• Projektor Sony VPL-HW40ES

Symbol: VPL-HW40ES/B
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
8224.99
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność


 
 

 


Jeszcze lepsza jakość filmów w zaciszu Twojego domu

VPL-HW40ES — projektor kina domowego 3D Full HD Jeszcze lepsza jakość filmów w zaciszu Twojego domu   Lubisz filmy? Projektor VPL-HW40ES będzie dla Ciebie idealny. Osiągnięcie zupełnie nowego poziomu rozrywki wcale nie musi kosztować fortuny. Usiądź wygodnie i oglądaj filmy w jakość obrazu, która stanowi klasę sama w sobie. Projektor VPL-HW40ES ożywi każdy film lub program telewizyjny, dzięki możliwości wyświetlania materiałów 2D i 3D o niesamowitym kontraście, a także doskonałemu odzwierciedleniu kolorów i wyjątkowej szczegółowości.

Szczegółowość i głębia, o których marzysz

  Projektor VPL-HW40ES wykorzystuje tę samą zaawansowaną technologię paneli SXRD, którą zastosowano w profesjonalnych projektorach kinowych Sony z najwyższej póki, ale oferujemy go w o wiele niższej cenie. Oglądaj realistyczne i niesamowicie szczegółowe filmy i programy telewizyjne w jakości Full HD.

Jaśniejsze, lepsze obrazy

  Ulepszony mechanizm optyczny projektora VPL-HW40ES pozwala na wyświetlanie bardzo jasnych obrazów — o wiele jaśniejszych niż w przypadku standardowych projektorów kina domowego. Dzięki jasności obrazu kolorowego wynoszącej 1700 lumenów wyświetlany obraz jest zawsze wyraźny i robi niesamowite wrażenie, nawet w oświetlonych pomieszczeniach. 

Nowe spojrzenie na rzeczywistość

  Doświadcz najlepszej jakości obrazu Full HD. Opracowana z myślą o naszych najlepszych projektorach kina domowego 4K funkcja Reality Creation umożliwia przywracanie kolorów i tekstur utraconych podczas zapisu filmów na płytach. W rezultacie uzyskasz ostrzejszy obraz o wyglądzie zbliżonym do pierwowzoru ze studia filmowego.

Głębsza czerń i bardziej intensywne podświetlenia

  Gra świateł i cieni jest najważniejsza. Technologia Contrast Enhancer stale analizuje obraz i w czasie rzeczywistym optymalizuje zakres dynamiczny, pozwalając na uzyskanie bogatej, głębokiej czerni oraz intensywnych świateł.

Płynność ruchu

  Dostrzeżesz każdy szczegół, nawet z szybkim ruchem, np. w filmach akcji lub podczas oglądania wydarzeń sportowych. Technologia Motionflow wstawia dodatkowe obrazy pomiędzy oryginalnymi klatkami nagrania, co niweluje efekt rozmycia oraz zwiększa ostrość obrazu i płynność ruchu na ekranie.

Elastyczność w zakresie wyboru pozycji roboczych

  Każde pomieszczenie jest inne. Szeroki zakres zmiany osi obiektywu daje więcej możliwości umieszczenia projektora VPL-HW40ES w odpowiednim dla Ciebie miejscu. Niezależnie od położenia projektora (np. pod sufitem lub poziomo pod kątem), obraz zawsze będzie wyświetlany w idealnych proporcjach.

Cisza jest złotem

  Nie pozwól, by głośny projektor z hałaśliwym wentylatorem psuł Ci zabawę. VPL-HW40ES pracuje bardzo cicho (21 dB), więc nie przeszkadza w oglądaniu filmów. Pomysłowe rozwiązanie redukcji hałasu sprawia, że wiatrak pracuje w częstotliwościach, których nie usłyszysz. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na oglądanym filmie.

Trzeci wymiar

  Oglądaj imponująco płynne i naturalne obrazy 3D o niesamowitym kontraście oraz wyjątkowej jasności i szczegółowości — nawet w przypadku szybkich scen. Projektor VPL-HW40ES automatycznie rozpoznaje materiały 2D i 3D i umożliwia wybór różnych trybów obrazu.
  Technologia paneli SXRD


Technologia paneli SXRD, zapewniająca doskonale ostry obraz, pozwala cieszyć się niezwykłą jakością obrazu w rozdzielczości HD w zaciszu swojego domu.

Jasność 1700 lumenów z wiernym odwzorowaniem kolorów

Udoskonalenia zastosowane w mechanizmie optycznym projektora VPL-HW40ES sprawiają, że w porównaniu z wcześniejszymi, standardowymi modelami projektorów kina domowego może on wyświetlać znacznie jaśniejszy obraz. Jasność 1700 lumenów pozwala uzyskać wyraźniejszy obraz i wierniejsze kolory nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.

Technologia Reality Creation, funkcja wysokiej rozdzielczości

Technologia Reality Creation, opracowana dla naszego przodującego w branży projektora kina domowego w standardzie 4K (VPL-VW1000ES), odwzorowuje kolory i struktury, które zostały utracone podczas nagrywania filmu na płytę. Dzięki temu otrzymujesz czystsze i bardziej ostre obrazy Full HD, znacznie bardziej zbliżone do oryginału 1080 p.

Tryby Bright Cinema i Bright TV

W typowych projektorach kina domowego jasność zwiększa się poprzez zwiększenie intensywności barwy zielonej, co pogarsza wierność odtwarzania kolorów. Dzięki trybom jasnego obrazu kinowego i telewizyjnego projektor VPL-HW40ES wiernie odwzorowuje kolory i kontrast nawet w jasnym otoczeniu.

Poprawa kontrastu

Optymalizuje wrażenia, analizując ciemne i jasne obszary wszystkich scen, co pozwala na automatyczną regulację kontrastu bez pogarszania odwzorowania kolorów.

Motionflow

Zobacz każdy szczegół, nawet w szybkich scenach akcji lub sportowych. Technologia Motionflow pokazuje dwa razy więcej obrazów na sekundę, tworząc dodatkowe obrazy pomiędzy oryginalnymi klatkami. W rezultacie ruch jest płynniejszy, bardziej ostry i pozbawiony drgań.

Szerszy zakres zmiany osi obiektywu

Szerszy zasięg w pionie niż w przypadku standardowych projektorów kina domowego daje więcej możliwości montażu przy jednoczesnym zachowaniu jakości obrazu.

Niezwykle cichy wentylator

Zastosowanie zaawansowanego systemu chłodzenia sprawia, że wentylator działa niemal bezgłośnie (21 dB).

Dokładna regulacja panelu

Elektroniczna regulacja panelu zapewnia precyzyjny kolor i czystość. Wszelkie odstępy pomiędzy kolorami są naprawianie przez perfekcyjne ustawienie niebieskich i czerwonych obszarów każdego piksela obok obszarów zielonych.

Wbudowany transmiter 3D na podczerwień

Koniec z kablami i marnowaniem czasu — projektor VPL-HW40ES można zsynchronizować z okularami 3D na podczerwień za pośrednictwem zamontowanego w nim nadajnika.

Tryby 2D i 3D

Model VPL-HW40ES automatycznie rozpoznaje materiały 2D i 3D oraz umożliwia wybór różnych trybów obrazu.

Korekcja gamma

Jasność obrazu można teraz precyzyjnie dostosować do rodzaju prezentowanych materiałów i poziomu oświetlenia w pomieszczeniu. Do wyboru jest 7 trybów pracy.

Funkcja Real Colour Processing (RCP wersja 2)

Dostosuj kolor i odcień każdego docelowego koloru na rzutowanym obrazie. RCP w wersji 2 umożliwia również jednoczesne dostosowanie jasności.   System projekcji lub technologia projekcji Panel SXRD o dużej liczbie klatek na sekundę Natężenie światła 1700 lm Elementy wyświetlające Efektywny obszar wyświetlania 0,61 cala x 3 Elementy wyświetlające Efektywna liczba pikseli Full HD (1920 x 1080) x 3 6 220 800 pikseli Obiektyw Zoom/ostrość Ręcznie (ok. 1,6 x)/Ręcznie

  • Ostatnio oglądane produkty