• Projektor Sony VPL-SW526C

Symbol: 5013493238022
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
6931.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie
 

Ten energooszczędny projektor do sal lekcyjnych umożliwia projekcję z bardzo bliskiej odległości i może obsługiwać łączność Wi-Fi, co pomaga przeprowadzać skuteczniejsze prezentacje.

Projektor do wyświetlania z ultrabliskiej odległości VPL-SW526C to idealne rozwiązanie do prowadzenia prezentacji w nowoczesnych salach lekcyjnych.

To przeznaczone do montażu na ścianie urządzenie świetnie sprawdza się w małych i średnich pomieszczeniach, wyświetlając wyraźny i przyjemny w oglądaniu obraz na ekranie, ścianie lub tablicy. Ponieważ projektor jest umieszczony bardzo blisko ekranu, dodatkową korzyścią jest mniejsza ilość odblasków rozpraszających uwagę nauczyciela i uczniów.

Zastosowanie technologii paneli 3LCD BrightEra™ firmy Sony pozwala uczniom i studentom cieszyć się wyraźnym i kontrastowym obrazem WXGA o doskonale stabilnych barwach.

Funkcja obsługi dwóch piór, dzięki której uczeń i nauczyciel mogą jednocześnie pisać na ekranie, zachęca do współpracy, usprawnia proces nauczania i powoduje, że staje się on bardziej satysfakcjonujący. Interaktywne pióro pozwala sterować komputerem tak samo, jak z użyciem myszy, szkicować, rysować i robić notatki przetwarzane następnie z użyciem funkcji rozpoznawania pisma ręcznego. Pozwala tworzyć tabele i wykresy, korzystać z rozbudowanych narzędzi graficznych 2D/3D, funkcji tworzenia wzorów i funkcji matematycznych. Obiekty na ekranie można edytować i przenosić w celu późniejszego przeanalizowania.

Projektor VPL-SW526C można łatwo zainstalować przy użyciu szerokiego zestawu gniazd do połączenia z innymi urządzeniami i bez problemów integruje się z sieciami szkolnymi i biurowymi. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z takich urządzeń, jak komputery PC, smartfony i tablety.

Urządzenie zostało wyposażone w wiele inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Dzięki lampie o żywotności wydłużonej do 6000 godzin dodatkową zaletą są rzadsze przestoje i niższe koszty konserwacji.

 

  • Ostatnio oglądane produkty