• Projektor Sony VPL-VW300ES

Symbol: VPL-VW300ES
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
29999.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność

Ten niedrogi projektor do kina domowego umożliwia oglądanie ulubionych filmów z ich wszystkim szczegółami w niezwykłej rozdzielczości 4K

Wyobraź sobie niezrównaną jakość rozdzielczości 4K we własnym domu. Teraz jest to możliwe dzięki naszemu projektorowi do kina domowego VPL-VW300ES. Jak dotychczas jest to nasz najbardziej przystępny cenowo model w jakości 4K, pozwalający uzyskać obraz w rozdzielczości natywnej 4096 × 2160 — co oznacza ponad czterokrotnie lepszą jakość niż w przypadku rozdzielczości Full HD. Projektor VPL-VW300ES — zaprojektowany z myślą o kinie domowym — oferuje zachwycające, szczegółowe obrazy oraz doskonale odwzorowanie kolorów. Natężenie światła na poziomie 1500 lumenów gwarantuje, że nawet w oświetlonych pomieszczeniach obraz będzie nadzwyczajny.

Realistyczny obraz dzięki kinowej rozdzielczości 4K: ponad czterokrotnie więcej szczegółów w porównaniu z formatem Full HD

Format 4K oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą od Full HD, na którą składa się 8,8 mln pikseli, dzięki czemu obraz sprawia niezwykle rzeczywiste wrażenie. Każdy szczegół jest wyraźny, jest mniej nierównych krawędzi czy zauważalnych pikseli w porównaniu z obrazem z konwencjonalnego projektora Full HD.

Wysoka jasność: 1500 lumenów

Dzięki wykorzystaniu w projektorze VPL-VW300ES technologii optycznej opracowanej specjalnie do projektora VPL-VW1000ES możliwe było osiągnięcie wysokiego poziomu natężenia światła (1500 lumenów). W rezultacie użytkownicy mogą się cieszyć wyraźnymi, jasnymi i szczegółowymi obrazami, nawet w oświetlonych pomieszczeniach.

Zaawansowane panele SXRD™

Cyfrowe panele sterujące 4K minimalizują odległość pomiędzy pikselami w każdej klatce i posiadają bardzo wysoki wskaźnik odpowiedzi sięgający 2,5 milisekund. To dużo wyższy i stabilniejszy wskaźnik niż w przypadku telewizorów LCD i umożliwia uzyskanie niezmiernie płynnych, pozbawionych widocznych punktów obrazów oraz naturalnego, płynnego ruchu niezależnie od przedstawianej akcji.

Technologia TRILUMINOS™

Mechanizm optyczny oraz panele SXRD™ projektora VPL-VW300ES wykorzystują technologię wyświetlania TRILUMINOS™, która w porównaniu ze standardowymi projektorami zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów, odcieni i tekstur. Efektem jest większa czystość, głębia i realizm obrazu.

Najnowszy standard 60 klatek na sekundę — 4K/60p HDMI

Projektor VPL-VW300ES może wyświetlać nawet do 60 klatek na sekundę (kl./s) w rozdzielczości 4K (przy sygnale koloru YCbCr 4:2:0/ 8 bitów). To nowy standard branżowy 4K, który znacznie przewyższa wcześniejszy standard 24p. Efektem jest bardziej płynny, kolorowy i rzeczywisty obraz.

Technologia Reality Creation podnosi jakość filmów do 4K

Poza materiałami stworzonymi w rozdzielczości 4K projektor umożliwia również oglądanie w tej jakości filmów Full HD z płyt Blu-ray™ i DVD. Reality Creation to technologia typu Super Resolution, która w znacznym stopniu poprawia jakość obrazu Full HD, w tym zwiększając rozdzielczość filmów 3D do 4K

Zgodność z płytami Blu-ray™ oznaczonymi logo „Mastered in 4K”

Na bazie technologii używanej do skalowania w dół materiałów 4K na potrzeby rozdzielczości Full HD projektor VPL-VW300ES oferuje wrażenia zbliżone do natywnego formatu 4K podczas korzystania z nośników oznaczonych logo „Mastered in 4K”. To jakość bardzo zbliżona do 4K oraz rozszerzony zakres kolorów oryginału.

Zaawansowany sposób przetwarzania obrazu

Dzięki nam przetwarzanie obrazu jest prostsze. Tryb „Combination” wykorzystuje moduły „Film Projection” i „Motion Enhancer”, które dodają klatki, aby zminimalizować rozmycie i zachować jasność w przypadku pełnych napięcia, dynamicznych scen. Koneserzy kinowi mogą skorzystać z trybu „True Cinema”, w którym utrzymywana jest standardowa prędkość 24 klatek na sekundę.

Kompaktowe i funkcjonalne wzornictwo

Mniejszy mechanizm optyczny oznacza, że projektor VPL-VW300ES jest o ok. 18 cm krótszy w porównaniu z naszym flagowym projektorem VPL-VW1100ES, co zapewnia szerszą gamę opcji montażowych.

Wentylator skierowany do przodu

Z racji umieszczenia wentylatora z przodu podczas montażu nie trzeba martwić się o odstęp od ściany oraz przestrzeń na wlot/wylot powietrza. Pozwala to maksymalnie zwiększyć odległość projekcyjną potrzebną dla większych obrazów.

Szerszy zoom i przesunięcie obiektywu

Projektor VPL-VW300ES jest wyposażony w obiektyw z funkcją zoomu elektrycznego 2,06×, dzięki czemu można go zamontować w niemal dowolnym miejscu domu, a nawet wysoko na suficie.

Tryb niskiego poziomu opóźnień

Nowa funkcja dla użytkowników gier. Poznaj najkrótszy z możliwych czasów reakcji pomiędzy kontrolerem a ekranem i doświadcz fantastycznej prędkości gry.

Manualna korekcja kolorów HSV

Narzędzie korekcyjne umożliwia regulacją barwy, nasycenia i jasności każdego koloru w celu uzyskania żądanego efektu.

Zgodność z branżowym standardem RF 3D

Wbudowany nadajnik RF synchronizuje się ze wszystkimi okularami 3D RF, zapewniając szerszy zasięg, większą stabilność i eliminując konieczność korzystania z nadajnika zewnętrznego.

System projekcji lub technologia projekcji Panel SXRD™
Natężenie światła 1500 lm
Elementy wyświetlające — efektywny obszar wyświetlania 0,74” x 3
Elementy wyświetlające — efektywna liczba pikseli 4K (4096 x 2160) x3 / 26 542 080 pikseli
Obiektyw — zoom/ostrość Elektryczny (ok. 2,06×)/ elektryczny
Obiektyw — zmiana osi obiektywu elektryczny, w pionie: +85% / -80%; w poziomie: +/- 31%
Źródło światła Lampa wysokociśnieniowa o mocy 230 W
Rozmiar ekranu Od 60” do 300”
Technologia Reality Creation TAK (4K Reality Creation)
Kompatybilność z płytami Blu-ray™ „Mastered in 4K” Tak
4K 60p YCbCr 4:2:0 / 8 bitów Tak
Technologia Triluminos™ Tak
Obsługa 3D Tak
Emiter 3D Wbudowany emiter RF
Okulary 3D TDG-BT500A (opcjonalnie)
Ręczna kalibracja Korekcja kolorów HVS
Zgodność ze standardem HDCP 2.2 TAK*
Zgodność z bezprzewodowym gniazdem HDMI IFU-WH1 (opcjonalnie)
Tryb krótkiego czas opóźnienia Tak
Tryby obrazu 9 trybów
Tryby korekcji gamma 11 trybów
Wyrównanie paneli Tak (przesunięcie/strefowe)
Wejście/wyjście HDMI (2 wejścia): cyfrowy sygnał RGB/Y Pb/Cb Pr/Cr
Pilot: RS-232C
LAN: RJ45, 10BASE-T/100BASE-TX
Odbiornik podczerwieni: Mini Jack
WYZWALANIE: Minijack, maks. 12 V prądu stałego 100 mA
USB: 5 V prądu stałego. MAKS. 500 mA
Szum akustyczny 26 dB
Zasilanie Prąd przemienny od 100 V do 240 V, od 1,3 A do 3,0 A, 50/60 Hz
Pobór mocy Maks. 340 W
Kolor obudowy Czarny
Wymiary Szer. 495,6 x wys. 195,3 x głęb. 463,6 mm
Waga Ok. 14 kg
Akcesoria w zestawie Pilot RM-PJ28
Baterie manganowe AA (R6) (2)
Przewód zasilający (1)
Skrócona instrukcja obsługi (1)
Instrukcja obsługi (CD-ROM) (1)
* Wejście HDMI 2 jest zgodne ze standardem HDCP 2.2
  • Ostatnio oglądane produkty