• Projektor SANYO PLV-Z3000

Symbol: PLV-Z3000
Kontrast 65 000:1
Technologia LCD
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1920 x 1080
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
9073.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

TYLKO TERAZ PROMOCJA NA BLURAY PHILIPS BDP2500 GRATIS PRZY ZAKUPIE SANYO PLV-Z3000 !!!

 

 

 SANYO po raz kolejny przyspiesza bicie serca wszystkich prawdziwych entuzjastów kina: nowy model PLV-Z3000 to klejnot koronny rodziny projektorów Full HD. Jest to urządzenie z górnej półki, korzystające ze 120-hercowej technologii obrazu, której efekty doskonale widać przy oglądaniu scen zawierających szybki ruch i płynną animację. Kontrast 65 000 : 1 pozwala entuzjastom kina domowego cieszyć się jeszcze lepszą jakością ciemnych ujęć, a cichych momentów ścieżki dźwiękowej nie zagłuszy szum wentylatora, którego poziom hałasu udało się zredukować do zaledwie 19 dB.

Duże wrażenie robi zastosowana w projektorze PLV-Z3000 technologia, dzięki której wyeliminowano zniekształcenia towarzyszące scenom zawierającym szybki ruch. Uzyskano to dzięki technologiiDynamic Predictive Frame Interpolation, która analizuje materiał źródłowy, a następnie generuje klatki pośrednie, wstawiając je pomiędzy obrazy zawarte w wyświetlanym materiale, co daje projekcję w tempie 120 klatek na sekundę, zamiast standardowych sześćdziesięciu. Tak działający tryb pull-down 5:5 sprawia, że dynamiczne sceny w filmach i transmisjach sportowych wyglądają o wiele naturalniej i są znacznie wyraźniejsze.

Nowy projektor zdumiewa także niespotykanie wysokim kontrastem 65000 : 1. Rozwiązania techniczne, które umożliwiły tak ogromny skok wartości kontrastu, ograniczają przepływ spolaryzowanego światła i tym samym pogłębiają czerń obrazu. Zmienna i cicho działająca przesłona, w jaką wyposażono model PLV-Z3000, co 1/60 część sekundy przystosowuje się do intensywności światła lampy, gwarantując w ten sposób wyższą dynamikę czerni i odcieni szarości. Krótkie czasy reakcji mechanizmów obiektywu docenią przede wszystkim miłośnicy filmów akcji, sportu i gier.

Amatorzy kina domowego mają do wyboru aż siedem różnych trybów obrazu (Brilliant Cinema / Creative Cinema / Pure Cinema/ Natural / Living / Dynamic/ x.v. Color). Nowy tryb obrazu (Advanced Image Mode), w połączeniu ze źródłami sygnału korzystającymi z interfejsu HDMI, dodatkowo poszerza paletę odtwarzanych barw.

Panel Full HD projektora PLV-Z3000 zawiera matrycę o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i jest w stanie wyświetlać dane z wielu różnych źródeł działających w tym standardzie, w tym z odtwarzaczy Blu-Ray, dając obraz o niewiarygodnej ostrości. W rezultacie nawet przy projekcji w dużej rozdzielczości na ekranie nie są widoczne linie, a obraz jest tak wyraźny i szczegółowy, jak w kinie.

System chłodzący urządzenia wytwarza szum o natężeniu zaledwie 19 dB, przez co nie przeszkadza on w oglądaniu najcichszych scen filmowych nawet najbardziej wymagającym kinomanom. 3D Colour Management System to rozwiązanie opracowane przez firmę SANYO, odpowiedzialne za doskonałe nasycenie barw. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki aż 1100 razy lepszemu odtwarzaniu kolorów podstawowych (używanych przez projektor w sumie w 2,16 miliardach kombinacji) w porównaniu z konwencjonalnymi projektorami. Daje to zauważalnie lepsze odwzorowanie barw filmów i zdjęć przy projekcji ze źródeł Full HD.

Jasność obrazu na poziomie 1200 ANSI lumenów wystarcza, aby zamienić dowolny pokój w kino. Funkcja odchylania obiektywu (lens-shift) pozwala przesuwać obraz (bez fizycznego przesuwania projektora) o współczynnik trzech pełnych ekranów i w poziomie – w zakresie dwóch ekranów. Szerokokątny obiektyw z 2x zoomem umożliwia korzystanie z urządzenia nie tylko w przestronnych, dużych salonach, ale też w mniejszych pomieszczeniach.

Naturalną kolorystykę obrazu gwarantują dwa złącza DeepColor HDMI (wersja 1.3b), zaś wygodną ochronę przed kurzem i zarysowaniami elementów optycznych urządzenia zapewnia automatyczna osłona obiektywu, zamykająca się samoczynnie, gdy projektor nie jest używany. Szeroki wybór opcji umożliwia również zastosowanie dodatkowych obiektywów anamorficznych.


Firma SANYO udziela na ten projektor trzyletniej gwarancji (również na lampę, z limitem 2.000h).

 

 

  • Ostatnio oglądane produkty