• Projektor PANASONIC PT-DZ21K

312369.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Wyjątkowa jasnośćczterech 465-watowych lamp UHM o łącznej jasności20 000 lumenów przy niezwykle kompaktowych rozmiarach urządzenia to główna zaleta nowych profesjonalnych projektorów marki Panasonic. PT-DZ21K jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt do wielkoformatowych projekcji panoramicznych, co umożliwia rozdzielczośćWUXGA i współczynnik proporcji 16:10 (1920 x 1200 pikseli).

Nowe profesjonalne projektory Panasonic oprócz niezwykłej jasności 20 000 lumenów, proponują szereg funkcji zwiększających możliwości aranżowania niekonwencjonalnych wydarzeń, których jednym z bohaterów jest obraz. Projektory zostały wyposażone w procesor klarowności szczegółów, unikalne rozwiązanie opracowane przez Panasonic, który analizuje zakres częstotliwości sygnałów wideo w każdej scenie i odpowiednio uwydatnia wszystkie szczegóły obrazu. Zyskuje on dzięki temu bardziej naturalny, trójwymiarowy wygląd o wyjątkowej ostrości. System kompensacji światła dziennego (System Daylight View) zwiększa jakość projekcji w jaśniejszych środowiskach, np. w przypadku włączonych świateł w sali. Funkcja ta sprawia, że obraz uzyskiwany z projektora jest wyraźny niezależnie od warunków, w jakich odbywa się prezentacja.


Nowe projektory Panasonic oferują funkcję korekcji geometrycznej, która umożliwia rzutowanie obrazu na zakrzywione powierzchnie i inne ekrany o niestandardowym kształcie. Tryb ten sprawia, że projektory doskonale sprawdzają się w niekonwencjonalnych animacjach obrazu, jak projekcje typu 360-stopni czy prezentacje np. na kopułach budynków.


Dodatkową zaletą projektorów Panasonic jest zastosowanie sprawdzonego systemu chłodzenia cieczą. Jego ulepszona wersja sprawia, że projektory wytrzymują temperaturę otoczenia sięgającą 45°C i działają stabilnie nawet w trybie całodobowym. O niezawodności i wysokiej wydajności nowych urządzeń decyduje specjalny system automatycznego oczyszczania i struktura podwójnego filtra, które zapewniają 12000 godzin pracy bez potrzeby konserwowania filtra. Na uwagę zasługuje również dodatkowa zaleta w postaci zredukowanego do minimum poziom szumu.


Wysoką niezawodność projektora PT-DZ21K zapewnia połączenie systemu DLPTM i systemu optycznego czterech lamp AC o mocy 465W. To funkcjonalne rozwiązanie gwarantuje pracę urządzenia nawet w przypadku wypalenia jednej z lamp. Ponadto w ramach programu środowiskowego firmy Panasonic cztery oryginalne, wysokowydajne lampy UHM AC i nowy system sterowania lampami zapewniają wysoką jasność lumena na wat i zużywają tylko 2500 W, czyli niemal o połowę mniej mocy niż konkurencyjne modele. Panasonic zrezygnował ze stosowania niebezpiecznych substancji (takich jak ołów, kadm i rtęć) zanim Unia Europejska wprowadziła dyrektywę RoHS w 2006 roku.


Na szczególną uwagę w nowo wprowadzonych projektorach zasługuje także system wymiennych obiektywów. Do każdego z nowych urządzeń można, w zależności od potrzeb, dobrać jeden z 7 pasujących obiektywów o różnym stopniu przybliżenia, także dla potrzeb tylnej projekcji. Funkcja Lens Shift zezwala na elastyczne sterowanie obiektywem w pionie jak i w poziomie, co podwyższa użyteczność tych urządzeń.

 

Technologia  3DLP
 Jasność  20000 ANSI lm
 Rozdzielczość  WUXGA (1920x1200)
 Kontrast  10000:1
 Waga  50 kg
 Format obrazu  16:10
 Jednorodność  90 %
 Obiektyw  Wymienny
 Współczynnik odległości  Zależny od obiektywu :1
 Odległość od ekranu  Zależny od obiektywu m
 Korekcja trapezu  40 °
 Lampa  465W x 4
 Żywotność lampy  2000/8000 (eco, 1 lampa) h
 Wymiary  620x291x800 mm
 Moc urządzenia  2500 W
 Wejścia  DVI-I D, D-sub 15-pin, Composite, S-VIDEO, SERIAL D-sub 9-pin, remote Jack, LAN RJ45, BNCx5
 Wyjścia  Serial OUT
 Gwarancja  3 lata na urządzenie oraz 6 miesięcy lub 500 godzin na lampy.

 

  • Ostatnio oglądane produkty