• Projektor PANASONIC PT-LB90NTE

Symbol: 5025232551545
Kontrast 500:1
Technologia LCD
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1024 x 768
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
4650.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Projektory Panasonic z serii LB90 są przeznaczone dla osób, które szukają doskonałych parametrów i łatwej obsługi, zarówno wśród modeli przenośnych, jak i tych montowanych na suficie.
Ta uniwersalna seria charakteryzuje się wysoką jakością obrazu, dzięki specjalnej konstrukcji powstrzymującej kurz, która minimalizuje zakłócenia powodowane drobinkami oraz niskim poborem mocy 0,9 W w celu zmniejszenia szkodliwego wpływu na środowisko.

 

Obudowa powstrzymująca kurz minimalizuje zakłócenia obrazu
Większość projektorów po pewnym czasie wykazuje tendencję do delikatnej utraty jakości wyświetlanego obrazu spowodowanej osadzającymi się cząsteczkami kurzu na optycznych elementach. Modele z serii LB90 posiadają unikalną obudowę, która minimalizuje ten efekt. Modele z tej serii posiadają np przyciski sensorowe, wokół których nie ma szczelin oraz dedykowaną osłonę obiektywu. Ponadto projektor posiada klapkę zakrywającą regulację zoomu i ostrości. Powyższe cechy służą właśnie zmniejszeniu wpływu kurzu na jakość i przyjemność oglądania. Wszystkie modele z tej serii posiadają wysokiej klasy filtry elektrostatyczne (Micro Cut Filter), które jeszcze skuteczniej zatrzymują cząstki kurzu i powstrzymują obniżającą się jasność wyświetlanych obrazów.

 

Daylight View 4 oferuje jasny i ostry obraz nawet w jasnym otoczeniu
Daylight View 4 dzięki wbudowanemu czujnikowi cały czas sprawdza jasność otoczenia i automatycznie koryguje obraz w czasie rzeczywistym tak, by zapewnić najlepszą jakość nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. To poprawia percepcję ostrości, jasności i kontrastu i pozwala wyświetlać realistyczne obrazy z niezwykłą głębią.

PT-LB90NTEA posiada również funkcje sieciowe, które umożliwiają łączność w sieciach LAN (także bezprzewodowych). Podłączenie projektora do sieci bezprzewodowej LAN jest bardzo wygodne podczas wszelkich prezentacji. Sieci przewodowe LAN umożliwiają zaś zdalne sterowanie, co jest szczególnie użyteczne gdy projektor jest zainstalowany na suficie. Istnieje również system monitoringu i kontroli kilku projektorów (Multi Projector Monitoring and Control Software) Panasonic z jednego komputera. Kompaktowa obudowa modeli z serii LB90 jest po brzegi wypełniona najnowszymi rozwiązaniami firmy Panasonic, aby zaspokoić najbardziej wymagających użytkowników.

  • Ostatnio oglądane produkty