• Projektor SANYO PLC-WM4500L

Symbol: PLC-WM4500L
Kontrast 800:1
Technologia LCD
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1280 x 800
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
9300.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Model PLC-WM4500L to rozszerzenie popularnej linii projektorów instalacyjnych serii M o rozdzielczości WXGA, dzięki czemu bez korekcji można oglądać obrazy o proporcjach 16:10. Projektor charakteryzuje wysoka jasność 4.500 ANSI lumenów, rozdzielczość WXGA (1.280 x 800 pikseli) i realistyczne odwzorowanie barw – dając zdumiewającej jakości obraz. WM4500L to świetnie spisujący się projektor nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Zastosowane w urządzeniu nieorganiczne panele LCD zapewniają długą i bezproblemową eksploatację. Projektor charakteryzuje uproszczona obsługa techniczna, między innymi dzięki prostej procedurze wymiany lampy i obiektywu.

Naturalne kolory i wierne odwzorowanie szczegółów
Połączenie wysokiego kontrastu 800:1 z rozdzielczością WXGA pozwala uzyskać obraz naturalny kolorystycznie i ostry jak brzytwa. Użyte panele LCD pochłaniają niewiele wytwarzanego przez lampę promieniowania UV, co znacząco zwiększa ich trwałość. Wbudowany głośnik o mocy 7 W sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się do prezentacji multimedialnych. Możliwość kontroli projektora przez sieć komputerową pozwala zdalnie monitorować jego działanie. Specjalne oprogramowanie niezwłocznie powiadamia administratora przez e-mail o wszelkich zakłóceniach ich pracy, takich jak zbyt wysoka temperatura lub przerwy w dostępności sygnału wejściowego.

Gwarancja optymalnej jakości projekcji
Projektor świetnie dostosowuje się do warunków panujących w miejscu użycia. System korekty pionowych zniekształceń trapezowych ułatwia błyskawiczną optymalizację geometrii obrazu. Dodatkowa funkcja przesuwania obrazu bez utraty jakości(lens-shift) dzięki elektrycznym silniczkom, dostępna jest z pilota. Funkcje korygujące są przy tym dostępne zarówno za pomocą przycisków na panelu sterowania, jak i z pilota.
Opcjonalnie dostępnych jest 5 wymiennych obiektywów, których instalacja dzięki bagnetowemu złączu nie nastręcza najmniejszych trudności. Dzięki nim i wspomnianym funkcjom korekty geometrii obrazu, użytkownik ma dużą swobodę w ustawieniu projektora w najbardziej odpowiadającym mu miejscu, w różnej odległości od ekranu. Z kolei funkcjaDirect Power On/Off umożliwia natychmiastowe włączenie/wyłączenie projektora, skracając czas rozpoczęcia prezentacji dosłownie do pojedynczych sekund i to bez najmniejszego wpływu na trwałość lampy. Po zainstalowaniu projektor można zabezpieczyć przed kradzieżą i użyciem przez osoby nieupoważnione za pomocą kodu PIN i linki antykradzieżowej.

Gwarancja na projektor wynosi 3 lata oraz 1 rok (max 1.000 h) na lampę.*

* Wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie www.sanyo-polska.pl/gwarancja w okresie 90 dni od daty zakupu. Gwarancja standardowa to 3 lata na projektor / 90 dni na lampę (max. 300 godzin)

  • Ostatnio oglądane produkty