Pilot Pilot z funkcją myszy, wskaźnikiem laserowym i bezpośrednim wyborem źródła Zasilanie 100-240V, 50-60Hz Pobór mocy 220W tryb Jasny / 176W tryb ECO (< 0.5W tryb Czuwania) Warunki działania 5°C - 40°C, Max. wilgotność 80%, Max. wysokość 3000m Jednolitość 80% Zabezpieczenia Blokada antykradzieżowa, Kensington Lock, zabezpieczenie hasłem Akcesoria standardowe Osłona obiektywu, kabel zasilający, kabel VGA, pilot z bateriami, podręcznik Szybki Start, Podręcznik Użytkownika na CD, karta gwarancyjna Dodatkowe akcesoria Mini-WiFi dongle, zestaw do montażu naściennego OPCWM835, okulary 3D ZD201 3D Glasses RoHS zgodny Obsługa 3D Klatkowanie sekwencyjne 3D 120Hz do rozdzielczości 720p, 60Hz dla rozdzielczości z przeplotem do 480i. Oglądanie 3D Wymaga aktywnych okularów migawkowych Optoma DLP® Link™ - sprzedawane oddzielnie Kompatybilność 3D Funkcje 3D w projektorach Optoma mogą być wykorzystane tylko z kompatybilnymi treściami 3D. Typowe zastosowania mogą zawierać programy 3D dla edukacji lub oprogramowanie do projektowania i modelowania przestrzennego 3D. Obsługa telewizyjnych systemów 3D, (n, Sky 3D w UK), 3D Blu-ray, czy gier 3D na PS3 lub Xbox360 wymaga adaptera Optoma 3D-XL sprzedawanego oddzielnie. Offset 115%
 • Ostatnio oglądane produkty