• Tablica interaktywna myBOARD DTV i4 55 DB-AAMS-86

Symbol: DTV i4 55" + DB-AAMS-86
Brak towaru - zapytaj o możliwość zamówienia
15490.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Darmowa wysyłka UPS 0
Kurier UPS (Pobranie) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Stół multimedialny myBoard 55" to innowacyjne multimedialne rozwiązanie dające niesamowite możliwości techniczne i spektakularne efekty podczas pracy w środowisku interaktywnym.
 
Najnowsze rozwiązanie w palecie produktów myBoard -stół multimedialny myBoard to konsolidacja dotykowego monitora interaktywnego LED myBOARD DTV i6 55" i statywu elektrycznego, kątowego DB-AAMS-86.
Zestawienie tych produktów pozwoliło na uzyskanie komfortowego, multimedialnego warsztatu interaktywnego do pracy i nauki. Sterowanie elektryczne umożliwia dogodne ustawienie stołu- od pozycji horyzontalnej, do pracy dla większej liczby osób, przez ustawienie monitora pod kątem aż po pozycję wertykalną, do pracy, prezentacji czy przekazu informacji.
 
 
Stół dotykowy myBoard został zaprojektowany z myślą o wykorzystywaniu interaktywnych sekwencji gestów dotykowych, jednoczesnej obsłudze urządzenia przez czterech użytkowników oraz o prostej, intuicyjnej pracy w środowisku interaktywnym myBoard.
 
 
 
Zastosowane w systemach myBoard oprogramowanie Multi -Touch Board v.6.0. zapewnia szereg możliwości i rozwiązań ułatwiających pracę, naukę i prezentacje biznesowe. Poznaj podstawowe zalety oprogramowania Multi -Touch Board v.6.0.
 
Powierzchnia blatu stołu wykonana jest z matowego, hartowanego szkła, co gwarantuje odpowiednią wytrzymałość a także odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak: zarysowania, uderzenia, nadmierny nacisk czy zalanie. Matowa powierzchnia zapewnia idealny odbiór obrazu co w zestawieniu z wysoką jakością wyświetlacza LED w rozdzielczości full HD skutkuje perfekcyjnym kontrastem i realistyczną paletą barw.
 
 
Zastosowanie:
  • jako element wyposażenia VIP-roomu, biura, biura projektowego
  • niezbędny w sali konferencyjnej i szkoleniowej
  • niezastąpiony w szkole- na lekcjach, warsztatach, zajęciach pozalekcyjnych
  • na uczelni - rozwiązanie pomocne przy pracy grupowej
  • jako narzędzie marketingowe idealnie wpisujące się w wizję każdego skutecznego działu marketingu i PR
  • atrakcja na targach, eventach
  • w grupach szybkiego reagowania jak wojsko, straż, policja
  • jako nośnik informacji – czyli wszędzie tam gdzie informacja ma znaczenie
 
Stół interaktywny myBoard zamieni każdą Twoją prezentację w nowoczesne, interaktywne wydarzenie. Zastosowanie technologii dotykowej 6TOUCH czyli możliwości pracy sześciu osób jednocześnie oraz funkcja multi-gesture to gwarancja sukcesu i spektakularności Twojego wystąpienia. Stosując stół myBoard w szkole - zachęcisz uczniów do aktywności, wzbudzisz nowe pokłady energii i kreatywności a nauka stanie się przyjemnością i pasją.
  • Ostatnio oglądane produkty