• Projektor SONY VPL-HW30

Symbol: VPL-HW30ES/W
Kontrast 70 000:1
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
8999.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienieVPL-HW30 to projektor 3D,  Full HD przeznaczony dla miłośników kina domowego. Niesamowicie duzy kontrast 70.000:1 oraz technologia wyświetlania do 240Hz pozwala na dobre uatrakcyjnić ogladanie filmów. Jasność projektora, podobnie jak w poprzedniej wersji wynosi 1300ANSI Lumenów. 

 Funkcje projektora VPL-HW30:

 -Nowa technologia paneli SXRD firmy Sony

W projektorze VPL-HW30 zastosowano unikatowy system 3 paneli SXRD, który płynnie wyświetla obraz bez widocznych punktów, o wyrazistych kolorach i imponującym współczynniku kontrastu dynamicznego (80 000:1). Dzięki trzem osobnym panelom — czerwonemu, niebieskiemu i zielonemu — uzyskuje się zachwycającą kolorystykę o wyjątkowym poziomie szczegółowości.

- Większa jasność

Dzięki nowemu panelowi SXRD i jednostce optycznej projektor HW20 ma o 30% lepszą jasność w porównaniu z modelem HW15 bez zawężenia przestrzeni barw. Daje to większą swobodę oglądania filmów w różnych warunkach oświetlenia.

- Zaawansowana funkcja sterowania Iris3

Jest to funkcja automatycznej regulacji przysłony, która umożliwia zwiększenie kontrastu. Maksymalizuje poziomy czerni bez uszczerbku dla szczytowej jasności.

- Tryb True 24p

W trybie True 24p materiał jest wyświetlany z rzeczywistą szybkością 24 klatek na sekundę, co zapewnia autentyczny obraz o jakości kinowej. Dzięki temu można oglądać filmy tak, jak zaplanowali to ich twórcy.

- Szeroki zakres korekcji Gamma

Zestaw aż 7 ustawień Gamma umożliwia elastyczne dostosowywanie krzywej jasności wyświetlanego obrazu do jego zawartości.

- 10-bitowa kolorystyka

Dzięki 10-bitowej kolorystyce projektor VPL-HW30 zapewnia bardziej płynne przejścia pomiędzy odcieniami tych samych kolorów, bez konturów widocznych na innych ekranach.

- System cyfrowej obróbki wideo firmy Sony

Zestaw technologii opracowanych przez firmę Sony umożliwia stosowanie do sygnału wideo ośmiu oddzielnych procesów zwiększających ostrość i wyrazistość kolorów.

- Szeroki zakres wejść

Projektor VPL-HW30 zawiera szeroki zakres wejść umożliwiających połączenie go z różnymi źródłami sygnału. Wśród wejść znajdują się gniazda HDMI 1.4 (2), VGA, komponentowe, S-Video i kompozytowe.

- Zgodność z funkcją BRAVIA Sync (HDMI CEC)

Przy użyciu dodanego w komplecie pilota można sterować nie tylko projektorem, ale i sprzętem zgodnym z funkcją BRAVIA Sync.

 - Wyjątkowo niski poziom hałasu wentylatora (zaledwie 20 dB)

Bardzo efektywny układ chłodzenia umożliwia minimalizację hałasu wentylatora. Przy ultracichym wentylatorze można bez jakichkolwiek zakłóceń oglądać nawet najcichsze sceny w filmach.


- doskonały do kina domowego w 3D
- przekątna obrazu: 300 cali
- jasność: 1300 ansi lm
- częstotliwość odświeżania 240Hz
- szeroki zakres wejść
- niski poziom hałasu wentylatora
- zgodność z funkcją BRAVIA Sync
 

  • Ostatnio oglądane produkty