• Projektor Sony VPL-SW536C

Symbol: VPL-SW536C
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
6256.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie

Projektor Sony VPL-SW536C


Ten energooszczędny interaktywny projektor do sal lekcyjnych umożliwia projekcję z bardzo bliskiej odległości i może obsługiwać łączność Wi-Fi, pozwalając na wyświetlanie atrakcyjnych wizualnie, przekonujących prezentacji.

Product ImageProjektor do wyświetlania z ultrabliskiej odległości VPL-SW536C to w dzisiejszych czasach idealne rozwiązanie do prowadzenia prezentacji w salach lekcyjnych.

To przeznaczone do montażu na ścianie urządzenie świetnie sprawdza się w małych i średnich pomieszczeniach, wyświetlając wyraźne i przyjemne w oglądaniu obrazy na ekranie, ścianie lub tablicy. Ponadto ilość odblasków rozpraszających uwagę nauczyciela i uczniów będzie mniejsza, ponieważ projektor jest umieszczony bardzo blisko ekranu.

Zastosowanie technologii paneli 3LCD BrightEra™ firmy Sony pozwala uczniom i studentom cieszyć się niezwykle jasnymi i kontrastowymi obrazami WXGA o doskonale stabilnych barwach. Jasność światła kolorowego 3100 lumenów sprawia, że prezentacje są bardzo wyraźne nawet przy silnym świetle zewnętrznym.

Obsługa dwóch piór, dzięki której uczeń i nauczyciel mogą jednocześnie pisać na ekranie, zachęca do współpracy, usprawnia proces nauczania i powoduje, że staje się on bardziej satysfakcjonujący. Interaktywne pióro pozwala sterować komputerem tak samo, jak z użyciem myszy, szkicować, rysować i robić notatki przetwarzane następnie z użyciem funkcji rozpoznawania pisma ręcznego. Pozwala tworzyć tabele i wykresy, korzystać z rozbudowanych narzędzi graficznych 2D/3D, funkcji tworzenia wzorów i funkcji matematycznych. Obiekty na ekranie można edytować i przenosić w celu późniejszego przeanalizowania.

Projektory VPL-SW536C są łatwe do zainstalowania przy użyciu szerokiego zestawu gniazd do połączenia z innymi urządzeniami i bez problemów integrują się z sieciami szkolnymi i biurowymi. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z takich urządzeń, jak komputery PC, smartfony i tablety.

Urządzenie zostało wyposażone w wiele inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Dzięki lampie o żywotności wydłużonej do 6000 godzin dodatkową zaletą są rzadsze przestoje i niższe koszty konserwacji

Jasność 3100 lm
Współczynnik kontrastu 2500:1
Technologia 3LCD
Głośnik 16 W x 1
Rozdzielczość maksymalna UXGA 1600 × 1200
Wejścia HDMI, USB A, USB B, RJ-45, Mini D-sub x 2, Mini jack stereo x 2
Wymiary 384,4 x 122,5 x 423,4 mm
Waga 7,0 kg

  • Ostatnio oglądane produkty