• Projektor SANYO PLC-XU106

Symbol: 4994334273116
Kontrast 1000:1
Technologia LCD
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1024 x 768
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
5499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Sanyo PLC-XU106 to projektor przeznaczony dla biznesu i edukacji o rozdzielczości XGA i jasności 4500 ANSI lumenów. Jest to jeden z najjaśniejszych projektorów o wadze poniżej czterech kilogramów. Model PLC-XU106 przystosowany jest do użytku w salach konferencyjnych, placówkach oświatowych, w tym uczelniach wyższych i innych miejscach, gdzie poza wysoką jasnością projektora ważna jest mobilność. Nowe funkcje: Corner Keystone Correction oraz Easy Setup - półautomatyczna konfiguracja urządzenia, zdecydowanie upraszczają przygotowanie projektora do pracy i pozwalają szybko uzyskać symetryczny obraz, nawet w niesprzyjających warunkach lokalowych.

Ten wyjątkowo jasny i przenośny projektor LCD, to pierwsze tego typu urządzenie marki SANYO wyposażone w funkcję Corner Keystone Correction. Umożliwia ona projekcję bez zniekształcenia geometrii obrazu nawet przy skośnym ustawieniu projektora względem płaszczyzny ekranu. Efekt trapezowy można zniwelować za pomocą pilota lub przycisków na obudowie urządzenia. W przeciwieństwie do tradycyjnego sposobu działania funkcji keystone, model PLC-XU106 oferuje możliwość korygowania zniekształcenia trapezowego zarówno w pionie jak i w poziomie.

Funkcja Easy Setup została opracowana w celu ułatwienia obsługi projektora osobom nie posiadającym doświadczenia w pracy z takim sprzętem. Wyręcza ona użytkownika, wykonując automatyczną korektę efektu trapezowego. Samoczynnie wykrywa źródło sygnału i ustawia kilka innych parametrów roboczych, w razie potrzeby wyświetlając na ekranie wskazówki na temat ich konfiguracji.

Zastosowany w urządzeniu nieorganiczny panel LCD o rozdzielczości własnej XGA (1024x768 pikseli) i maksymalnej U-XGA (1600x1200 pikseli) wytwarza doskonale ostry i realistyczny obraz o kontraście 1000:1Szerokokątny obiektyw, wyposażony w zoom optyczny 1.6x, pozwala uzyskać współczynnik projekcji 1,15–1,85:1, tym samym świetnie spisując się podczas pracy w niewielkiej odległości od ekranu. Ważnym atutem jest możliwość projekcji na tablicy szkolnej. W praktyce oznacza to, że jako ekranu można używać powierzchni o różnych kolorach, które projektor odpowiednio kompensuje w widmie projekcyjnym.

Swoją uniwersalność model PLC-XU106 zawdzięcza także dużemu wyborowi złączy, wśród których znajduje się również gniazdo siecioweRJ45. Pozwala to podłączyć projektor do przewodowej lub bezprzewodowej sieci komputerowej i sterować nim za pomocą komputera, działającego pod dowolnym, z najczęściej spotykanych systemów operacyjnych. Funkcja natychmiastowego włączania i wyłączania skraca czas między podłączeniem urządzenia do zasilania i rozpoczęciem projekcji dosłownie do kilku sekund, oszczędzając czas użytkownika i nie odbijając się negatywnie na żywotności lampy. Kod PIN i funkcja blokady klawiatury chronią projektor przed kradzieżą lub użyciem przez osoby nieupoważnione. Do projektora producent fabrycznie załącza pilota i torbę.

 

Projektor jest objęty trzy letnią gwarancją w tym również na lampę (z limitem 2 tysięcy godzin)!

  • Ostatnio oglądane produkty