• Wzmacniacze stereo

Wzmacniacz mocy Cambridge Audio AXA25  AXA25 w niezwykle przystępnej cenie zapewnia moc 25 W na każdym kanale oraz przednie wejście aux 3,5 mm do...
Wzmacniacz mocy Emotiva BasX A100 Wzmacniacz zintegrowany Emotiva BasX A-100 jest wyposażony we wszystko, co jest potrzebne w doskonałym urządzeniu au...
Wzmacniacz mocy Cambridge Audio AXA35  AXA35 zapewnia moc 35 W dla każdego kanału, zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy z ruchomym magnesem d...
BasX TA-100 łączy cechy i możliwości audiofilskiej jakości przedwzmacniacza stereo, wysokowydajnego tunera FM i wysokiej jakości wzmacniacza mocy - wszystko w jednym wygodnym pakiecie.
Konstrukcja serii HDA opiera się na całym doświadczeniu Arcama jako jednej z najbardziej szanowanych firm audio w Wielkiej Brytanii, w celu wyprodukowania najlepszej jak dotąd gamy produktów audio Arcam.
CXA61 to 60 watów czystej przyjemności odsłuchu na każdym kanale. Pozwala na konkretny i bezpośredni odsłuch, jednak bez uszczerbku dla szczegółowości i precyzji — dlatego też doskonale sprawdzi się, odtwarzając zarówno przesterowane gitary, jak i subtelne dźwięki rodem z konserwatorium muzycznego.
Konstrukcja serii HDA opiera się na całym doświadczeniu Arcama jako jednej z najbardziej szanowanych firm audio w Wielkiej Brytanii, w celu wyprodukowania najlepszej jak dotąd gamy produktów audio Arcam.
CXA81 jest opanowany, naturalny i wysublimowany. 80 watów na kanał daje mu pełną władzę nad muzyką. Urządzenie jest także w stanie wyakcentować każdy emocjonalny i muzyczny niuans z Twojej muzycznej kolekcji.
Azur 851, nasz najlepszy wzmacniacz zintegrowany to topowe osiągnięcie w zakresie amplifikacji sygnału zbudowane bez kompromisów. Oferuje wysoką moc, wyrafinowanie i zaskakująco niski poziom zniekształceń.
SA30 to inteligentny wzmacniacz zintegrowany oferujący imponujące wzmocnienie 120 W klasy G zapewniające nienaganny dźwięk, kontrolę i wydajność.
Seria Edge A ma przynieść radość płynącą ze słuchania muzyki. Riffy, frazy, pochody perkusji - każdy, nawet najmniejszy detal muzyczny zostanie odtworzony z pełną dynamiką.