• Subwoofer Emotiva Airmotiv SE12

Symbol: Airmotiv SE12

Subwoofer Airmotiv SE12 zawiera skierowany w dół wytrzymały przetwornik basowy o dużym wychyleniu, zamontowany z przodu pasywny radiator o wysokim wychyleniu i potężny wzmacniacz o audiofilskiej jakości.

Kolor obudowy czarny (2)
Zapytaj o możliwość zamówienia!
2200.00
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Subwoofer Emotiva Airmotiv SE12

Jeśli chcesz mieć absolutnie najlepszą jakość dźwięku, żaden system nie jest kompletny bez wysokiej jakości subwoofera. Subwoofery Emotiva Airmotiv zostały zaprojektowane tak, aby brzmieć świetnie zarówno w przypadku muzyki, jak i filmów. Łączą w sobie surową moc niezbędną do odtworzenia dźwięku startującej rakiety lub ryku pędzącej lokomotywy z precyzją i finezją, której potrzebujesz, aby usłyszeć najdrobniejsze szczegóły w złożonej linii basu.

Airmotiv SE12 Flex Subwoofer to najnowszy członek naszej rodziny subwooferów Airmotiv. Airmotiv SE8 i nowy Airmotiv SE12 mają identyczne funkcje, ale SE12 jest nieco większy, zapewnia więcej mocy i ma pasmo przenoszenia, które rozciąga się niżej, pozwalając na jeszcze większy autorytet przy najniższych częstotliwościach. Każdy subwoofer Airmotiv zawiera skierowany w dół wytrzymały przetwornik basowy o dużym wychyleniu, zamontowany z przodu pasywny radiator o dużym wychyleniu i potężny wzmacniacz o audiofilskiej jakości. Obudowy naszych subwooferów Airmotiv Flex są wykonane z mocno usztywnionego, obojętnego akustycznie MDF, z integralnymi nóżkami amortyzującymi wstrząsy i trwałą, ale atrakcyjną teksturowaną powłoką winylową. Subtelna estetyka projektu obejmuje atrakcyjny zdejmowany grill z rzeźbionej tkaniny i dobrze komponuje się z prawie każdym wystrojem. Wszystkie elementy sterujące i złącza są wygodnie umieszczone poza zasięgiem wzroku na tylnym panelu.

image

Ważne cechy

  • Wydajny, audiofilski wzmacniacz klasy D zapewnia 200 W RMS / 400 W mocy szczytowej, aby doprowadzić Airmotiv SE12 do satysfakcjonującego poziomu odsłuchu.
  • Skuteczny, przezroczysty ogranicznik dźwięku zapewnia, że ​​Airmotiv SE12 zawsze brzmi dobrze, ale prawie niemożliwe jest przesterowanie.


 

Dane Techniczne

 

Przetwornik wysokotonowy 12-calowy głośnik skierowany do dołu, 12-calowa membrana bierna
Moc wzmacniacza 200 W RMS, 400 watów szczytowych
Pasmo przenoszenia 28 Hz - 200 Hz (+/- 3 dB)
Zasilanie AC 115 VAC / 60 Hz (bezpiecznik 6,3 A); 230 VAC / 50 Hz (bezpiecznik 3A)
Waga 18,3 kg
  • Ostatnio oglądane produkty