• Projektor laserowy BENQ LW61ST+

Symbol: 9H.J5W77.13E
Zapytaj o możliwość zamówienia!
5449.00
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon
smarteco

 


 

Inteligentniejsza alternatywa dla konferencji

LW61ST+ wyposażony jest w nową technologię źródła światła laserowego BlueCore, aby przynieść wam wspaniałe efekty wizualne. Wykorzystując technologię SmartEco™ Advanced, jesteś w stanie zmniejszyć zużycie energii, źródła światła aż o 90%. Jest ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska wyborem dla Twojej szkoły.

 
BenQ BlueCore: Inteligentna Alternatywa dla Tradycyjnych Lamp

Projektor BenQ LW61ST+ jest pierwszym na świecie projektorem z wyposażeniem BlueCore  , który wykorzystuje niezrównane właściwości źródła światła laserowego w celu osiągnięcia optymalnej efektywności energetycznej, wydajności projekcji i gotowości do użytkowania. Uwzględnia również  BlueCore-zwiększoną SmartEco ™, zaawansowaną technologię, która jeszcze bardziej ogranicza zużycie energii światła źródła nawet o 90%, znacznie obniża całkowity koszt utrzymania projektora. Wolny od rtęci, projektor BenQ LW61ST+ jest bezpieczniejszym, bardziej inteligentnym i przyjaznym dla środowiska wyborem dla Twojej szkoły.


80000:1 Wysoki Kontrast dla Ultra Ostrej Grafiki i Tekstu

Rozmycia obrazu mogą rozpraszać uwagę w trakcieczytania i mogą powodować napięcie i zmęczenie oczu. BlueCore światła może przyćmić moc źródła światła do 90% i nadal osiągnąć współczynnik kontrastu, tak wysoki jak 80000:1. To pozwala studentom uczyć się z ultra ostrym obrazem i tekstem, tak aby mogli skupić swoja uwagę wyłącznie na nauce.20000 Godzin Optymalnej Jasności i Niezawodnego Działania

BlueCore, zasilany przez źródło światła laserowego w trybie Eco, ma prawie trzy razy większą żywotność niż tradycyjna lampa rtęciowa. Mając do 20000 godzin życia lampy, LW61ST+ oferuje o wiele bardziej niezawodne działanie bez nagłego spadku jasności.Natychmiastowe Włączenie/Wyłączenie - On/Off - Tryb Gotowości do Wyświetlania

To zajmuje tylko kilka sekund, aby projektor LW61ST+ osiągnął pełną jasność używając technologii BlueCore. Ponadto, nie wymaga dodatkowego czasu na schłodzenie. To daje nauczycielom więcej czasu na nauczanie bez konieczności czekania między wykładami.Regulacja Jasności

Użytkownicy mogą dostosować poziom jasności projektora LW61ST+ ręcznie, tak aby dopasować stan  oświetlenia w celu oszczędzania energii. To jest coś, czego nie można wykonać z tradycyjnego projektora. W długim okresie użytkowania projektora, można zaoszczędzić energię i przedłużyć żywotność lampy.360° Stopni - Przechył Projekcji

Dzięki charakterystyce lasera BlueCore światła i konstrukcji radiatora, użytkownicy mają swobodę ustawienia projektora LW61ST+ tak, aby przechylił się on o 360 ° stopni w obu kierunkach wokół osi pionowej! To daje nauczycielom możliwość elastycznego umieszczaj projektora w dowolny sposób kiedy chcą optymalizacji ograniczonej przestrzeni nauczania.Tryb Power Smart wraz z Zaawansowaną Technologią SmartEco

Kierując się najnowszą Technologią BenQ BlueCore Światła, wszystkie nowe SmartEco Zaawansowane Technologie optymalizują trzon elementów projektora - system żródłą światłą projektora - zaoszczędzając nawet do 90% w zużyciu energii światła źródłowego! Dla szkół, które szukają sposobów, aby obniżyć całkowity koszt posiadania projektora, Tryb SmartEco na pewno przyczynia się do zmniejszenia kosztów energii i wydłuża żywotność lampy.
Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.
Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródłowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył  Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 10% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.


Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 90%.


Dodatkowe Ważne Funkcje Wspomagające Nauczanie w Klasie

iPad/iPhone Połączenie Wyświetlania

Coraz więcej szkół dostrzega korzyści płynące z nauczania używając iPady firmy Apple - to dzięki nauczycielom odpowiadającym pozytywnie, jak te urządzenia pomogły im w odniesieniu sukcesu w ogromnymzaangażowaniu uczniów w klasie podczas wykładania lekcji. Aplikacje edukacyjne otwierają bramę do świata wiedzy poprzez szeroki zakres treści, takich jak e-książki, strony internetowe, gazety, czasopisma, filmy, muzykę i gry - oferując uczniom bardziej urozmaicone i wciągające do nauki z każdego przedmiotu. LW61ST+ posiada bezprzewodową obsługę wyświetlacza iPada lub iPhone'a, umożliwiając rozwinięcie na ekranie zawartości do ponad 80 cali i dając nauczycielom dodatkową możliwość do swobodnego nauczania w swojej klasie.Wbudowany 20W Dużej Mocy Głośnik oraz Wejście na Mikrofon LW61ST+ posiada dwa wbudowane głośniki 10W, które pomagają wzbogacić prezentację w najlepszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ przez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji. Wejście mikrofonowe łączy projektor do konwencjonalnego mikrofonu lub słuchawek mikrofonu co znacznie ułatwia proces uczenia się i nauczania.


Dbamy o Naszą Planetę Etykiety ecoFACTS EcoFACTY powiedzą Ci, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Ciągły rozwój produktów ekologicznych sprawia, że BenQ nie chce być wyłącznie zgodny z eko przepisami, ale także aktywnie chce rozwijać produkty przyjazne dla środowiska! EcoFACTY deklarują największy wysiłek BenQ w sprawie, zastąpienia substancji niebezpiecznych, doboru materiałów, projektowania opakowań oraz projektowania energooszczędnych produktów.
- Arsenic-free optical glass
- BFR/PVC-free casing plastics
- PVC-free plastic packaging
- Verre optique exempt d'arsenic
- Boitier de plastique exempt de BFR/PVC
- Emballage de plastique exempt de PVC


  • Ostatnio oglądane produkty