• Projektor SANYO PLV-Z700

Symbol: PLV-Z700
Kontrast 10 000:1
Technologia LCD
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1920 x 1080
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
5040.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność

Firma SANYO zaprezentowała nowy projektor kina domowego PLV-Z700. Jest on następcą modelu PLV-Z5 — projektora 3LCD, który w swojej klasie zajmował czołowe miejsca w licznych rankingach zestawów kina domowego.

Projektor pracuje w rozdzielczości naturalnej 1080p, dlatego idealnie nadaje się do wyświetlania fascynujących obrazów w prawdziwej jakości HD. Drugie wejście HDMI sprawia, że urządzenie bardzo łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wszystkie cyfrowe formaty danych mogą być przesyłane z odbiorników HDTV i odtwarzaczy DVD z maksymalną jakością i szybkością bez konieczności przełączania kabli.

Dzięki wielu regulowanym ustawieniom obraz z projektora PLV-Z700LMP można szybko i łatwo dostroić do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym znajduje się rzutnik. Funkcja poziomego i pionowego przesuwania obiektywu(Lens Shift) pozwala na umiejscowienie rzutowanego obrazu w najbardziej dogodny sposób, w zależności od warunków panujących w danym pomieszczeniu. Przesuwanie odbywa się bez najmniejszej utraty jakości obrazu.

Dzięki jasności 1200 lumenów (z jednorodnością rzędu 85%) projektor zapewnia żywy i ostry obraz w każdym pomieszczeniu. Stosunek kontrastu wynosi 10 000:1. Nawet w świetle dziennym przejścia między obszarami ciemnymi a jasnymi są ostre i wyraźne — dokładnie tak jak w kinie.

Kontrast jest jeszcze bardziej zoptymalizowany dzięki funkcji podwójnej przysłony: jedna automatyczna przesłona obiektywu, która niezależnie dostraja się do bieżącej zawartości obrazu, jest umieszczona bezpośrednio przed lampą; druga znajduje się przed obiektywem i może być regulowana przez użytkownika za pomocą pilota. 

W trybie ECO PLV-Z700LMP jest prawie niesłyszalny - szum na poziomie21 dB. Jest to niewątpliwie jedna z wielu zalet projektora nad konkurencyjnymi urządzeniami.

Identycznie jak w modelu PLV-Z5 pokrywa obiektywu zamyka się automatycznie, aby chronić go przed kurzem i zadrapaniami. Ponadto na dole obudowy znajdują się niewielkie otwory, które pozwalają usunąć kurz z wnętrza urządzenia za pomocą małej dmuchawy (dołączanej do projektora).

Uwaga! Gwarancja na lampę wynosi 90 dni /300h.

  • Ostatnio oglądane produkty