• Projektor laserowy SONY VPL-FHZ55

Kontrast 8000:1
Rozdzielczość natywna (px) (2) 1920 x 1200
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
22999.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS 19
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm 160
Wysyłka ekranu poniżej 300 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm 250
Wysyłka ekranu powyżej 300 cm za pobraniem 275
Dostępność Brak na magazynie - towar na zamówienie
Bez lampy. Bez przestojów.
Lepsze i jaśniejsze obrazy o wysokim współczynniku kontrastu.

Firma Sony po raz pierwszy na świecie powiązała wysokowydajne laserowe źródło światła z technologią 3LCD BrightEra™. To niezwykłe połączenie zaowocowało wyjątkowo jasnymi obrazami o wysokim kontraście oraz znakomitej precyzji i stabilności kolorów. Dzięki zwiększonej wydajności i znacznie większej trwałości użytkownicy mogą liczyć na skrócenie przestojów oraz niższe koszty utrzymania w całym okresie eksploatacji projektora.Niezwykła trwałość, jasność i jakość prezentowanego materiału
VPL-FHZ55 to pierwszy na świecie bezlampowy projektor laserowy 3LCD.
Znakomicie sprawdza się w zastosowaniach, w których decydującą rolę odgrywa jakość presentowanego materiału, wyświetlając jasny, szczegółowy obraz WUXGA o rozdzielczości większej niż Full HD. Dzięki temu widzowie mogą oglądać filmy, zdjęcia oraz prezentacje na dużym ekranie bez strat jakości wyświetlanego materiału.

Projektor ten łączy w sobie przyjazne dla środowiska, bezrtęciowe, laserowe źródło światła z technologią 3LCD BrightEra™ firmy Sony. W ten sposób uzyskuje się najwyższej klasy obraz, przodującą w branży jasność na poziomie 4000 lumenów, a także wyjątkowy kontrast i wierne odwzorowanie kolorów.

Zaawansowane i wysokowydajne laserowe źródło światła zapewnia zazwyczaj 20 000 godzin* działania bez przestojów i wymiany, znacznie wyprzedzając pod tym względem tradycyjne lampy projekcyjne. Niemal całkowity brak wymagań konserwacyjnych oraz szerg funkcji oszczędzania energii zmniejszają łączne koszty utrzymania w całym okresie eksploatacji w porównaniu z konwencjonalnymi projektorami UHP.

Model VPL-FHZ55 znakomicie sprawdza się w niemal każdym środowisku: od wyższych uczelni po biura, placówki medyczne, instytucje sektora publicznego, atrakcje turystyczne i sklepy. Obraz z kilku projektorów można płynnie łączyć bez widocznych krawędzi, tworząc wielkoformatowe projekcje, a zniekształceń można uniknąć nawet podczas wyświetlania na zakrzywionych powierzchniach. Projektor można zainstalować pod dowolnym kątem - nawet bokiem lub po odwróceniu go o 180 stopni. VPL-FHZ55 to sposób na realizację każdej kreatywnej wizji.

* Z włączoną funkcją przyciemniania światła.


Nowa generacja technologii paneli 3LCD
Technologia Sony 3LCD BrightEra™ współdziała z zaawansowanym laserowym źródłem światła, oferując większą wydajność, stabilność kolorów, jasność i kontrast.

20 000 godzin* bez czynności konserwacyjnych
Zaawansowane laserowe źródło światła działa zazwyczaj przez 20 000 godzin bez konserwacji ani wymiany.
Dzięki temu koszty utrzymania projektora w całym okresie jego eksploatacji są niższe w porównaniu z konwencjonalnymi modelami.
Odpowiednio zsynchronizowany cykl wymiany filtra umożliwia utrzymanie szczytowej jakości działania projektora, zmniejszając dodatkowo liczbę wizyt serwisowych.

Jasne, wyraźne, imponujące prezentacje w każdych warunkach oświetleniowych
Wysokie natężenie światła barwnego na poziomie 4000 lumenów podkreśla szczegółowość, realizm i atrakcyjność prezentacji. W ten sposób można łatwiej trafić do publiczności, nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu.

Wyraźne i szczegółowe obrazy o rozdzielczości WUXGA
Na obrazach o rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200) i proporcjach boków 16:10 można dostrzec najdrobniejsze szczegóły prezentacji komputerowych, filmów wideo i materiałów Digital Signage.

Współczynnik kontrastu do 8000:1
Prezentacje wyświetlane przez ten projektor są wyjątkowo przekonujące i atrakcyjne dla widzów. Jasne obszary prezentowanego materiału stają się jeszcze bielsze, a towarzysząca im czerń - jeszcze głębsza.

Szeroki zakres regulacji osi obiektywu, zoomu i współczynnika projekcji
Swobodna regulacja zoomu, współczynnika projekcji i osi obiektywu ułatwia umieszczenie projektora zgodnie z preferencjami użytkowników: pod sufitem, blisko ekranu, a nawet z przesunięciem w poziomie.

Swoboda instalacji w zakresie 360°
Projektor zapewnia dużą elastyczność instalacji: można go ustawiać pod dowolnym kątem, bokiem, a nawet spodem do góry.

Wielkoformatowe obrazy z łączeniem krawędzi
Dopasowane kolorystycznie obrazy z kilku projektorów można łączyć precyzyjnie i bez widocznych krawędzi. Upraszcza to tworzenie imponujących, wielkoformatowych prezentacji w placówkach handlowych, biurach oraz podczas imprez na żywo.

Funkcja Zniekształcanie prezentowany materiału do projekcji na krzywych powierzchniach
Korekcja geometrii umożliwia wyświetlanie naturalnie wyglądających obrazów nawet na powierzchniach krzywych, wklęsłych i wypukłych.
Narożniki i krawędzie można łatwo korygować za pomocą dodanego w komplecie pilota oraz menu ekranowego.

Projekcja dwóch obrazów obok siebie
Obrazy z dwóch źródeł można wyświetlać jednocześnie.
Możliwość oglądania dwóch obrazów naraz bardzo przydaje się w takich zastosowaniach jak wideokonferencje i szkolenia medyczne.

Tryb symulacji DICOM GSDF
Projektor wyświetla wyraźne cyfrowe obrazy medyczne do zastosowań edukacyjnych i niediagnostycznych.
Uwaga - projektor jest zgodny z normami wyświetlania skali szarości GSDF (Grayscale Standard Display Function) w medycznym standardzie obrazowania cyfrowego i komunikacji DICOM (Digital Imaging and Communications in Medicine).

Oszczędzanie energii jednym naciśnięciem przycisku
Aby przejść bezpośrednio do różnych ustawień oszczędzania energii, wystarczy nacisnąć przycisk trybu ECO na projektorze lub pilocie.

Automatyczne przyciemnianie
Po określonym czasie lub kiedy brak sygnału wejściowego, jasność projektora stopniowo zmniejsza się automatycznie.
Umożliwia to redukcję poboru mocy i zmniejszenie kosztów energii.

Automatyczna regulacja jasności
Moc wyjściowa laserowego źródła światła jest dostosowywana automatycznie do zawartości prezentowanego materiału, dzięki czemu podczas wyświetlania ciemnych scen oszczędza się energię.

Wyłączanie prezentowany materiału w celu oszczędzania energii
Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na pilocie projektora, aby natychmiast wyłączyć obraz, zmniejszając jasność o 95%. Po kolejnym naciśnięciu przycisku projektor włącza się błyskawicznie i jest gotowy do dalszej prezentacji.


PrimeSupport
Projektorom zakupionym w krajach UE oraz Norwegii i Szwajcarii towarzyszy 5-letni pakiet pomocy technicznej obejmujący specjalne, dodatkowe usługi i korzyści:
• 5-letnia gwarancja**;
• bezpłatna telefoniczna pomoc techniczna w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim;
• odbiór sprzętu i dostarczanie go z powrotem na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii i Szwajcarii.

** Na podstawie liczby godzin pracy mechanizmu
optycznego i laserowego źródła światła.

Specyfikacja techniczna:

Produkt: Sony VPL-FHZ55
EAN: 4905524936025
Kod producenta: VPLFHZ55
Stosunek projekcji: 1.4-2.3 :1
Jasność: 4000 ANSI
Jasność w trybie Eco: 3000 ANSI
Rozdzielczość: 1920 x 1200 WUXGA
Typ: LCD
Kontrast: 8000 : 1
Szum urządzenia: 40 dB
Szumy w trybie Eco: 35 dB
Żywotność lampy: do 20.000 h
Gwarancja producenta: 36 miesięcy miesięcy
Stan: Nowe urządzenie
Cechy szczególne: Pilot
Złącza: HDMI
DVI-D
D-SUB 15pin in (VGA)
S-Video
5 x BNC (RGBHV)
3,5 mm Mini Jack
RJ45
Funkcje specjalne: Full HD
Lens Shift
  • Ostatnio oglądane produkty