• Przedwzmacniacz Cambridge Audio Azur 851E

Zapytaj o możliwość zamówienia!
6990.00
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm (w opakowaniu) 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm (w opakowaniu) za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Azur 851E

Przedwzmacniacz

Najważniejszą rolą przedwzmacniacza jest wprowadzanie jak najmniejszych podbarwień do sygnału. Rzecz w tym by sygnał ze źródła, który za pośrednictwem przedwzmacniacza trafia do wzmacniacza był zmieniany w jak najmniejszym stopniu, bądź ujmując to inaczej - by stopień przedwzmacniacza był maksymalnie przeźroczysty, by nic od siebie nie dodawał. Ten opis doskonale pasuje do naszego topowego modelu przedwzmacniacza, 851E, który dzięki precyzyjnej półprzewodnikowej regulacji głośności zachowuje czystość sygnału nawet przy niskich poziomach głośności.

Azur 851EAzur 851EAzur 851EAzur 851E
imageimageimageimage

 

 

CZYSTY SYGNAŁ

851E doskonale dba o czystość sygnału. Każdy element konstrukcji został pomyślany tak, by nie wprowadzał żadnych zakłóceń do sygnału audio ani na wejściu, ani na wyjściu, a także by poziom zniekształceń harmonicznych i szumu był niesłyszalny dla ludzkiego ucha. Także półprzewodnikowa regulacja głośności i transformator toroidalny mają swój udział w zachowaniu nadzwyczajnej czystości dźwięku. Wysokiej klasy transformator toroidalny dostarcza urządzeniu prąd wysokiej jakości co pozwala zachować integralność sygnału audio, a samo trafo pracuje bardzo cicho - nie usłyszysz żadnego szumu, czy brzęczenia, które mogłyby psuć przyjemność odsłuchu. Komponenty wysokiej klasy oraz setki godzin, które poświęciliśmy na ulepszanie całego układu sprawiają, że 851E dostarcza wyjątkowo czysty sygnał do wzmacniacza mocy.
image

ZESTAW ZŁĄCZ

By dać użytkownikowi możliwość podłączenia wielu źródeł do przedwzmacniacza 851E wyposażyliśmy go w aż osiem wejść analogowych, z których trzy mogą pracować jako niezbalansowane RCA lub zbalansowane XLR. Dodaliśmy także wyjście dla subwoofera, które pozwala na jego bezproblemową integrację w systemie. Użytkownik dostaje również do dyspozycji zbalansowane (XLR) i niezbalansowane (RCA) wyjścia analogowe, co pozwala połączyć 851E z dowolną końcówka mocy, acz nasze urządzenie zaprojektowaliśmy przede wszystkim jako doskonałego partnera dla wzmacniacza 851W. Dlatego zostało ono wyposażone w specjalne złącza, które po połączeniu ze stosownymi gniazdami we wzmacniaczu pozwalają razem włączać i wyłączać przedwzmacniacz i wzmacniacz (włączamy jedno urządzenie a drugie automatycznie również się włącza). Moduły Terrapin umożliwiają bezproblemowe przełączanie między źródłami o różnych impedancjach. W ten sposób stworzyliśmy nasz najlepszy system oferujący niezwykle ekscytujące brzmienie, które imponuje szczegółowością, czystością i potęgą dźwięku.

MODUŁY BUFOROWANIA IMPEDANCJI TERRAPIN

Budowa systemu audio polega na doborze pasujących do siebie komponentów - to droga do uzyskania pożądanego efektu - brzmienia wysokiej klasy. Wiele osób zakłada, że przy doborze należy brać pod uwagę wyłącznie charakter brzmienia poszczególnych elementów systemu, tymczasem bardzo ważnym czynnikiem jest także impedancja (stosunek między napięciem a natężeniem prądu na wejściu i na wyjściu urządzenia), którą także należy brać pod uwagę. Urządzenia pracują ze sobą optymalnie wtedy, gdy ich impedancje wejściowe/wyjściowe są takie same/zbliżone. W rzeczywistości taki dobór komponentów nie zawsze jest możliwy i dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć unikalne rozwiązanie - moduł buforowania impedancji, który nazwaliśmy Terrapin. Zastosowanie tych modułów pozwala łączyć przedwzmacniacz 851E z wieloma źródłami i wzmacniaczami mocy o różnych impedancjach zachowując najwyższą jakość brzmienia.
  • Ostatnio oglądane produkty