• Projektor Optoma EX685UTis

Symbol: 95.8JQ01GC1E.S
Zapytaj o możliwość zamówienia!
5275.00
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon
EX685UTis
EX685UTis interaktywny projektor ultra krótkiego rzutu 3D Ready
 • 60-calowy obraz z zaledwie 46cm
 • Brak cieni na powierzchni projekcji, wbudowane funkcje interaktywne
 • Jasne obrazy, żywe kolory - 3000 ANSI Lumenów
 • Krystalicznie czyste obrazy – złącze HDMI, natywna XGA
Zaciekaw swoich odbiorców zaawansowaną technologią interaktywną wbudowaną w EX685UTis z 3D. Przekształć płaską ścianę lub blat stołu w interaktywną powierzchnię 3D bez potrzeby korzystania z ekranu lub tablicy interaktywnej. To kompletne rozwiązanie posiada wszystko co jest potrzebne do stworzenia wspólnego uczenia się czy pracy, włącznie z projektorem, oprogramowaniem WizTeach, interaktywnym pisakiem i uchwytem ściennym*.

Idealny do niemal każdego pomieszczenia w środowiskach edukacyjnych i korporacyjnych, EX685UTis zapewnia większą przestrzeń bez konieczności użycia drogich ekranów i tablic interaktywnych. Ten specjalnie zaprojektowany obiektyw ultra krótkiego rzutu wyświetla ogromne obrazy z bardzo bliskiej odległości, pozwalając Ci stać bliżej ekranu, zapobiegając cieniom i odblaskom na ekranie.

Porwij swoich odbiorców, zwiększ ich potencjał uczenia się i pomóż poprawiać wyniki podczas lekcji w niesamowitym 2D lub 3D.

Wykorzystując specjalnie zaprojektowany uchwyt ścienny* i sprytny system zarządzania okablowaniem EX685UTis jest prosty w instalacji. Liczne funckje zabezpieczeń zapewniają, że projektor jest bezpieczny gdy już jest zainstalowany.

Zaprojektowany z myślą o użytkowniku, który prowadzi prezentacje, EX685UTis z 3000 ANSI lumenami jasności posiada szerokie możliwości podłączeń, mocne 10W głośniki stereo oraz sterowanie Crestron RoomView® do konserwacji i kontrolowania projektora przez sieć. Przyjazny środowisku EX685UTis posiada funkcje oszczędzania energii włącznie z trybeczm czuwania <0,5W i funkcję autowyłączania, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Nasza unikalna gwarancja jakości kolorów Optoma zapewnia bezproblemową, długotrwałą projekcję.

*akcesorium opcjonalne

WizTeach

Usprawnij swoje nauczanie i uczenie się z interaktywnym oprogramowaniem WizTeach. Posiadając ponad 70 pojedynczych narzędzi edukacyjnych i 3000 gotowych obrazów przeznaczonych do pracy z przeglądarką lub dowolną aplikacją i dostępne w 36 językach, oprogramowanie WizTeach daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby współdziałać i współpracować z audytorium.
Różnorodne zastosowania w tym prezentacje na konferencjach, nauczanie w edukacji, szkolenia dla biznesu.

Zaawansowane interaktywne pióro do sterowania myszą, rysowania i pisania

Łatwość użycia z wszystkimi aplikacjami PC i Mac używając intuicyjnego, interaktywnego pióra*.
 • Szybsza reakcja
 • Brak przesunięcia
 • Łatwiejsze w trzymaniu
 • Automatyczna kalibracja
 • Pióro ładowane przez USB
 • Przyciski do lewego i prawego kliknięcia, jak na myszy
 • Rysuj i dodawaj notatki na wyświetlanym obrazie wykorzystując narzędzia WizTeach
 • Łatwo przewiń slajdy prezentacji w przód, w tył

Obiektyw ultra-krótkiego rzutu

Ustaw EX685UTis jeszcze bliżej do ściany, tak żeby wiązka światła nie świeciła w oczy. Wyświetlaj imponujący obraz o 60-calowej przekątnej zaledwie 46cm od ekranu. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie EX685UTis eliminuje cienie na ekranie i pozwala na prezentacje z łatwością.

Idealny do nauczania

Maksymalizuj miejsce w klasie dla nauczycieli i uczniów. Nauczyciel może stać blisko tablicy interaktywnej a intensywne światło z projektora nie świeci prosto w oczy.

Nowe rozwiązanie dla interaktywności

Interaktywna technologia oferuje ogromne możliwości poprawy procesu uczenia się. Nauczyciele i prezenterzy mogą wchodzić w interakcje z treścią na ekranie, angażując i motywując wszystkich a tym samym ożywiając nauczanie.

Szczegółowa projekcja

Łatwy do przeczytania tekst i grafika za sprawą niewiarygodnie wysokiego natywnego kontrastu.

Bezpieczny

Kensington Lock, blokada antykradzieżowa i ochrona hasłem pomagają zabezpieczyć projektor i odstraszają przed kradzieżą.
Własne logo startowe pomaga zidentyfikować do kogo należy projektor.
Blokada klawiatury zapobiega nieautoryzowanej zmianie ustawień i sprawia, że projektor może być sterowany tylko za pomocą pilota lub sieci.

Wspaniałe kolory, które trwają

Wyświetlaj wspaniałe, żywe obrazy z wiernie odwzorowanymi kolorami, które nie wyblakną w czasie dzięki BrilliantColor™ i DLP®.

Łatwy do sterowania i monitorowania

Oprogramowanie Crestron RoomView® zapewnia konfigurowalny interfejs do monitorowania, zarządzania i kontrolowania każdego projektora w każdej sali, zdalnie z dowolnego komputera.

Wydajny energetycznie = Przyjazny środowisku = Oszczędność pieniędzy

Koszty eksploatacji są zredukowane dzięki zmniejszonemu poborowi mocy i trybowi czuwania <0,5W. Gdy projektor nie jest już używany wyłączy się automatycznie, oszczędzając energię i przedłużając żywotność lampy.

Przyszłościowa technologia do klasy

Zainteresuj i zainspiruj swoich uczniów lekcjami 3D z biologii, matematyki, geografii i wielu innych przedmiotów.

W dbałości o środowisko

EX685UTis posiada funkcje oszczędzania energii aby ograniczyć pobór mocy i wydłużyć żywotność lampy:
Aby móc osiągnąć 3000h żywotności lampy projektor powinien pracować w trybie ECO i mieć uruchomiony timer, który automatycznie wyłączy projektor jeśli przez przypadek pozostał on nadal włączony a nie jest już potrzebny.
Tryb czuwania Optoma z niskim poborem mocy znacząco zmniejsza zużycie energii, umożliwiając przyjazne dla środowiska zarządzanie energią i niższe koszty eksploatacji. Wystarczy mniej niż 10s by włączyć i wyłączyć projektor, co oszczędza zarówno Twój czas jak i energię.

Wiemy, że ulepszanie naszych produktów jest najlepszym sposobem na zmniejszenie naszego wpływu na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty, tak aby posiadały długą żywotność, wykorzystując przy tym mniej materiałów, transportując je w najmniejszych z możliwych opakowań i dbając, by były pozbawione wielu toksycznych substancji. Naturalnie wydajność energetyczna i maksymalizacja możliwości reckyklingu są wkomponowane już w etapie projektowania. Z każdym nowym produktem staramy się minimalizować nasz wpływa na środowisko. Aby dowiedzieć się więcej o Polityce Proekologicznej Optoma odwiedź naszą stronę internetową.

Gwarancja kolorów

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów EX685UTis pozostanie taka jak w dniu zakupu, że w Optoma gwarantujemy to przez 5 lat.

Gdy zakupiłeś projektora DLP® Optoma gwarantujemy, że w porównaniu do innych wiodących technologii projekcji kolory nie wyblakną przez co najmniej 5 lat.

Odkryj zalety nauczania w 3D!

Edukacja

Ożyw swoją klasę. Zaciekaw i zainspiruj swoich uczniów lekcjami prowadzonymi w 3D. Zwiększ zainteresowanie uczniów i pomóż im odkrywać świat, podróżować po wszechświecie, zaglądnij do wnętrza ciałą i realizuj nowe pomysły.
Education

Biuro

Skup uwagę kolegów i klientów pokazując znakomite prezentacje. Produkt może ożyć wyświetlany w wirtualnym świecie 3D, więc koszty modelowania są wyeliminowane.
Office

Pokaz

Zachwyć audytorium w muzeach, galeriach i sklepach, dając im wrażenia 3D, które naprawdę zapamiętają.
Display

Jak działa 3D?

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP®, projektory Optoma 3D mogą wyświetlać video i obrazy z zaskakującym odświeżaniem 120Hz umożliwiając pełnoekranowe, pełnokolorowe, stereoskopowe pokazy 3D.
Efekt 3D jest generowany poprzez podział sygnału na dwa standardowe strumienie video, po jednym dla każdego oka. Wykorzystując technologię DLP® Link™ okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie filtrując każdy strumień do odpowiedniego oka. Twój mózg następnie składa oba strumienie umożliwiając zobaczenie 3D na żywo.
What is required

Czego potrzebujesz

1. Optoma EX685UTis
2. Okulary Optoma DLP®-LinkTM
3. Karta graficzna z poczwórnym buforowaniem (quad-buffering) zainstalowana w PC i edukacyjne oprogramowanie 3D
Funkcje 3D w projektorach Optoma mogą być wykorzystane tylko z kompatybilnymi treściami 3D. Typowe zastosowania mogą zawierać programy 3D dla edukacji lub oprogramowanie do projektowania i modelowania przestrzennego 3D.

Wyraźne, ostre obrazy

Lekcje w klasie i prezentacje w sali konferencyjnej wymagają ostrych, nieskazitelnych obrazów. Ostre jak brzytwa grafiki i krystalicznie czysty tekst to zasługa technologii DarkChip3™ od Texas Instruments, która oferuje zaskakujący współczynnik kontrastu 3000:1. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania.

Aby zachować czystość obrazu, projektory Optoma są zaprojektowane w technologii DLP®, która zapobiega degradacji w czasie, oferując spójne działanie pikseli.

Creston Roomview® - sterowanie przez sieć

Oprogramowanie RoomView® oferuje konfigurowalny przez użytkownika interfejs do włączania/wyłączania, monitorowania, zarządzania i kontroli aż do 250 projektorów w tym samym czasie, z dowolnego komputera.
 • Stwórz harmonogram włączania/wyłączania oszczędzając czas, pieniądze i przedłużając żywotność lampy.
 • Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora łącznie z menu z poziomu przeglądarki internetowej.
 • Wysyłaj alerty dla komunikatów ostrzegawczych.
 • Zmniejsz czas konserwacji poprzez automatyczne odbieranie e-maili odnośnie wymiany lamp.

Sterowanie RS232

Szeroka lista komend RS232 sprawia, że kontrola EX685UTis jest łatwa z każdego systemu sterowania.
AMX Compatibility – Dynamic Discovery Protocol jest wbudowany w EX685UTis. Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
 

Bezproblemowa projekcja bez PC

Ciesz się bezproblemowymi prezentacjami z USB Reader'a, by wyświetlać prezentacje JPEG z dysku USB. Funkcja zdalnego pulpitu pozwala na prezentacje za pomocą bezprzewodowej myszy i klawiatury. Będziesz miał dostęp do wszystkiego z komputera zdalnie na ekranie projekcji!

Wiele opcji wyświetlania dla różnych potrzeb w biurze i klasie

EX685UTis daje ci mnóstwo opcji do wyświetlenia wspaniałej prezentacji czy video na Twoim projektorze.
 • USB Displayoferuje funkcję USB display 2 w 1 z użyciem pojedynczego kabla, by zarządzać zarówno obrazami jak i sterować myszą z PC.
 • LAN Displayoferuje ekonomiczne rozwiązanie do kontrolowania projekcji, monitorowania i wyświetlania.
 • Wireless Displayutrzymuje z dala kable i przewody za sprawą bezprzewodowego dongla (akcesorium opcjonalne).
Darmowe oprogramowanie ‘Optoma Presenter’ daje możliwość wyświetlania informacji do projektora za pomocą kabla sieciowego lub bezprzewodowego adaptera. Wyświetlaj prezentacje i wideo nawet z 4-1, 1-8 i wspódziel prezentacje biznesowe, na szkoleniach, czy lekcjach.

Podłącz z łatwością

EX685UTis można z łatwością podłączyć do wielu urządzeń jak komputery, laptopy, odtwarzacze DVD, konsole do gier.

Prawdziwe HDMI

Wyświetlaj krystalicznie czyste obrazy za pomocą wejścia HDMI v1.3. Bezproblemowa projekcja z panoramicznego komputera/źródła HD za pomocą jednego kabla HDMI - nie potrzeba oddzielnych kabli audio.

Łatwa wymiana lampy

Bezpośredni i łatwy dostęp do lampy projektora na miejscu.

Powiększ swoje obrazy

Użyj cyfrowego powiększenia, aby przedstawić wyświetlane obrazu w sposób bardziej szczegółowy.

Idealna projekcja

Szybko dostosuj nierówne wyświetlane obrazy dzięki pionowej korekcji Keystone'a.

Instalacja

Zintegrowana konstrukcja zarządzania kablami zapewnia bezpieczeństwo i ochronę. Za sprawą dedykowanego uchwytu ściennego OWM1000 kable są ukryte, co daje elegancką, chroniącą przed ingerencją z instalację.

Wychylona projekcja

Projekcja do stosowania na stole, ścianie oraz i podłodze.

Moc audio

Używaj mikrofonu i mocnych, wbudowanych 10W głośników z dowolnego miejsca w swojej klasie lub w sali konferencyjnej, by zwrócić uwagę publiczności.

Dwa wejścia audio z jednego komputera i urządzeń video umożliwiają wykorzystanie EX685UTis jako przełącznika audio wraz z kontrolą głośności, eliminując w ten sposób dodatkowe, skomplikowane i kosztowne urządzenia audio i okablowanie.

[kompatybilne tylko z stereo mini-jack]

 • Ostatnio oglądane produkty