• Projektor SONY VPL-HW20 + Kabel HDMI GRATIS!

Symbol: VPL-HW20
Kontrast 80 000:1
Technologia SXRD
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
9400.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Dzięki nowemu projektorowi VPL-HW20 kinowa jakość projekcji staje się dostępna dla każdego

Sony Professional poinformowało o powiększeniu rodziny projektorów do kina domowego o nowy model VPL-HW20. Urządzenie jest przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców: od miłośników kina domowego przez fanów sportu aż do zapalonych graczy.

„Coraz więcej osób pragnie, by domowe projekcje nie ustępowały jakością kinowym”, mówi Tak Nakane, menedżer ds. marketingu w Sony Professional Europe. „Aby spełnić ich wymagania, rozwijamy naszą ofertę projektorów do kina domowego. Model VPL-HW20 będzie dostępny dla większej grupy nabywców i zagwarantuje najwyższą jakość projekcji w kinie domowym HD w różnych formatach.”

Zastosowana w projektorze VPL-HW20 technologia Sony Advanced Iris 3™ naśladuje działanie oka ludzkiego: dynamicznie reaguje na zmiany jasności sceny, zapewniając w ten sposób optymalny kontrast, osiągający 80 000:1. Pozwala to na wydobycie szczegółów z ciemniejszych ujęć i zapewnienie dobrej widoczności obrazu w jasnych scenach. Jasność emitowanego światła wzrosła obecnie do 1300 lm.

Większy kontrast to zasługa udoskonalonych paneli Sony SXRD, zapewniających niezmiennie wysoką jakość obrazu na całym ekranie. Wykorzystanie trzech takich paneli o rozdzielczości 1920 x 1080 punktów każdy oznacza, że całkowita rozdzielczość projektora VPL-HW20 wynosi ponad 6,2 miliona pikseli – przeszło dwa razy więcej niż w projektorach HD ready 720p. Dzięki mniejszej odległości między pikselami, technologia SXRD gwarantuje ponadto filmową gładkość i niezrównaną czystość obrazu.

 
 
Zastosowany w modelu VPL-HW20 obiektyw All Range Crisp Focus (ARC-F) pozwala na ręczną regulację powiększenia do maksymalnie 1,6x oraz na korygowanie położenia obrazu w pionie i w poziomie. Ułatwia to instalację projektora i uzyskanie dobrego obrazu w różnych środowiskach. Dla zapewnienia optymalnego kontrastu obrazu i dokładnej reprodukcji barw, system cyfrowego przetwarzania sygnału w projektorze VPL-HW20 obejmuje osiem niezależnych stadiów optymalizacji obrazu w czasie rzeczywistym. W pełni cyfrowe przetwarzanie sygnału przekłada się ponadto na najlepszą możliwą rozdzielczość obrazu ze źródeł HD i o standardowej rozdzielczości. W efekcie obraz o zoptymalizowanym kontraście i z osłabionymi szumami wygląda jeszcze lepiej.

„Projektor VPL-HW20 pokazuje stałe zaangażowanie Sony we wprowadzanie innowacji w kinie domowym”, mówi Nakane. „Doskonaląc i rozwijając naszą firmową technologię SXRD, możemy dostarczać wysokiej jakości sprzęt HD coraz liczniejszej rzeszy widzów.”
  • Ostatnio oglądane produkty