• Słuchawki OPPO PM-3

Doskonała jakość dźwięku dzięki przetwornikom planarnym! Zamknięta konstrukcja zapewniająca izolację hałasów Najwyższa wygoda użytkowania Wysoka skuteczność 102dB! Niska waga 320g

Zapytaj o możliwość zamówienia!
2385.00
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
UPC Płatna dostawa 20
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

image

 

OPPO PM-3 to połączenie najwyższej jakości dźwięku, eleganckiego wyglądu, wysokiej izolacji hałasu oraz mobilności w postaci bardzo lekkich i wygodnych słuchawek planarnych.  Wraz z PM-3 użytkownicy mogą bez problemu uzyskać wrażenia znane z odsłuchów najlepszych flagowych słuchawek i wzmacniaczy słuchawkowych lub referencyjnej jakości systemów stereo w pomieszczeniu z idealną akustyką, jednak dzięki przenośnej formie PM-3 pozwolą Ci zabrać te wrażenia ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Ważąc jedynie 320g PM-3 są najlżejszymi na świecie słuchawkami planarnymi o zamkniętej konstrukcji. Dzięki temu PM-3 to idealne słuchawki dla osób, które zawsze są w ruchu. Elegancka stylistyka i wyśmienita jakość wykonania sprawiają, że słuchawek tych przyjemnie używa się nie tylko w domu, ale również w miejscach publicznych. Wyjątkowo niska waga oraz nadzwyczajna wygoda pozwalają słuchać PM-3 długimi godzinami bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Zamknięta konstrukcja PM-3 zapewnia wysoką izolację słuchacza od hałasu otoczenia, jednocześnie nie pozwalając na przedostanie się dźwięku z słuchawek do otoczenia.

  

image

  

• Unikalny dźwięk planarnych przetworników - Dzięki zastosowaniu przetworników planarnych pochodzących z wielokrotnie nagradzanych słuchawek OPPO PM-1, PM-3 posiadają głęboki bas, gładką średnicę oraz czyste wysokie tony. Charakter dźwięku PM-3 może być opisany jako naturalny, liniowy, zapewniający mnóstwo emocji oraz mocne uderzenie.

• Spójność fazowa - Dźwięk wchodzący do naszych uszu ma liniowy przebieg fali w tak zwanym punkcie odniesienia ucha „ear reference point" (ERP), z wszystkimi składowymi widma w fazie. Typowy przetwornik dynamiczny stosowany w słuchawkach ze względu na nieregularny przebieg fazowy ma gorszą spójność czego wynikiem jest daleka od doskonałej odpowiedź impulsowa.

• Czysto rezystancyjny przebieg impedancji - Przetworniki planarne OPPO mają postać płaskiego przewodnika bez elementów indukcyjnych. Eliminuje to zniekształcenia intermodulacyjne związane z indukcyjnością cechujące przetworniki dynamiczne o wysokiej impedancji.

• 7 warstwowa membrana - Membrana przetwornika planarnego OPPO posiada 7 cienkich warstw materiału, które dostarczają doskonałą jakość i równowagę dźwięku oraz wysoką żywotność. Konstrukcja membrany zapewnia doskonałą stabilność , nawet przy wysokim obciążeniu termicznym, czy dużych wibracjach.

• Obustronne spiralne cewki - Membrana posiada po obu stronach płaskie przewodniki w kształcie spirali, a obustronna konstrukcja pozwala na umieszczenie w polu magnetycznym dwa razy większej ilości przewodników, co prowadzi do jeszcze wyższej skuteczności, lepszego tłumienia oraz większej siły napędowej.

• Magnesy zoptymalizowane metodą FEM - PM-3 używają napędu magnetycznego optymalizowanego komputerową metoda FEM opartego na  bardzo silnych magnesach neodymowych celem zmaksymalizowania skuteczności i dokładności siły przykładanej do przetwornika.

• Zoptymalizowane do współpracy z urządzeniami mobilnymi - Większość słuchawek planarnych ma skuteczność dużo poniżej 100dB i wymaga bardzo mocnych wzmacniaczy do prawidłowego wysterowania. OPPO PM-3 mają skuteczność 102 dB, co pozwala na ich bezproblemowe wysterowanie przez urządzenia mobilne. Ich niska impedancja idealnie nadaje się do współpracy z większością smartfonów.

• Niska waga oraz wysoka mobilność - Ważąc jedynie 320 g, OPPO PM-3 są pierwszymi na świecie prawdziwie przenośnymi słuchawkami planarnymi o konstrukcji zamkniętej. PM-3 dzięki obracanym nausznikom mogą być złożone na płasko, w zestawie dołączono jeansowy futerał do przenoszenia słuchawek. Gdy słuchawki zostaną złożone i schowane do futerału zajmą niewiele miejsca w twojej teczce lub plecaku.

• Komfort użytkowania - Wiele słuchawek planarnych waży ponad 500g i często uznawane są za niekomfortowe. OPPO PM-3 ważą jedynie 320g zapewniając idealny balans pomiędzy wagą, komfortem użytkowania oraz eleganckim wzornictwem.

• Cztery wymienne kable słuchawkowe - PM-3 mają dołączony podstawowy kabel o długości 3 m oraz 3 kable do urządzeń przenośnych o długości 1.2 m: kabel z mikrofonem oraz sterowaniem dla urządzeń Apple, kabel z mikrofonem oraz sterowaniem dla urządzeń mobilnych z systemem Android i Windows oraz kabel bez mikrofonu.

• Elegancki wygląd - Wysokiej jakości sprzęt audio nie musi wyglądać brzydko, a produkty ładne i stylowe nie muszą grać słabo. PM-3 brzmią świetnie, wyglądają pięknie i sprawdzają się świetnie zarówno w żyjącej szybkim tempem miejskiej dżungli, jak w dedykowanym pomieszczeniu odsłuchowym.

• Jakość wykonania - OPPO PM-3 to solidne słuchawki zbudowane z wykorzystaniem wytrzymałego metalu oraz miękkich materiałów wypełniających. Słuchawki zostały przetestowane w laboratorium o bardzo wysokich standardach pod kątem wytrzymałości na czynniki zewnętrzne oraz zużycie wynikające z upływającego czasu, aby zagwarantować nadzwyczajną jakość i wytrzymałość przez cały czas użytkowania.

• Jednorodność, spójność oraz stabilność - Wiele słuchawek planarnych posiada dużą rozbieżność pomiędzy lewym i prawym kanałem, podczas gdy poprawne odwzorowanie efektu stereo jest ściśle zależne od ścisłej zgodności pomiędzy kanałami lewym i prawym. Podczas procesu produkcji, przetworniki w OPPO PM-2 są ze sobą dokładnie parowane celem zapewnienia optymalnego odwzorowania sceny stereo.

• Przenośny jeansowy futerał - Dołączony do OPPO jeansowy futerał do przenoszenia słuchawek wykonany jest z materiału wyprodukowanego przez dostawcę wielu butikowych marek odzieżowych z Europy i Japonii. Materiał zastosowany w futerale, to wysokiej jakości elegancka tkanina, ceniona za wytrzymałość oraz zapewniająca unikalny, estetyczny wygląd przez długie lata. Smukła forma futerału idealnie pasuje do złożonych na płasko PM-3, dzięki czemu słuchawki z łatwością zmieszczą się w damskiej torebce, teczce lub plecaku.

 

 

Recenzje, nagrody oraz wyróżnienia:

 

image

"Piękny system przenośny o charakterystycznym dźwięku, który z każdego pliku muzycznego wydobędzie głębię i emocje wraz z nim przekazywane."

Wojciech Pacuła

 

 

 

 

image

"Nie zależnie od źródła, zarówno słuchawki PM-3 jak i wzmacniacz z przetwornikiem HA-2 zaoferują brzmienie, trudne do przebicia w swojej klasie cenowej."

Marek Górski

 

 

 

 

image

 

"To wygodne, niesamowicie dobrze wykonane słuchawki, o przemyślanej konstrukcji. Podłącz je do jednego z nowej generacji przenośnych odtwarzaczy, takiego jak Astell& Kern AK Jr, a za rozsądną kwotę otrzymasz przenośny zestaw, od którego nie będziesz mógł się oderwać, aż do wyczerpania baterii."

Steven Stone

 

 

image

 

"Nie wiem, czy kiedykolwiek testowałem słuchawki będące tak dobre we wszystkich możliwych aspektach. Jakość dźwięku, wygląd, wygoda, jakość wykonania, izolacja hałasów i wyposażenie, wszystko jest na najwyższym poziomie. OPPO PM-3, to prawdopodobnie najbardziej wszechstronne słuchawki z jakimi miałem do czynienia."

Tyll Hertsens

 

 

 

 

image

 

"PM-3 zapewniają duży, pełnowymiarowy dźwięk, będąc jednocześnie wystarczająco małe, aby dało się je łatwo transportować. Można się nieźle zdziwić, co potrafią."

Frank Iacone

 

 

 

 

image

 

"OPPO PM-3, to jedne z najlepszych słuchawek przenośnych jakie kiedykolwiek stworzono, zapewniają komfort, jakość dźwięku oraz izolację, których większość producentów słuchawek powinno mocno zazdrościć."

Adrew Williams

  • Ostatnio oglądane produkty