• Projektor SANYO PLC-WU3800

Symbol: 4994334288783
Kontrast 500:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1280 x 800
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
4468.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Nowość - SANYO PLC-WU3800 - doskonały w każdej sytuacji

Projektor jest przeznaczony do użytku profesjonalnego w salach konferencyjnych i instytucjach edukacyjnych. Ponadto, ze względu na panoramiczny format obrazu, może być wykorzystywany w systemach kina domowego. Wejście HDMI oraz możliwość zarządzania i sterowania za pośrednictwem sieci LAN sprawiają, że model PLC-WU3800 jest idealnym partnerem przy wszelkiego typu prezentacjach

 

 

 

SANYO PLC-WU3800 - rozdzielczość WXGA, jasność 3.800 ANSI lumenów, kontrast 500:1, zoom optyczny 1.6x, złącza HDMI, monitorowanie i sterowanie poprzez LAN, waga 3.5 kg

 

Rozdzielczość WXGA i wyjątkowa jasność obrazu

Z podstawową rozdzielczością WXGA (1.280 x 800 pikseli) w formacie 16:10 projektor PLC-WU3800 doskonale współpracuje z laptopami o panoramicznych ekranach. Duża jasność 3.800 lumenów ANSI uzyskiwana jest z 275W lampy, oraz kontrast 500:1 zapewniają doskonały, pełen szczegółów obraz o wiernych, nasyconych barwach.


Projektor przenośny

Zoom optyczny 1.6x daje dużą elastyczność w zmianie wielkości obrazu bez zmiany miejsca ustawienia czy zamocowania projektora. Funkcja Keystone pozwala na eliminację zniekształceń trapezowych w zakresie ±40° w pionie. Urządzenie waży tylko 3,5 kg i ma niewielkie wymiary (33,6 x 9,4 x 25,8 cm), można je więc łatwo włożyć do torby i zabrać w delegację.

Złącze HDMI do przesyłania danych

Nowy projektor PLC-WU3800, wyposażony w uniwersalny zestaw złączy analogowych i cyfrowych, może wykorzystywać różne typy sygnałów oferując użytkownikowi szeroką gamę zastosowań. Projektor posiada wejście HDMI do cyfrowego przesyłania danych audio i wideo co w połączeniu z panoramicznym formatem obrazu doskonale nadaje się do wykorzystania w systemach kina domowego.

Wiele funkcji ułatwiających idealną prezentację obrazów

Projektor może być sterowany i obsługiwany za pośrednictwem sieci LAN - przez gniazdo RJ45 można go łatwo podłączyć do istniejącej sieci. Daje to np. możliwość scentralizowanego serwisowania i konfigurowania projektora np. przez sieć firmy. Dzięki temu administrator może zostać poinformowany przez e-mail o awarii lub konieczności wymiany lampy. Ponadto różne projektory zainstalowane na przykład w firmach, instytucjach edukacyjnych lub na targach mogą być zarządzane i kontrolowane przez Internet.

Prosta konfiguracja

Wbudowana funkcja automatycznej konfiguracji umożliwia automatyczne wykrywanie sygnału, korekcję zniekształceń trapezowych oraz regulację sygnału z komputera PC zapewniając dostosowanie do źródła i gotowość do rozpoczęcia prezentacji w ciągu niewielu sekund od włączenia. Funkcje Picture-in-Picture (obraz w obrazie) i Picture-by-Picture (obraz obok obrazu) umożliwiają równoczesne prezentowanie dwóch różnych treści, z dwóch różnych źródeł. Zwiększa to atrakcyjność prezentacji i pozwala przekazywać w nich więcej informacji. Zabezpieczenie kodem PIN, blokada klawiatury i gniazdo blokady standardu Kensington chronią projektor przed kradzieżą.
  • Ostatnio oglądane produkty