• Subwoofer Emotiva Airmotiv S12

Symbol: Airmotiv SE12
Kolor obudowy czarny (2)
Zapytaj o możliwość zamówienia!
3450.00
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Subwoofer Emotiva Airmotiv S12

Airmotiv S12 to aktywny subwoofer wyposażony w 12-calowy, skierowany w dół, aktywny przetwornik niskotonowy oraz 12-calowy pasywny radiator z przednim promieniowaniem. Airmotiv S12 może dostarczyć surowej mocy, której potrzebujesz, aby dodać ostateczny akcent realizmu do filmu, jednocześnie oferując niskie zniekształcenia i precyzyjną kontrolę, której potrzebujesz do dokładnego, doskonale brzmiącego odtwarzania muzyki. Airmotiv S12 to idealny subwoofer do użytku z wysokiej jakości zestawem kina domowego lub systemem dźwięku przestrzennego lub do wypełnienia ostatnich kilku ważnych najniższych oktaw w najwyższej jakości systemie muzycznym stereo.

Subwoofery Emotiva Airmotiv ™ zostały zaprojektowane tak, aby dokładnie odtwarzać najniższe częstotliwości w spektrum dźwięku i przy wyjątkowo niskich zniekształceniach - nawet przy wysokich poziomach odsłuchu we współczesnych filmach. To właśnie te ważne najniższe oktawy sprawiają, że muzyka brzmi realistycznie, a dobrze nagrana ścieżka dźwiękowa filmu przenosi akcję razem z Tobą do pokoju. Nasze subwoofery Airmotiv zapewniają całą dynamikę i surową moc, której potrzebujesz, aby nowoczesna ścieżka dźwiękowa filmu grzechotała po ścianach, ale nadal oferują precyzję i doskonałą muzykalność, której potrzebujesz, aby uzyskać jak najwięcej z audiofilskich nagrań muzycznych. Dodanie subwoofera Airmotiv przeniesie Twoje wrażenia ze słuchania muzyki i kina domowego na wyższy poziom.

image

Ważne cechy

  • Potężny 500 W RMS audiofilskiej jakości wzmacniacz klasy D, wykorzystujący najnowszą ultraszybką technologię MOSFET z chłodzeniem i liniowy zasilacz z toroidalnym transformatorem mocy, zapewnia Airmotiv S12 dużą moc, aby w pełni naładować pokój z czystymi, niskimi zniekształceniami gitara basowa.
  • Elastyczne opcje wejść i sterowania, w tym zarówno wejścia zbalansowane, jak i niezbalansowane, a także sterowanie LF Boost, pozwalają dostosować charakterystykę basów w najniższej oktawie tak, jak chcesz.


 

Dane Techniczne

 

Przetwornik wysokotonowy 12-calowy głośnik skierowany do dołu, 12-calowa membrana bierna
Moc wzmacniacza 500 W RMS; Szczyt 750 W
Pasmo przenoszenia 24 Hz - 152 Hz (+ 3 / -3dB)
Zasilanie AC 115 VAC / 60 Hz (bezpiecznik 4 A); 230 VAC / 50 Hz (bezpiecznik 3A)
Waga 29,8 kg
  • Ostatnio oglądane produkty