• Projektor Sanyo PLV-Z4000

Symbol: PLV-Z4000
Kontrast 65 000:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1920 x 1080
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
7349.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Sanyo PLV-Z4000 tonajwyższej klasy projektor przeznaczony do kina domowego, pracujący w rozdzielczości Full HD. Jest to udoskonalony następca doskonale sprzedającego się w Europie, zaawansowanego projektora do kina domowego SANYO PLV-Z3000.

Jasność 1.200 ANSI lm oraz bardzo wysoki kontrast 65.000:1 zapewniają imponujący, jednorodny obraz oraz żywe kolory. Wysoki kontrast obrazu oraz głęboka czerń uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu nieorganicznych paneli LCD oraz działającej automatycznie, z częstotliwością 60 Hz przysłoną dostosowującą strumień świetlny do wyświetlanego obrazu – tak by uzyskiwany efekt był optymalny pod względem jakości. Wbudowany filtr (Cinema Color Filter) o 10% zwiększa przestrzeń koloru co dodatkowo zwiększa jakość uzyskiwanego obrazu z naturalnym oddaniem barw. Doskonałą wierność reprodukcji kolorów i pełne nasycenie zapewniają ponadto dwa złączaDeepcolor HDMI (1.3b) w połączeniu z 24-bitową głębią koloru (paleta 2,16 bln kolorów) oraz funkcją precyzyjnej regulacji 3 barw podstawowych(SANYO 3D-color-management). Ponadto projektor ma 5 różnych, fabrycznie ustawionych trybów wyświetlania obrazu oraz 5 trybów programowalnych – co daje ogromną swobodę i dostosowywaniu parametrów obrazu do potrzeb i upodobań użytkownika.

Dwa wejścia HDMI sprawiają ponadto, że urządzenie jest bardzo elastyczne. Wszystkie cyfrowe formaty danych mogą być przesyłane z odbiorników HDTV i odtwarzaczy DVD z maksymalną jakością i szybkością bez konieczności przełączania kabli.

Dzięki wielu regulowanym ustawieniom obraz z projektora PLV-Z4000 można szybko i łatwo dostroić do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym znajduje się rzutnik. Funkcjapoziomego i pionowego przesuwania obiektywu (Lens Shift) oraz dwukrotny zoom optyczny pozwalają na umiejscowienie rzutowanego obrazu w najbardziej dogodny sposób, w zależności od warunków panujących w danym pomieszczeniu. Regulacja odbywa się bez najmniejszej utraty jakości obrazu. Projektor pozwala wyświetlać obraz o przekątnej 40-300 cali (101-762 cm).

W trybie ECO nowy projektor PLV-Z4000 jest prawie niesłyszalny – precyzyjnie dopracowany układ chłodzący generujeledwie słyszalny szum na poziomie zaledwie 19 dB.

Podświetlany pilot ułatwia obsługę w zaciemnionych pomieszczeniach, natomiast automatyczna osłona obiektywu zamyka się automatycznie gdy projektor nie jest używany – chroniąc obiektyw przed kurzem i przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Projektor objęty jest 3-letnią gwarancją, natomiast gwarancja na lampę wynosi 3 lata lub 2.000 godzin.*

* Wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie www.sanyo-polska.pl/gwarancja w okresie 90 dni od dnia zakupu. Gwarancja standardowa to 3 lata na projektor / 90 dni na lampę (max. 300 godzin)

  • Ostatnio oglądane produkty