• Tablica interaktywna IQ Board ET

Symbol: IQ Board ET
Zapytaj o możliwość zamówienia!
5325.00
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
UPC Płatna dostawa 20
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm (w opakowaniu) 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm (w opakowaniu) za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Wspaniałe wykłady

Po podłączeniu tablicy IQBoard ET z komputerem PC dostaniesz w swoje ręce system nie mający ograniczeń; będziesz mógł wykładać temat lekcji który przygotowałeś wcześniej, wprowadzać adnotacje do cyfrowych wersji dokumentów, kontrolować aplikacje i przeglądać edukacyjne strony internetowe – wszystko to bez odchodzenia na krok od tablicy. Dzięki tablicy IQBoard ET klasa ciągle będzie skupiona na tobie, podniesie to płynność twojej lekcji.


Cyfrowy tusz IQBoard ET udostępnia możliwości cyfrowego tuszu do wykorzystania bezpośrednio na tablicy. Możesz pisać zarówno na czystych stronach jak i wprowadzać adnotacje do aktywnych aplikacji, takich jak np. pliki video.  
Zatrzymaj dobre pomysły IQBoard ET może zachować wszystko co robisz w edytowalnym pliku multimedialnym; od pojedyńczej krzywej stworzonej za pomocą cyfrowego tuszu po cały proces nauczania. Dzięki temu możesz wykorzystać własną twórczość w przyszłości.  
Precyzyjna kalibracja Dzięki zastosowaniu idei elektromagnetyzmu, tablica IQBoard ET charakteryzuje się niespotykaną inaczej dokładnością która pozwala na tak profesjonalne i wymagające precyzji użytkowania jak inżynieria, projektowanie graficzne czy rozpoznawanie pisma ręcznego.  
Trwała konstrukcja Wykonana z trwałego materiału, tablica IQBoard ET została stworzona tak by sprostać oczekiwaniom wielu użytkowników o różnych preferencjach.
Elastyczna, wierzchnia warstwa tablicy wykonana jest z plastiku (baza - poliester) odpornego na rozdarcia. Została zoptymalizowana tak by doskonale pełnić zarówno funkcje ekranu projekcyjnego jak i dotykowego tabletu. Zastosowane materiały pozwoliły uzyskać kompatybilność z pisakami do tablic suchościeralnych. Powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu, nie żółknie, a jej stan nie pogarsza się z czasem; to wszystko zapewnia długi czas jej użytkowania. Drobne rozdarcia i ślady na powierzchni nie wpływają znacząco na czynności wykonywane za pośrednictwem tablicy.
Wewnętrzna warstwa wykonana jest z solidnego materiału z aluminiowych elementów konstrukcyjnych o strukturze plastra miodu. Materiał ten jest odporny na zniekształcanie, rozszerzanie i kurczenie się, a służyć może nawet przez 10 lat.   Stylowy wygląd Aluminiowa rama w kolorze ecru lub ciemnego srebra nadaje tablicy IQBoard ET eleganckiej i stylowej prezencji.
Łatwy montaż IQBoard ET może być z łatwością powieszona na ścianie lub specjalnie zaprojektowanym stojaku o zmiennej wysokości.
Poręczne klawisze szybkiego dostępu 14 klawiszy znajdujących się po obu stronach obszaru interaktywnego ułatwia dostęp do najczęściej używanych funkcji. To jak działają niektóre z klawiszy może być dostosowywane przez użytkownika.  
Potężne oprogramowanie IQBoard Oprogramowanie IQBoard zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o interaktywnym sposobie nauczania i prezentowania. To bardzo potężne, ale łatwe u użyciu, narzędzi które doda kolorytu prowadzonym przez ciebie wykładom i konferencjom.
Za pomocą oprogramowania IQBoard możesz z łatwością stworzyć pełne życia dane lekcyjne, które przyciągną uwagę słuchaczy; możesz wzbogacić swój wykład o elementy takie jak dynamiczne multimedia oraz wykorzystać nieskończone pokłady Biblioteki Źródłowej. Duży wybór narzędzi, będących fragmentem tego oprogramowania, pozwoli ci bez wysiłku i w jasny sposób przekazać swoje myśli. Możesz także zapisać cały proces nauczania by podzielić się nim z innymi.
 

Sposób działania
elektromagnetyczna, do operacji na tablicy używany jest pisak elektroniczny
Rozdzielczość powierzchni dotykowej
9600x9600, 600 dpi.
Precyzja
Ok. 0,05 mm
Tempo reakcji
Tempo śledzenia sygnału: 5 m/s, tempo przetwarzania sygnału: 480 punktów/s.
Wyczuwany nacisk
Mniejszy niż 10g.
Wyczuwana odległość
0 cm, brak reakcji jeżeli powierzchnia nie jest dotykana.
Funkcja myszy
Funkcja podwójnego kliknięcia może być uzyskana z łatwością za pomocą akcji pojedynczego kliknięcia. Funkcja prawego przycisku myszy może być osiągnięta poprzez utrzymanie nacisku na tablicy przez 2 sekundy.
Kalibracja
4, 9 lub 20 punktów.
Odsiew zakłóceń
Doskonały, może opierać się dowolnym zakłóceniom elektromagnetycznym oraz optycznym.
Zasilanie energią
Energia jest pobierana z komputera za pośrednictwem kabla USB. Bezprzewodowa wersja tablicy wymaga energii dostarczanej z gniazdka wtykowego.
Zużycie energii
Mniejsze niż 1,5W.
Wierzchnia warstwa
Wykonana z plastiku (baza - poliester), odporna na rozdarcia, zoptymalizowana zarówno do projekcji jak i pisania po niej, łatwa do czyszczenia, nie niszczy się ani nie żółknie nawet po długim czasie. Małe rozdarcia i ślady nie wpływają na działanie tablicy. Powierzchnia umożliwia pisanie markerami do tablic suchościeralnych.
Tył tablicy
Wykonana z trwałego aluminium o strukturze plastra miodu. Odporny na zniekształcanie, rozszerzanie i kurczenie się. Może służyć nawet przez 10 lat.
Rozmiar
50" (4:3), 60" (4:3), 78" (4:3), 100" (16:9) i 112" (16:9). Inne wymiary na zamówienie;
Połączenie z komputerem
W zestawie znajduje się 10-metrowy kabel USB. Dodatkowo zamówić można przedłużacz USB pozwalający przyłączyć kabel USB do dodatkowych 15 metrów kabla sieciowego. W przypadku modeli z połączeniem bezprzewodowym, częstotliwość wynosi 2,4GHz i zapewnia połączenie na 25 m.
Klawisze szybkiego dostępu
14 klawiszy znajdujących się po obu stronach powierzchni tablicy pozwala na szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji. Niektóre funkcje klawiszy mogą być edytowane.
Półka na pisaki
Wygodna półka na pisaki.
Mocowanie
Tablice można zamontować na ścianie lub specjalnym stojaku; wysokość stojaka może być zmieniana z 1,85 m do 2,20 m.
Wymagany system operacyjny
Windows XP/2003/Vista, Linux, Mac 10.X.
Oprogramowanie
Oprogramowanie IQBoard v4.X, biblioteka źródłowa IQBoard. Naciśnij tutajjeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania IQBoard.
Akcesoria
2 elektroniczne pisaki, 1 zestaw do montażu naściennego, 1 płyta instalacyjna (zawiera sterowniki, oprogramowanie IQBoard i bibliotekę źródłową IQBoard). 2 opcjonalne pisaki dla tablic suchościeralnych dla wersji z powierzchnią suchościeralną.
Wymagania atmosferyczne (podczas pracy oraz transportu)
Temperatura: od -40 C do 60 C, wilgotność: od 0% do 95%.
Certyfikaty produktu
CE, FCC, ROHS
Certyfikaty producenta
ISO9001
Patenty
Posiada patenty na wszystkie rozwiązania techniczne oraz intelektualne prawo własności jeżeli chodzi o oprogramowanie.
Gwarancja
3 lata na część główną (może być przedłużona do 5 lat po rejestracji), 1 rok na pozostałe komponenty.
Waga
26 kg
Waga z opakowaniem
35 kg

Wymagania sprzętowe:
  • System Windows XP/2003/Vista
  • Procesor Pentium 166 (zalecany Pentium II lub nowszy)
  • 64 MB RAM (zalecane 128 MG RAM lub więcej)
  • 1GB wolnej przestrzeni na dysku (dla pełnej instalacji)
  • 1 wolny port USB
  • 1 projektor
 
  • Ostatnio oglądane produkty