• Przedwzmacniacze

Emotiva SP-1 został zaprojektowany do współpracy z naszym przetwornikiem cyfrowo-analogowym Stealth DC-1, Twoim obecnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym lub przedwzmacniaczem analogowym, aby znacznie zwiększyć jego elastyczność i możliwości wejściowe.
BasX PT-100 to wysokiej jakości przedwzmacniacz stereo, który zawiera wysokiej jakości tuner FM, analogowe wejścia liniowe dla odtwarzacza CD lub źródła liniowego, wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy USB z dużą ilością wejść cyfrowych do komputera i inne cyfrowe źródła stereo.
BasX MC-700 to wysokowydajny procesor dźwięku przestrzennego, który obsługuje wideo 4K UHD HDR i wszystkie obecne formaty dźwięku przestrzennego 5.1 i 7.1-kanałowego.
XSP-1 to wysokiej jakości stereofoniczny przedwzmacniacz analogowy, wyposażony w w pełni zbalansowaną ścieżkę sygnału, wysokiej jakości przełączanie sygnału przekaźnika, a także precyzyjną regulację głośności drabinki analogowej.
XMC-2 to najnowocześniejszy procesor dźwięku przestrzennego - zaprojektowany od podstaw, aby służyć jako centrum nowoczesnego kina domowego lub systemu dźwięku przestrzennego.
NQ to rewolucyjny przedwzmacniacz w którym zmniejszono zniekształcenia otrzymując nieprawdopodobnie czysty sygnał. Edge NQ odtwarza muzykę z niebywałą głębią. Streamuj, słuchaj radia internetowego, podłączaj zewnętrzne urządzenia - wszystko w perfekcyjnej czystości.
Konstrukcja serii HDA opiera się na całym doświadczeniu Arcama jako jednej z najbardziej szanowanych firm audio w Wielkiej Brytanii, w celu wyprodukowania najlepszej jak dotąd gamy produktów audio Arcam.